Srpen 2013

Misty

31. srpna 2013 v 12:08 | Niky |  O mě
Tak nudila jsem se tak jsem si šla kreslit pomocí base a vznikl s toho poník jménem Misty.
Jméno: Misty
Věk: prostě ve stejném věku jako cmc
Cm: plamen
Povaha: Misty je velice lstivá a mazaná. Miluje dobrodružství a provádění nějakých hloupostí.
Zvířátko: Liška Urana
Stav: nezadaná
Karma: kladná
Bydliště : Canterlot později Ponyville

Pokud budu mít náladu tak bude povídkakterá asi určitě bude ,ale možná ne uvidím.

Zlo všude mě už taky štve

29. srpna 2013 v 18:29 | Niky
Takže chi vám říct názor na všechny ty opičáky co se opičí po Stelle , Purple ,Lovere ATD.

Jste už vážně trapný

Už mě taky dochází trpělivost. Já vím třeba ty co jsou v elementech D.ty ty chápu a neodsuzuju je, ale co ty co v tich elementech nejsou. To je otázka. Tak dám třeba jeden příklad. Jedna blogerka s přezdívkou Rosel měla kladné oc které bylo docela originální ,ale bum ho. Druhý den jsem obýhala a najednou si změnila oc na zlého psichopata. Nevím jaký máte vkus ,ale kdyby jste byly poníci. Chtěli by jste zabíjet poníky a tak si vysloužit cutie mark ? Já teda ne měli by jste se zamyslet.

Třeba mé oc White Rainbow je kladné karmy . Bydlí v Clousdale a před everfree se vyhýbá velkým obloukem a proč. Protože chápe že to je nehostinné místo kde by jí něco schlamstlo ani by nestačila mrknout. Takže budto se všichni proberou. Nebo bude jejich každodení čiností hádání ,protože věřte mi každého už štve že je každý klon pinkameny.


Do soutěže k Tobby

28. srpna 2013 v 12:47 | Niky |  soutěže

Příběh do soutěže u Ziberlee

28. srpna 2013 v 11:54 | Niky |  soutěže
Ahoj mé jméno je Electra ,ale všichmi mi říkají El . Je mi 16 let a jsem pegas. Bohužel mám jenom jedno křídlo zdravé druhé je pechanické. Ptáte se proč? Tak dobře řeknu vám to.
Začalo to jednoho krásného podzimního rána. Jako každé ráno jsem se šla proletět ,abych si pěkně protáhla svaly. Vyšla jsem před náš dům v Cloudsdale a vzlétla. Létala jsem mezi mraky a užívala si toho nádherného pocitu ,když v tom na mě zavolala moje kamarádka Islanda ,ale kamarádi jí říkají jenom přezdívkou Is. Když jsem k ní doletěla tak se usmála a zeptala se ,,Ahoj El hele můžu letět s tebou´´ já kývla a odpověděla ,,Jo můžeš ted mám namířeno letět k támhleté hoře ´´ řekla jsem a ukázala do dálky. Is se tam zadívala a vzlétla. Já jsem pak hned letěla za ní a tak jsme letěly bok po boku stálím tempem v tichosti . Když jsme letěli asi tak půl hodiny Is se zeptala ,, Hele vydíš to taky´´ ,,Co bych měla vidět´´ ,,Támhle letí fénix nikdy jsem ho neviděla a ty?´´,,Ne ještě ne´´ ,,Tak pod se tam kouknout´´ ,,Tak dobře´´ přikývla jsem a tak jsme přistáli na takové krásné louce. Rozhlédla jsem se ,ale žádného fénixe jsem neviděla ,,Is kde je ten fénix´´ ,,Nevím asi uletěl´´ řekla a lehla si do trávy až ted jsem si uvědomila jak jsem unavená tak jsem si lehla vedle ní. Po pár minutách jsem si všimla že se nějak otřásá zem tak jsem si sedla a rozhlédla se a moje oči spočinuly na velkém monstru kreré mělo čtyři hlavy. ,,Hydráááááááááááá!!!!!!!!!!!!!!´´ zaječela jsem a tím jsem probudila Is která si dala malého šlofíka ,ale pak zahlédla hydru a začala ječet. Já se hned rozeběhla pryč a zařvala na ni ,,Zdrhej!!!!!´´ Is se hned rozeběhla za mnou a za námi hladová hydra až ted mi došlo že jsme v Everfree forest ,ale na tom nezáleželo ted jsme musely utéct do bezpečí. Utíkala jsem jak jsem jen mohla ,když v tom jsem uslyšela volání o pomoc. Otočila jsem se a viděla jsem jak Is leží na zemi a hydra se k ní přibližuje ihned jsem se rozeběhla ke své kamarádce. Když jsem k ní doběhla byla od ní hydra jen na pár kroků daleko rychle jsem skočila před Is a bouchla hydru do jedné z hlav zvlétla jsem a prala se s obrovským monstrem. Když jsem právě kroužila kolem hydry tak jsem zařvala na Is která se už postavila na nohy ,,Utíkej!´´ Is zaváhala a rozeběhla se pryč. Já se pořád prala s onou hydrou a když jserm myslela že už můžu uletět tak mě hyra chytila za jedno s křídel a praštila se mnou na vzdálenější skálu. Poslední co jsem vyděla byla Is létající okolo hydry .
Probudila jsem se až v nemocnici . Když jsem se rozhlédla tak jsem zjistila že nejsem v pokoji sama. Viděla jsem svojí matku která se slzami v očích seděla hned vedle mě a nad ní se nakláněl otec. A na druhé straně pokoje seděla Is s ovázaným křídlem . Po chvíly vešel i doktor když zjistil že jsem už vzhůru tak se na mě usmál ,,Jsem rád že jste už vzhůru slečno´´ ,ale pak zvážněl ,,Bohužel máte jedno křídlo naražené a druhé jsme vám musely amputovat kvůly velmi vážné zlomenině´´ řekl a sklopil hlavu . Ta to novinka byla pro mě jako bodnutí do zad otočila jsem se na a koukla se na jeden bok a vážně jedno křídlo chybí už s toho pohledu se mi hrnuly slzy do očí. Jak budu moct létat. Přes slzy v očích jsem si všimla že přede mnou stojí Is s ustaraným pohledem hned jsem si všimla toho obvazu co má na jednom z křídel podívala jsem se na ní a vykoktala ,,Hydra,, ona přikývla ,,Hydra mám ho jenom naražené ,protože jak jsem se snažila od tebe hydru odlákat mě praštila hlavou do křídla ,ale zvládla jsem to a pak tě vzala na záda a letěla s tebou až sem´´ vysvětlila já se pokusila o usměv a naznačila rty ,,Děkuju´´ a znovu jsem usnula .
Po pár dnech strávených v nemocnici jsem už mohla domů. Hlavně jsem se trápila jak se domů dostanu když nemohu létat ,ale máma s tátou přišly na řešení. Řekli mi at si sednu do deky a když jsem tak udělala tak každý vzal jednu stranu do zubů a letěli jsme . Bylo to strašné ty pohledy všech pegasů tak plné soucitu před kterými jsem se nemohla skrýt. Když už jsem byla doma tak jsem šla do své dílny ,abych přišla na jiné myšlenky. Chvíly jsem jen tak seděla když v tom jsem dostala skvělý nápad . Probděla jsem tehdy dvě noci než byl můj vynález hotový. Když jsem ho dokončila tak zbývalo jen ho vyzkoušet. Připevnila jsem si ho na záda a pokusila se vzlétnout a opravdu vzlétla jsem ,,Povedlo se aaaaaaa POVEDLO SE!!!!!´´ vykřikla jsem a létala po nebi ze štěstí mi tekli slzy že můžu létat i když jen s mechanickým křídlem .

Pout´

26. srpna 2013 v 16:41 | Niky |  O mě
Tak ahojda zase po delší době něco normálního napíšu teda doufám že to bude normální.
Tak nebo onak se musím stejně něk dohrabat k tématu tohodle článku a tím tématem je pout. Ano ve pátek přijela do města pout tak jsme tam šly jak jinak. Já na moc atrakcích nebyla jen na pár. Tak jsme na tu pout přišly obešli stánky ve kterých jsem si nic nekoupila. Pak jsme zamířily na atrakce. Jako první jsme šly na lod´ na který to bylo boží. Když jsme zase stály nohama na semi tak se mě máma zeptala jestli nechci jít na velký řetězák. Já kývla. Tak jsme společně se sestrou a sestřenkou šly. Řeknu vám ten pocit byl jako kdybych letěla zavřela jsem oči a přectavovala si jak létám nad ponyvillem. Škoda že to byla jenom představa. Tak no počkat jen si vzpomenu. Jo už vím pak jsme šly jen na autodrom a na deštníky a šly domů ,ale další den jsme jeli znovu.
Tak nazdárek vaše trhlá Niky.

cupcakes

23. srpna 2013 v 11:09 | Niky |  My little pony
Tak ahoj ted jsem zkoukla cupkakes a abych řekla pravdu mám stoho pěknej šok brrrrrrr. No abych řekla pravdu tak já na takový suroviny jako takový nejsem i když Rainbow Factory je super no prostě jako Pinkamenu mám ráda ,ale bylo to hodně silný kafe hlavně asi proto že miluju RD i když je mi líto všech poníků no prostě se mi o tom bude asi i zdát jinak.

Jaký máte na Cupkakes názor vy?

Obrázek pro Loveru

20. srpna 2013 v 17:55 | Niky |  O mě
"]

8. objednávka pro Tyrqusea

16. srpna 2013 v 12:39 | Niky |  Objednávky
Tak doufám že se líbí myslím že se povedla až na přední nohy

OC do té věci co vymyslela Crazy Moon

15. srpna 2013 v 18:20 | Niky
Jméno: Sporty
Věk : 15 a půl
Výška: plus mínus 180 cm
Váha: 49 Kg
Představovaný poník : Rainbow Dash
Styl : Její styl se dá nazvat Cool a pohoda o modu se nazajímá takže nenosí žádné věci do tnes letí ,ale pohodlné oblečení
Má ráda: Sport ,lenošení, atd.
Nemá ráda: Modu, načančané věci, lidi kteří ji urážejí nebo její kamarádky
Povaha: Sporty je výbušná, tvrdohlavá, věrná, netrpělivá atd.

Normální:
Zponyfikovaná nebo co XD :

Jsem zpět

12. srpna 2013 v 19:11 | Niky |  O mě
Tak jsem zpět a moc se mi po vás stýskalo no jeli jsme jan na výkend do kenpu do Vranova ,ale stejně. Chtěla bych vám říct co jsem zažila takže začalo tzo když jsme tam přijeli. Rozložily stany a šly na oběd když jsme přišly tak jsme ještě chvíly s kámoškou blbly a když jsme s mámou šly spát do jedno ze stanů tak ve tři hodiny ráno jsme se zbudily že nám do stanu teče tak jsem šla do druhýho stanu k tátovi a sestře a mma šla do auta. Ráno bylo lepší no museli jsme přeměnit naše auto v sušárnu. Pak jsme jeli na zámek ted nevím jak se jmenoval ,ale bylo to tam nádherný. No pak jsme šli zase na oběd a když jsme se vrátily tak jsme si půjčily šlapadlo a pak se vykoupali. Večer byla docela prča já malovala poníky atd. a hrály jsme superkvíz . Další den jsme se sestou šli na takovou lanovou dráhu která byla nevím plus mínus devět metrů vysoká a pro mě je to rekord strašně se bojím výšek no a když jsme slezli tak jsme jeli domů.

Jedu pryč

8. srpna 2013 v 9:50 | Niky |  O mě
Jedu pryč a to dává smysl že tu nebudu takže ještě dnes budu aktivní zítra už ne tak ahoj.

I Am Octavia

7. srpna 2013 v 10:39 | Niky |  My little pony

Další obří Ask Me

5. srpna 2013 v 11:38 | Niky |  Ask Me
Takže Otázky od Luny:
Hraješ PC hry ?
Odpověd : ano hraju

Máš ráda učení?
Odpověd : ne

Máš povolání?
Máš ráda bytosti zla?
Za co chodíš na Hallowen?
Máš nějaké sourozence?
Líbí se ti Rainbow Factory?

Takže Odpovědi : No mám někdy brigádu ,ale práci ještě ne
Jasně že jo
Tak různě
Jo bráchu a ségru
Jasně že jo komu by se RF nelíbilo

24 Revenge Revenge | Web | Včera v 7:28 | Reagovat

Máš radšej dobro alebo zlo ?
Odpověd :Obojí na stejno

Prominte za neaktivitu

2. srpna 2013 v 7:51 | Niky |  O mě
Vážně promite jsem u babičky a nechtěl se mi zapínat PC jsem skoro pořád venku a nemám moc čas skusím psát vím promite a zase promite za tak krátký článek.
:-) :*) :( :EFacehoof
:D :-* :P :rainbowdetermined2: o.O :rainbowderp:
:)) :) %D :'( :-O :-X
;) %-| :applejackunsure: :| -.-
:'((X( ;-) :raritystarry:
:fluttercry: :fluttershysad: :fluttershbad: :fluttershyouch: :-E
ApplecryScootangelUnsuresweetieDerpyderp1