Září 2013

už mě to neba

30. září 2013 v 16:00 | Niky
Už mě nebaví psát příběh White Rainbow prostě je to takový o ničem a tak ho vymažu vím že už byl ke konci a vám se asi líbil ,ale už mě omrzelo psát o poníkovi který je podobný mému oc.
Tak vám řeknu jak by to skončilo. White Rainbow a ostatní alicorni pomůžou té klisně ze které se vyklube temnota sama a pak jí White Rainbows ostatními porazí a získá CM. Doufám že nejste naštvaní.

Výměna 3.díl

28. září 2013 v 9:53 | Niky |  Výměna
,,Jak ,ale dostaneme svá těla zpět ?´´ řekla třesoucím se hlasem White Rainbow Flash se zamyslela a po pár minutách vykřikla ,,Zecora ta by nám mohla pomoct´´ a usmála se White Rainbow se na ní podívala a řekla ,,No ,ale je tu jeden problém já jsem zviklá k Zecoře letět né jít jako ůplnej debil ´´ řekla nacož si Mico s Loverou vyměnily zamračené pohledy a Stella se hned rozešla k Everffre. Starlight se vydala za ní a tak jí všichni následovaly.
Šli a šli po cestě ze kterou se mohlo skrývat cokoliv. Mico si ,ale vykračovala jako královna a Lovera se zase trápila s křídly. Porád se jí otevírala a nešla zavřít ,,No tak jak to s těma plachtama zvládáte vždyt to je hrůza´´ řekla a pokusila se znovu zavřít křídla. White Rainbow ihned zpozorněla a připlížila se k Loveře ze zadu a pak už jen před ní skočila a vykřikla ,,Tak co kdyby jsme ti je uřízli a přišily je mě na záda a byly by jsme bě zpokojené´´ vydechla a usmála se. Mico která to vše sledovala jí dala kopýtko na rameno ,,Co jsi pila?´´ řekla sarkasticky. Flash se ihned začala smát a Starlight pořád mávala křídly . Dracona a Rosel měli co dělat ,aby se zase nepoprali a Magica s Differt Face šli tiše a probodávali se zlostnými pohledy. Šli a šli a už viděly za keři Zekořin dům ze kterého se linula omamná vůně. Když došli až ke dveřím které byly otevřené dokořán tak Flash zaklepala. Zecora která stála u kotle a směs nalila do lahvičky kterou pak dala poníkovi který stál opodál. Ten jí dal 2 bity ,ale ona zavrtěla hlavou ,,Né má milá nic mi dávat nemusíš jsem ráda za každou tvář kterou vidím ve svém domově a za to se platit nemusí´´ usmála se a poník jí ůsměv opětoval a odešel. Zecora už se věnovala jen nám a tak zavřela oči a pravila ,,Oooo mé milé ´´ otevřela oči ,ale zarazila se ,,jak je možné že jste najednou jiné´´ řekla a pokynula at jdeme dovnitř ,, řekněte mi co se vám stalo času je možná málo´´ řekla a vyslechla si naše povídání vždy když některá z nás něco vyprávěla tak jí ta druhá s velkou přesností doplnila. ,,A tak jsme přišly sem ´´ dořekla poslední větu Rosel Zecora na ní koukala s klidem a přistoupila k Flash ,, Tu máš Flash na hřívu ti pomůže ještě dnes´´ řekla a podala jí lahvičku. Diff se na tu lahvičku podívala a zeptala se ,,Na co ten lektvar ?´´ Zecora jí ráda odpověděla ,,Na hlavu od oleje zaspiněnou Flash měla s mastnou hřívou problém s očistou´´ řekla a vzala nějaké bylinky z police a hodila je do kotlíku. Magica se ihned začala chechtat ,,Jakej debil by na sebe vylejval olej´´ řechtala se a jak páchla kopytem tak zavadila o poličku a z ní spadla miska plná přírodního oleje která se jí vylila na hlavu. Mico se jí hned začala posmívat ,,A jakej debil na sebe vylil olej ted Meganešiko´´ smála se a už by se na ní Magica vrhla kdyby nepromluvila Zecora ,,Našla jsem řešení malé ,ale jen pro dvě ostatní musí pokračovat dále´´ pronesla a přidala nějakou směs do kotlíku ,, Prosím Magico a Differt Face vypijte toto a bude vám zase hej´´ usmála se a nalila do misek tmavě zelenou směs. Magica ohrnula nos a Differt Face si lízla a ihned se zatvářila jako kdyby si kousla do citronu ,,Fujtajbl to je hnus´´ zašklebyla se Diff ,ale Zecora zůstala neoblomná ,,Vypít do dna to musíte nebo se se svím tělem rozloučit musíte´´ řekla vážně a njak to vypadalo tak nežertovala a vážně to zabralo Diff i Magica vypily ten sajrajt do dna a začalo se dít něco neobviklého´´

Anketa XD

25. září 2013 v 17:45 | Niky |  O mě
Tak kamarádky si přečetli ten článek o mě a tak jsme se o tom bavily a oni mě přinutily abych o nich taky něco napala a dala anketu která se vám líbí více tak nejdříve vám něco o nich napíšu a pak dole bude anketa tak vybírejte
____________________________________________________________

Kiki

Povaha : Je to milý , přátelský, strašně vtiný , a retardovaný exemplář člověka. Když něco vymyslí tak se obvykle válíme smíchy.
Co nesnáší : když se jí dotknu a když jí někdo šahá na vlasy ( to by pak zabíjela)
Láska: Nathan s kapely The Wanted
Blog : http://thesong.blog.cz/
Zvíře : Králíčci Ouško a Flory
Barva : myslím že tyrkysová
Oblíbená skupina : The Wanted
Její názor na mlp (cituji): fuj fuj fuj fuj
věk: 12 let

Fotečka:

Kája

Povaha : Je retardovaná , přátelská , usměvavá , nesmírně magoristická ( XD)
Co nesnáší : Selenu Gomes a nevím
Láska: Justin Bieber a Erik H. ( z asku)
Blog : nemá
Zvíře : 2 kočky Molly a Mourek
Barva : fialová
Oblíbený zpěvák: Justin Bieber
Její názor na mlp:Já tě nechápu Niky jak se můžeš koukat na Mlp ty jsi vážně divná.

Tak hlasujte !!!!!!!!!!

Oc do Loveřiny textovky

22. září 2013 v 9:38 | Niky
Jméno : Army Fighter (Pro přátele jen Army)
Věk : 19 let
Zaměstnání : Bojovník
Druh: Pegas
Sourozenci : Starší bratr (přesněji o 2 roky starší)
Cutie Mark : Sekera a meč
Jak získala Cutie Mark : Jednoho dne si hrála se svím bratrem na boj a vyhrála nebrala to ,ale jako nějaký osud ,ale jako náhodu. Ale jednoho dne se zůčastnila hry svého bratra a jeho kamarádů a když prohlásila ,,Prosim váš vás přepere jen holka´´ tak kluci navrhli ,aby šla proti nim sama .
A k jejich smůle Army vyhrála a všechny zneškodnila za 9 minut. Tak pochopila že její talent je boj.

O ní: Miluje souboje a dobrodružství je taky hodně věrná , spolehlivá, bojovná . Ale bohužel se taky hodně rychle naštve a je drzá a velice vychytralá.

Něco o jejím životě : ,,To je nespravedlivý´´ stěžovala jsem si svému bratrovy který si četl knihu ,,Ale nerozčiluj se ségra já ti říkal že tě do bojový školy nepříjmou´´ otočil list knížky ,,A na víc nepřijmou holku vždyt znáš pravidla ´´ poučil ji Army se na něj podívala s nehraným odporem ,,Jo vím Hřebce přijmou hned když prokážou ,alespon kusek umění pro boj a Klisny jen pokud se prokážou jako velice velice velice výjímečné ,ale chápej já tam přišla a oni na mě koukali jako vyvoraný myši a když jsem prošla zkouškou na jedničku tak řekli ´´ řekla a napodobila jejich znuděný výraz ,,Slečno dáme vám vědět ´´ pronesla ,,Hele ,ale víš co je na tom nejhorší ´´ ,,Ne nechám se podat´´ ,,Že přede mnou šel takovej hřebec a skouškou skoro neprošel a přijmuli ho´´ sobtila . Najednou někdo zaklepal na dveře ,,Jdu tam ´´ křikla army a seběhla po schodech ke dveřím ,,přejete si ...´´ řekla ,ale zarazila se protože před ní stáli dva hřebci ve zbroji a najednou se za nimi ozval ženský hlas ,,POZOR!!! UHNOUD S CESTY !!!!!!´´ na tento povel oba hřebci ustoupily a za nimi se oběvil pegas který šel k Army a potřásl ji kopytem ,,Ahoj ráda tě poznávám mé jméno je Kali Fernt ,ale pro tebe jen Kali ´´ ,,Dobrý den pojdte dál´´ řekla rozrušeně Army a uhnula z cesty ,aby mohla klisna projít ,,Ne to nebude nutné jen jsem ti přišla říct že si provedla skvělý výkon a proto jsme se tě rozhodli´´ řekla a udělala dramatickou scénu ,,Gratuluju byla jsi přijata ´´ usmála se na Army která si musela kecnout na zadek jinak by se jí podlomila přední kopyta ,,Zítra tě čekáme na naší škole hodně štěstí´´ a přitěchto slovech začal Armyn nový život.
Ps : Je to dávný předek mého oc White Rainbow


Výměna 2.díl

20. září 2013 v 10:30 | Niky |  Výměna
Kapky padali a dopali na srst rozhádaným poníkům. White Rainbow se ihned začala rozčilovat ,,To není pravda co si o sobě ty mraky myslí že se klidně rozprší mělo pršet až pozítří to není pravda´´ zařvala a dupla kopytem do právě vytvořené kaluže. Celé její kopyto bylo od bláta. Mico se pořád hádala s jednorožcem kterému zničila obraz ,,Co si o sobě myslíš klidně si přiletíš a zničís mi mé umělecké dílo´´ rozčiloval se naznámí jednorožec Mico na svou obranu máchala křídly a vrčela ,,No tak se moc omlouvám ´´ řekla posměšně ,,Stejně to beru jako že jsem ti pomohla na světě o jedno ohavné dílo mít´´ zasmála se .Jednorožec se ihned urazil ,,Prosimtě sama jsi nepovedený dílo´´. A takhle se hádali dalších 5 minut. Pak už to Dracona nevidržela a zařvala ,,Mohly by jste se laskavě přestat hádat!!!!!´´Všichni se zastavily a pohybu. Mico a jednorožec se k sobě otočily zády a ostatní jen přihlížely. Najednou nad nimi něco prolétlo White Rainbow hned zpozorněla ,,Flash!!!! nevíš co je stím počasím´´ křikla a pegas se ihned k ní snesl ,,Ne nevím ,ale je mi to divný´´ řekla a najednou se ozval hrom. Všichni nadskočily až na Mico která tančila tanec štěstí a zpívala ,,Jo bouřka jé jé jé bouřka bouřinečka má´´ vykopla kopytem a kopla Stellu do stehna ,,Aaaaaaaaau!!!´´ sykla ,,Mico co blbneš´´ křikla na Mico ,ale ta neposlouchala a tančila dál a předním kopytem udeřila Loveru do obličeje ,,Micoooooo!!!´´ zařvala bolestí a ted už se Mico zastavila ,,Nemáte mi lízt do cesty´´ řekla unuděně.
Starlight si projela kopytem svou našpiněnou hřívu ,,Vydíte tohle je pohroma šla jsem na důležitou zkoušku a pak zpadnu do příkopu ´´ zaskučela a Differt Face si začala tu sviu ždímat ,,A já právě byla u kadeřnice a to proto že jsem spadla do rybníka a Rainbow Dash si na mě skusila svou duhovou sušičku´´ vzdychla a zatřepala hlavou že které létali kapičky vody. Dracona dupla kopytem a křikla ,,Víte co rozejdeme se a už se nemusíme nikdy opakuji nikdy vidět jo´´ řekla a ostatní jí jednostným ,,Jo ´´ odsouhlasily tak se každý otočil k ostatním zády . Už chtěli odejít když v tom do nich zasáhl blesk. 3 minuty po tom byly mimo . 1,2,3 stačí. První se probudila Rosel ,, To bylo divný´´ řekla a už chtěla vzlétnout když se odrazila ze zemně tak dopadla na Draconu ,,Má křídla ´´ vykřikla Rosel a hned se podívala na Draconu na které ležela ,,Vrat mi má křídla zmetku´´ vykřikla a pustila se do Dragony ,,Ale já žádný křídla nemám´´ ,,Jo tak co to máš na zádech´´ až ted si Dracona všimla že má na hlavě ulomený roh a na zádech křídla . Najednou se ozval křik ,,Moje křídla ´´ ,,Můj roh´´ tyto hlasy patřily Whute Rainbow a Art Mix které začali hrozivě ječet. Zachvíly začal další záchvat u Mico,Lovery a Stelly a pak i od Magici , Starlight Blue , Differt Face a Flash ,,ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!´´ . Dragoně co ihned docvaklo ,,Holky mi si prohodily těla !!´´ uvědomila si všechny se zastavily a White Rainbow vykřikla ,,Sakra ,ale kdo s kterou´´ Art mix jí hned dloubla do boku ,,Já s tebou´´ ,,A jak jsi to poznala ´´,,Vydíš tvar hřívy takový jsi měla před tím než jsme se prohodily a na víc já měla ten co jsi měla ty´´ ,,Aha tak počkat takže´´ zamyslela se White Rainbow ,,Už vím kdo se s kým prohodil Starlight Blue s Flash , Drocona s Rosel , Magica s Differt Face a Stella ,Lovera a Mico se prohodily navzájem.
Když to Stella uslišela kned si šáhla na hlavu byl tam roh a na křídlech měla ostny ,,No super ted mám na křídlech vydličky a na hlavě přepálenou hranolku´´ štěkla Stella na což se mico pročísla ve hřívě a co uviděla pruhy ,,No dobrá tak já se prohodila s Loverou a Lovera jak to vypadá s tebou Stello´´ řekla otráveně . Magica se zatím prohlížela ze všech stran ,,No super vypadám jako cukrátko´´ zavrčela. Když to uslyšela Diff hned na ní vyštěkla ,,Ani já nevipadám jako ze škatulky´´ . Starlight mávala nadšeně křídly ,,Super takže já mám křídla skvělý´´ usmála se Flash ,ale tak nadšená nebyla ,,Hm ,ale jsou to moje křídla ´´ pak se rozhlédla kolem sebe ,,Hle všimly jte si toho že máme stejné barvy a cutie marky ,ale těla jsou jiná´´ otázala se a všem se hned zatemnilo před očima.

Mám Skype

20. září 2013 v 8:03 | Niky |  O mě
Tak mám Skype (jupí) pokud si mě chcete přidat tak dotoho ,ale Pozor!!!!!! přidávám jen blogerky který mám v SB ty které nemám v SB možná přidám taky ,ale po dlouhém uvážení.

Má přezdívka je : beliebererik

Tak to je vše :)

Výměna 1.díl

19. září 2013 v 13:34 | Niky |  Výměna
Tak je tu první díl příběhu výměna do kterého jste se přihlásily.
_________________________________________________________________________

Byl krásný letní den. Ponyvill byl poklidný a mírumilovný. White Rainbow skopávala s oblohy našedlé mraky ,aby se v slunečný den nerozpršelo. Když skopávala 30 mrak tak už jí to bylo podezřelé ,,Hele Flash kdy má pršet´´ zakřičela na pegase který letěl kolem ,,Pozítří proč´´ ,,Ale jen tak ´´ řekla zamyšleně White Rainbow ,,Jen že je tu nějak moc šedých mraků´´ ,,No jo to je hele nechceš pomoct´´ ,,Né to je dobrý ´´ usmála se White Rainbow . Flash už chtěla odletět ,ale White Rainbow to nedalo a tak se zeptala ,,Kam letíš´´ Flash si kopytem pročísla hřívu ,,No za Zecorou včera jsem si na hlavu vylila olej a pořád to nejde dolů tak jí chci poprosit jestli by na to neměla lektvar´´ řekla a už byla pryč. White Rainbow tedy pořád skopávala mraky ,ale neubývalo jich. Když skopala dalších 50 mraků tak už byla mořádně naštvaná ,,Měla bych zajít za Rainbow Dash ´´ sykla a snesla se na zem . Letěla těsně nad zemí směrem k Rainbowinu domu a najednou jí došlo že má vlastně strašný hlad . Tak si se začala přehrabovat ve své brašně ,,Kde mám ten sendvič ´´ ptala se sama sebe a chvíly se v brašně přehrabovala ,,To není možný kde je´´ rozčilovala se a tak si sundala ze zad brašnu a popruch nechala plandat ve vzduchu.
,,Já se na to vyseru´´ zasyšela a dál se přehrabovala . Najednou se proti ní vyřítil nějaký poník v plášti a proběhl pod ní a omylem se mu okolo krku omotal popruh od brašny a jak poník utíkal brašna se vytrhla White Rainbow z kopýtek a vlála za poníkem. White Rainbow se hned vzpamatovla a hned se rozletěla za poníkem ,,Hele vrat mi tu brašnu !!!!!!!!!!´´ křičela ,ale poník přidal a nehodlal zastavit. Poník běžel a asi si nevšiml jednorožce se žlutou hřívou který šel přes ulici. Poník do jednorožce narazil a jednorožec spadl do fontány. Neznámí poník v plášti porád utíkal a utíkal White Rainbow ho už doháněla když v tom jí skočil do cesty další jednorožec s černo modrou hřívou . White Rainbow do něj málem narazila. Jenorožec ,ale kvapně uskočil na stranu ,ale bohužel skončil v příkopu. White Rainbow neznámeho poníka už doháněla už už byla u něj a když byla přesně nad ním tak do něj narazila . Poník i s White Rainbow se kutáleli ke stromu u kteého se hádali nějaký alicorn s ulomeným rohem a nějaký jednorožec. Jak se kutáleli tak narazily do těch dvou rozhádaných poníků a všichni čtyři narazily do stromu. Na stomu si nějaký pegas dával šlofíka a díky nárazu spadl a na ním nějaký jednorožec s páskou přes oko.
Neznámému poníkovi spadla kapuce pláště a bylo mu vidět do obličeje. Chtěl zase utéct ,ale White Rainbow byla rychlejší a chitila ho za plášt který jí sklouzl ze zad. Neznámí poník se rozzuřeně podíval na White Rainbow ,,Vrat mi ten plášt´´ White Rainbow napřáhla kopyto ,,Až ty mi vrátíš tu brašnu´´ ,,Jakou brašnu´´ až ted si všimla té brašny co má okolo krku ,,Tak na ´´ servala si s krku brašnu a hodila jí před White Rainbow která si jí ihned vzala ,,Dík to to bylo tak těžký´´ ,,Co si o sobě myslíte mě vyrušit ve spánku´´ ozval se šedý pegas. Až ted si White Rainbow všimla čtyř rozzuřených tváří kteřé na ní a poníka koukali a ti dva jednorožci které srazily se k nim blížily. Šedý pegas už rozhořčením zčervenal ,,Víte jak je to vyčerpávající usout na tak rušným místě jako je Ponyvill´´ křičela na Neznámího poníka Wite Rainbow byla zmatená ,,Počkat vy se znáte´´ takala pohledem z jedné na druhou šedý pegas ušklíbnul ,,Jo docela dlouho ´´ čtyři další poníci se jen koukali. Tentokrát se ozval alicorn s uloveným rohem ,,Nechápu co se tu děje ,ale myslím že by jsme si měli říct s kým máme tu tu potičku Já jsem Rosel ´´ řekla a máchla svím ulomeným rohem . Jednorožec s červenou hřívou protočil očima ,,Když na tom trváš tak já jsem Dracona´´ dva další jednorožci jí následovali ,,Já jsem Different Face´´ ,,A já Starlight Blue´´ řekl jednorožec s černo modou hřívou. Jednorožec s páskou přes oko se k nim otočil zády ,,Do mého jména vám nic není ´´ šedý pegas dupl kopytem ,,Do mýho taky ne.´´ Najednou se za jejími zády ozval hlas ,,Aoj Mico zase prudíš ostatní´´ křikl posměšně šedý alicorn. Mico se kopytem plácla do čela ,,Ne Stello neprudím oni prudí mě!!!´´ křikla ,,a Loveru tu štvou taky´´ ukázala na poníka který seděl vedle ní ,,A tahle pegaska to vše začala ´´úkázala na White Rainbow krerá začala rudnout ,,Ten pegas se jmenuje White Rainbow ´´ štěkla na ně. Najednou se Mico rozvítila jako žárovka ,,Počkat a co si ty s tou plachtou přes oko dála na tom stromě´´ Běsnila ,,To jsi mě sledovala´´ poník s páskou přes oko se na ní posměšně podíval ,,Jo máš s tím problém´´ ,,Jo mám s tím problém!!!´´ ,,Porsimtě kdež tě sleduje Magica měla by to pro tebe být pocta´´ zasmál se poník s páskou přes oko. Mico do Magici strčila kopytem ,,To bych neřekla ´´ a už chtěla na Magicu skočit ,ale ta rychle zaraagovala a pomocí magie jí odmrštila k nějakému poníkovi co si v pozadá maloval obraz. Mico svím rohem propíchla plátno a jen o kousek minula jednorožce co maloval . Když se poník vzpamatoval tak už byl její obraz zničený ,,Můj obraz!!!!´´ zakřičela ,,Co si myslíš že děláš víš jak dlouho jsem to malovala´´ ,,Ne a ani mě to nezajímá´´ zakroutila Mico očima . Stella už chtěla zakřičet at přestanou ,ale v tu ránu se z nebe začali snášet kapky.

LPS a MLP show

18. září 2013 v 18:37 | Niky |  My little pony
Tak možná to už víte nebo nevíte no to je jedno tak vám to řeknu.

Bude MLP show

Ano bude show nevím jestli pojedu ,ale možná jo nevím. Možná to bude divný možná ne no vážně nevím to se uvidí.
Bude se konat 2. listopadu 2013 v Praze na výstavišti Holešovice.
Tak co pojedete?

Prominte

18. září 2013 v 18:28 | Niky
Prominte vím že jsem nebyla na chatu vážně prominte . Moc se omlouvám . Doufám že nejste naštvaní vážně se omlouvám. Já vím otravuju váš ,,Pojdte na chat je to důležité´´ ,ale prostě se moc omlouvám .
Víte co jako by se nic nestalo ano. Brzy napíšu ůvod k povídce a tam se dozvíteo čem bude vážně se omlouvám.

Pls udělal by mi někdo desing

18. září 2013 v 13:39 | Niky |  Blog
Zdravím prosím mohl by mi někdo udělat desing pls. Tomu kdo mi dess udělá tak mu udělám diplomek a nakreslím mu obrázek.
Jen když se mi ten dess líit nebude prosím nevztekejte se. Díky.

Jak by měl vypadat.
No měl by bít s Discordem a nejlépe v oranžové barvě .

Předem děkuju.
Obrázek by Stella

Menší nápad pro zasmání

17. září 2013 v 15:24 | Niky
Tak napadlo mě že bych napsala nějakou povídku do které by jste si mohly přihlásit své oc.
Byla by to nezávazná povídka takže by to vaše oc nijak nepošpinilo ( abych to tak řekla) .
Dobrčic já píšu kraviny no nic stejně je budu psát tak to nechám bejt XD. Tak zpátky k tomu nápadu. Byla by to povídka plná srandy atd. No jak jinak bych jí psala já ,ale to neznamená že neberu nápady ostatních . Tak už konečně sem dám tu přihlášku ,ale nejdříve pravidla.

Pravidla
1. Nechte mě psát mím vůastním tempem a nepomohánějte mě
2. Nenadávej te
3. Bavte se :)

Přihláška - Konečně
Přezdívka:
Blog:
Jméno oc:
Druh oc ( Pegas, Zemský pony ...) :
Povaha:
Obrázek oc:
Zajímavost o OC:
Souhlasíte s Pravidly :

Tak doufám že se někdo přihlásí tak ahoj a předem díky .

White Rainbow 27.díl

12. září 2013 v 17:53 | Niky
,,Můžeme vyrazit´´ zeptal se Truen Rainbow se usmála a přikývla. Tak tedy vzlétly. Po pár minutách doletěli na kopec který by na kraji lesa. Sedli si a pozorovali slunce plující po obloze. Truen dal opatrně své kopýtko kolem Rainbowin ramen. Rainbow se na něj podívala a usmála se ,,To je nádhera ´´ ,,To jo hm můžu prosit o tanec´´ řekl nejistě White Rainbow přikývla ,,Jistě ,ale tanec bez hudby není tancem´´ ,,To ano ,ale myslím že to nějak vyřešíme´´ .
Tak začaly tančit a Truen se nadechl a začal zpívat byl to nádherný zvuk ke kterému se White Rainbow po nějaké chvíly přidala. Tančily jsme tam na kopci při západu slunce.
Po chvíly mě k sobě přitiskl a věděla jsem že mě chce políbit. Zavřela jsem oči. Když v tom se ozvalo šuštění listí a kroky kopýtek . Z křový vyšla velice spuštošená klisna řerno červená hříva jí odstávala na všechny strany a pod očima měla velice viditelnou jizvu. Udělala ještě jeden krok k nám a pak spadla k zemi ůnavou. My k ní ihned přiběhly a jediné co jsme od ní slyšelo bylo ,,Prosím pomocte´´ pak omdlela . Truen se na ní ustaraně díval ,,Musíme jí odvest na hrad´´ já se na něj ustaraně podívala ,,Vxpadá velice raněná nebylo by bezpečné s ní letět´´ řekla a roztáhla křídla . Truen zapřemýšlel ,,Máš pravdu a na mraku jí vést nemůžeme ani náhodou je přece jednorožec´´ řekl a lehl si vedle neznámé klisny ,,Já tu s ní zůstanu chvíly jsem pacoval jako dobrovolník u záchranky ,, povzdychl si ,,Myslíš že zvládneš sama doletět do hradu´´ ,,Ne nejsem dost rychlá radši poběžím ´´ ,,Ale vždyt je to dál jak 5 km to po zemi nezvládneš´´ ,,Než mi narostl ten ostan na kebuli a to peří na zádech tak jsem byla zemský pony pamatuješ´´ řekla a rychle se vysoukala ze šatů ,, Tady přikrij ji hned jsem zpátky´´ řekla a rozeběhla se do lesů naniž by věděla kde hrad leží. Běžela a běžela kopýtka se jí bořili do bahna a větvičky jí švihaly do obličeje . Musela co nejrychleji do zámku . Po několika minutách konečně viděla věže hradu a tak se k nim co nejrychleji rozeběhla . Konečně doběhla na nádvoří kde zahlédla Fire a Natury
a tak k nim doběhla ,,Pomoc ... tam v lese .. klisna ... zraněná ... pojdte´´ křičela mezi nádechy .Obě dvě na ní nechápavě hleděli ,ale usoudily že je to vážné tak se rozeběhli za White Rainbow .
Běželi a běželi Fire letěla nad nimi a koukala na terén . Byla už noc když dorazily k Truenovi .
Truen když je vyděl tak se doširoka usmál ,,Zlato tak ty jsi to dokázala už jsem o tebe měl strach´´ Fire na ně nechápavě koukala ,,Počkat vy spolu chodíte´´ Nature jí zarazila ,,Nejdřív zranění pak ten jejich románek jo ´´ řekla a opatrně klisnu zvedla kouzlem a vzlétla. Fire udělala to samé a White Rainbow s Truenem též . Když konečně dorazily k zámku tak na ně už všichni čekali.

Pokračování příště

Debilní kecy koňáků

6. září 2013 v 19:21 | Niky |  Videa
No není to s poníkama ,ale na zasmání to je ještě ted se popadám za břicho.

Info

6. září 2013 v 18:10 | Niky |  Blog
Takže je tu první info. Takže bych vám chcela oznámit na co se můžete těšit a na co ne prostě to na co se nemáte těšit tak nenapíšu jak prosté XD. Takže dám to do bodů.

1. PŘÍBĚHY
Takže až dopíšu příběh White Rainbow tak začnu psát příběh o mém oc a příběh o mém 2. oc Misty ,ale určitě se těšte na příběh Naděje v Armádě a na příběh Nečekaná láska .
Jo a abych nezapoměla tak mě ted napadl příběh který by mohl být docela dobrej ještě nevím jméno ,ale možná to nazvu Chaos ,ale něco vám prozradím bude v tom ůčinkovat Discord.
Jo a protže se nemůžu rozhodnout kterou mám napsat dřív tak dám anketu.

2. Nic víc tu není ahoj
Obrázek by Lovera


:-) :*) :( :EFacehoof
:D :-* :P :rainbowdetermined2: o.O :rainbowderp:
:)) :) %D :'( :-O :-X
;) %-| :applejackunsure: :| -.-
:'((X( ;-) :raritystarry:
:fluttercry: :fluttershysad: :fluttershbad: :fluttershyouch: :-E
ApplecryScootangelUnsuresweetieDerpyderp1