Říjen 2013

Výměna 10.díl

31. října 2013 v 16:36 | Niky |  Výměna
,,A jask jsi se držela tý větve bylo k nezaplacení´´ smál se Discord a podíval se na podrážděnou Mico ,,Hele já že se držela tý větve ze to mohlo to vaše kouzlo´´ řvala . Stella se na ní posměvačně usmála ,,Jo věděli jsme že by jsi se nebála tak jsme z tebe udělali nachvíly opak tebe´´ smála se.
,,Hej co kdyby mi někdo pomohl´´ křikla Flash která táhla White Rainbow na zádech ,,Když se před hodinou začala smát tak už nemůže přestat ,ale můžete mi říct proč jí mám tahat zrovna já´´ oddechla . Starlight přišla blíž a podívala se na chechtající White Rainbow ,,Je v pořádku´´ ,,Jo jasně že jsem v pořádku jen jsem neměla chut jít po svích´´ usmála se White Rainbow a seskočila Flash ze zad a odklusala k Rosel. ,,Budeme muset šplhat co´´ zeptala se a podívala se na Rosel ,,Ne asi prostě tam vyletíme´´ odsekla a vyskočila na jeden z ničších kamenů. Dracona už byla o trošku výš ,,Takže čeká nás strmější výstup zemáci půjdou první pak jedorožci a pegasové a Discord zůstane dole a pak vyleze za námi´´ vyskočila o římsu výš. ,,Ale proč určuješ pořadí´´ zeptala se Starlight . Dracona se otočila ,,Protže když bude někdo padat tak dyžtak ho jednorožci zachytí magií , nebo ho chytí pegasy a Discord je dole pro jistotu že by jste byly neschopní´´ řekla a počkala až k ní doleze Mico. Tak lezli po skalách . Mico už se dotkla kopýtkem vrcholu a pomohla vylézt Flash a White Rainbow. Dracona zvládla vylézt bez jejich pomoci . Stella už byla u vrcholu když jí ,ale uklouzlo kopýtka a tak zpadla . Padala a padala. Sterlight a Lovera na ráz zakčičeli ,,Chytám´´ ,ale pohužel do sebe narazily a Stella padala dál. Dopadla do křoví takže měla docela měkej pád. Dracona se rozhlédla ,,Kdy je proboha Discord´´ ,,Tady stalo se něco´´ řekl Discord a koukl se přes okraj. Stella už se vyhrabala z keřů a zařavala ,,To mi děláte naschvál´´zčervenala zlostí. Lovera k ní zlétla ,,Promin ,ale kdyby do mě nenarazila tak bych tě chytla´´ vzala jí za kopyto a vyletěla i se Stellou nahoru. Starlight vyletěla za nimi ,,Vážně promin Stello ´´ sklonila zrak ,,Já vážně myslela že tě chytím´´. Stella se na ní rozlobeně podívala ,,Jak vydíš tak jsi mě nechytila´´ vyštěkla skočila na zem . Zaůpěla bolestí ,ale i přes bolest se rozklusala pryč. Když klusala kolem Discorda tak viděla že chce něco říct ,ale byla rychlejší ,,,A ty na mě nemluv už vůbec měl jsi být dole a chytat´´ klusala pryč. Discord za vrtěl hlavou ,,Já ji chtěl jen říct že když bude klusat ještě pár metrů tak spadne do jámy´´ jen co to dořekl tak se ozvalo duté zadunění a křik . Art Mix se ihned rozeběhla za zvukem a ostatní za ní ,,Stello jsi v pořádku´´ řekla starostlivě. Stella si dole v jámě hluboké asi tak 3 metry stoupla ,,Ne asi ´´ zuřila.

Pokračování příště

Nightmare War - postavy

30. října 2013 v 16:45 | Niky
Tak jsou tu postavy které budou vystupovat v Nightmare war. Pořád se můžete hlásit

Zde

Takže tady jsou .

Zlá strana

Jméno:Cinderella (překlad : Popelka xD) Přezdívka: Cinder (čte se : Sinder)
Postavení : Voják
Povaha poníka: Hbytost,tvrdohlavost a skvelé bojovné odvednosti
Zajímavost o poníkovi: Je to klisna která jdobře bojuje,nemá rodinu ta jí zemřela když se narodila. Je jí 18 let. Moc ráda bojuje ale také se ráda postaví za ty co miluje apod. Má na kopytě jizvu z dávného boje.
Obrázek dám dodatečně

Jméno: Preety
Druh: pegas
Čím je váš poník( voják, lékař, špech ...): voják
Povaha poníka:je taky hodně drsná a bojová
Zajímavost o poníkovi:nic
Strana ( zlá,dobrá):zlá
Leyla
Jednoroh
Léčitel v terénu
Světle béžová, hříva tmave modra s fialovým a světle modrym melírem.
Povaha: musí být pořád v obraze, často vyzvídá co se děje a něco vymíšlí..
Zajímavost... eehhh... sakra.. jo! Dokáže víborně lhát, jde za svým názorem, ostatní ignoruje , jinak ochotna vždy pomoc
Co je pro tebe zla strana? :D já nám Dobrou stanu tam kde je Luna! Prostě ai zlá...
Obrázek dám dodatečně

Jméno: Shade
Druh: pegas
Postavení: Velitel
Povaha: Je věrný, upřímný a velký smíšek.
Zajímavost: Dříve byl na dobré straně ,ale pak ho změnila smrt jeho rodičů
Staran: zlá

Dobrá strana

V dobré straně je málo poníků takže prosím hlaste se spíž do dobré strany předem dík.

Jméno: Carrot
Druh: zemský pony
Postavení: lékařka , dyžtak voják když je třeba
Povaha: Je milá , upřímná a starostlivá a laskavá.
Zajímavost: Vyrůstala na farmě a její matka byla indiánka takže dodržuje zvláštní zvyky. Kvůly kterým jí někdy považují za divnou. Ve hřívě vždy nosí pírko z orla a na krku náhrdelník s malým modrým kamínkem a na jedno oko je slepá.
Strana: dobrá
Jméno poníka: SweetHeard
Druh: Unicorn
Čím je váš poník( voják, lékař, špech ...): Voják
Povaha poníka: Samotářský, jinak šílený, moc se s ostatními nebaví
Zajímavost o poníkovi: Má přívěšek ... nikdy ho nesundala, jinak nic
Strana ( zlá,dobrá): Neutrál, ale víc dobrá
PS: u Sweet jsem udělala vyjímku ,ale u nikoho jiného vyjímku dělat nebudu

Obrázky a objednávky

30. října 2013 v 9:20 | Niky |  O mě
Tak na prvním obrázku je Stella vím že jsem to kreslila na nějakou objednávku ,ale už nevím na jakou. myslím že od Sweet.
Pak je tu obrázek zponifikovaných 1D kreslila jsem je pro spolužačku.
Pak Discord
Tak tady je obrázek s White Rainbow a její psychologické sestřičky XD.

A jsou tu objednávky doufám že se budou líbít.

Moc vám děkuju

28. října 2013 v 8:44 | Niky |  O mě
Moc vám děkuju vám všem . Víte když jsem s blogem začínala tak jsem psala hrozný články a nikdo moc můj blog nenavštěvoval ,ale díky vám jsem se zlepšila ve psaní i vlastně ve všem. Když se něco v mém životě zvrtne tak cítím potporu u vás. Moc děkuju že jste mi umožnily někam patřit a být sama sebou moc vám děkuju . Nejdříve jsem psala články asi jen pro sebe protože je asi nikdo nečetl proto jsem ani nebrala v ůvahu že bych psala příběhy ,ale díky vám jsem oběvila že mě psaní hodně baví a je mím koníčkem. Moc vám všem děkuju.

Přihlážka do povídky

27. října 2013 v 10:04 | Niky
Tak protže už za chvíly dopíšu příběh Výměna tak začnu psát další povídky. Takže první asi začnu psát válečnou povídku Nightmere War. Bude to z dob kdy se Luna přeměnila na Nightmare moon.
Tak berte v potaz že to bylo z dob před 1000 lety . Budou dva tábory . Temný tábor a Slunný tábor.
Tak tady je přihláška:
Jméno:
Blog:
Jméno poníka:
Druh:
Čím je váš poník( voják, lékař, špech ...):
Obrázek poníka:
Povaha poníka:
Zajímavost o poníkovi:
Strana ( zlá,dobrá):


Výměna 9.díl

27. října 2013 v 10:00 | Niky |  Výměna
,,Ale to byl jen začátek´´ chechtala se Stella a podívala se na Discorda ,který se už smíchy válel po zemi. Ozvalo se lusknutí a lesem se ozval strašný řev. Z lesa vyběhla obří krysa a Mico začala ječet. To jen ona vyděla tu obří krysu ,ale všichni okolo vyděli jen malou roztomilou myšku. Mico utíkala a krysa za ní . S jekotem vylezla na strom a obejmula větev ,,Jestli tohle přežiju tak už nikdy nebudu jíst krysy slibuju a dnes budu jíst jen zeleninu a ovoce prosím nech mě bejt´´ držela se větve.
White Rainbow se podívala na Stellu ,,Jak dlouho bude to kouzlo trvat´´ ,,Nevím asi tak hodinu´´ . Tak tam hodinu seděli a pozorovali Mico jak pořád objímá větev. Když kouzlo vyprchalo tak se Lovera zvedla a šla pomalu ke stromu ,,Mico co ti je jsi v pořádku´´ zeptala se. Vynervovaná Mico něco zamumlala ,ale větve se nepustila ani za nic. Starlight Blue opatrně popošla blíž ,,Mico notak pust se té větve´´ řekla chlácholivě ,ale Mico se ani nehla. Rosel došla trpělivost a rozhodla se že to vezme do vlastních kopyt. Vylezla na strom. Sedla si na větev na které vysela Mico a zabodla do dřeva roh. Ozvalo se zaprazkání a tak Rosel roh vytáhla a zase zabodla. Dracona na ní rozčileně koukala ,,Hele to je můj roh jestli nevíš a jen si ho skus zlomit ´´dupla,ale Rosel s viditelným klidem zabodla roh do dřeva znovu ,,Jo jo neboj bábinko´´ pootočila rohem až se ozvalo zaprazkání. Vztala se a s ledovím klidem začala na větvy skákat . Art Mix se uchcechtla ,,Ta je pitomá´´ ,ale neuvědomila si že stojí přesně pod větví. Ozvalo se hlasité zapraskání a větev už padala. Rosel se od větve ještě na poslední chvíly odrazila a chytila se zubama větve nad ní. Odchtela to ,ale Art Mix na kterou větev spadla. Stella se začala smát a šla k ustrašené Mico ,,A prej že se nenapálíš´´ chechtala se ,,Pomůže mi tu někdo´´ vydechla přidušená Art Mix. Flash jí tedy šla pomoct vylézt z pod větve. Mico už se větve pustila ale pořád se klepala. Dracona která už si smila sliz z obličeje zavelela ,,Tak jdeme´´ řekla a rozešla se k pohoří. Flash ,ale něco došlo ,,Kde je White Rainbow ?´´ ohlížela se na všechny strany . V křoví to zašustilo a z poza keře vyskočila White Rainbow s namalovaným čumáčkem ,,Písk´´ zapískala jako myš. Mico ještě rozházená z vtipu zaječela a skočila na Stellu a pevně se jí chytila okolo pasu. White Rainbow se začala smát ,,Notak na co čekáte jdeme ne´´ zasmála se a stylem Pinkie Pie se rozhopsala k lesu.

,,Notak Mico pust se´´´házela sebou Stella ,aby Mico schodila ,,Neboj žádný myši tu nejsou´´řekla ,ale Mico se asi neměla k tomu ,aby se pustila . Rosel se to zase rozhodla vzít do vlastních kopyt . Přiblížila se zezadu a zapískala. Mico nadskočila a dopadla na zem. Rozhlédla se a pomalým krokem se vydala za ostatními. Cesta ubíhala pomalu a byl čas oběda. Tak White Rainbow vytáhla z brašny jablka a pro Stellu na přání mrkev. Když podala jablko Mico tak ohrnula nos ,,Jablko nemáš tu něco pro masožravce´´ ,,Ne nemám a neslíbila jsi že dnes nesníš ani kousek masa´´ zakousla se do jablka a odklusala. Mico se pomalu s odporem do jablka zakousla ,ale pak ho hned vyplivla ,,Fujtajbl jak to můžete jíst´´ řekla ,ale schytala několik pohledů které říkali že budto jablko nebo budeš o hladu. Tak se Mico překonala ,ale musela bojovat s tím že by zachvíly zvracela.

Pokračování příště

Nápad

26. října 2013 v 17:22 | Niky |  O mě
Tak mám kreslící náladu tak si chci skusitprocvičit lidskou anatomii. Tak mám nápad že by jste napsali jakou postavu (klidně i vaše oc) nebo název nějaké epizody a já vyberu nej. scénku. Když napíšete jen poníka (prosím jen né mane 6) tak ho nakreslím. Tak tady tohle vyplnte ,aby to bylo přehlednější.

Poník nebo název epizody :

Pokud chcete nakreslit human oc tak napište:
Jméno:
Jméno oc:
Obrázek oc:
Oblečení:
Chcete vedle lidské oc taky pony verzi:

Tak ,ale nečekejte nic extra XD.

Info

26. října 2013 v 12:08 | Niky |  O mě
Tak zase info tak nejdřív bych od vás chtěla zase radu. Prosím jak mám uložit na Paint tool ssai obrázek pokusila jsem se ho uložit ,ale nejde mi nahrát na blog.

Tak další díl Výměny bude dnes nebo zítra ,ale ted se trápím s tím obrázkem tak až se to vyřeší tak budu psát.

Vážně dlouhý šlánek že ano -_-

Díky

26. října 2013 v 9:59 | Niky |  O mě
Moc moc děkuju za tipy na programy stáhla jsem si díky Sirroco Paint tool sai a ted ho skoušímjen s ním neumím moc pracovat . Zatím až nakreslím něco kloudného tak vám to sem dám.

Pomoc

25. října 2013 v 16:26 | Niky |  O mě
Prosím rozhoduju se jaký program na malování si mám stáhnout a nevím jaký poradíte mi.
Musí být ,ale Zdarma.

Ještě něco o životu WR

25. října 2013 v 15:48 | Niky
Tak rozhodla jsem se napsat něco o sourozencích White Rainbow vlastně o jejích blízkých a příbuzných.

Thunder

Je to její starší bratr . Jsou to prostě dvojka která bez sebe nedá ani ránu . Když byla malá tak jí učil létat a jako jediný jí povzbuzoval když se snažila všechny přesvětčit že není malé bezbrané neohrabané hříbě. Také díky němu získala znamínko bez něj by se jí nikdy ten osudný trik nepodařil. Prostě jsou to spíš moc dobří kamarádi než sourozenci i když je o 3 roky starší ( 20 let) tak si spolu pořád jako malý létají závodí a dělají si naschvály. Pořád nemůže zapomenout jak jí jako malou když byla unavená nosil domů na zádech a pak jí dal do postýlky. Popravdě řečeno je to její velký vzor.


Rarishy

Je její mladší sestřička. Je jí 9 let a není moc dobrý letec ,ale nějak se dostala do školy pro nadané letce ( pořád mi vrtá hlavou jak). Její talent je pomáhání ,ale vážně je to taková malá psychološka i když je to docela otravná malá pegaska tak dokáže být i zlatíčko. Bohužel pořád White Rainbow otravuje že jí chce pomáhat šít nebo ,aby jí něco ušila jen co jí vidí tak hned otravuje.

Spoiler!!!

Whirl Wind

Ano je to přítel White Rainbow a nejlepší kámoš jejího bratra. Poprvé když to řekli Thunderovi tak (měli by jste vidět jeho výraz) i když jim to přál tak si neodpustli větu ,,Kámo zlomíš ji srdce a já tě zabiju´´ ano je to takovej ochranář.
Brzy napíšu příběh ,ale až dopíšu Výměnu ( to bude povídek).

Naše magoristická třída XD

23. října 2013 v 16:19 | Niky |  O mě
Tak ,abych to zdůvodnila tak mi jsme prostě magoři ano celá třída XD. My prostě vymyslíme jakoukoli blbost jednou jsme jezdily na stojanu na mapy po třídě jak na motorce. Tak vám sem vypíšu největší magoie co se nám povedli.

Největší magoři : Já , Kiki , Kája, Pavel, Nikita, Míša, Sára, Eliška, Natka, Marky, Verča, Verča a v podstatě všichni kluci.

Nějvětší magořiny: Dnes třeba spolužák napsal když jsme četli Davida a Goliáše básničku ,ale je docela sprostá :
David s prakem máše,
vždyt nám zabil Goliáše.
Oko trefil na to tata i když mířil na varlata.

Tak a talší magořina je že jednou jsme natáčeli video pro už nevím koho a dopadlo to tak že jsme natočily video s pavlem alias Dartem vejdrem ( nebo jak se to píše)

Nebo myslím minuý týden jsme závodily koho penál dřív sjede po schodech.

Prostě jsme magoři. Brzy ( tím mislím zimu přesněji ůnor ) snad nakreslím naší třídu jako poníky ,ale asi až pojeeme na lyžák tak se všech zeptám jak chtějí vypadat.
by Mico

Maxi odpovědi

21. října 2013 v 17:46 | Niky |  O mě
Tak dali jste mi otázky na které jsem hodně dloho odpovídala ,ale pak to zase přepisovala a pak znovu znovu a znovu no tak to sem už napíšu jinak budu přepisovat znovu. Tady se můžete dištak ptát.

Starlight se ptala : Jak jsi získala svůj CM? A co vlastně znamená?
Odpověd: Víš to je těší. Když jsem byla menší a vytvářela si oc ak jsem moc nepřemýšlela o tom jak by mě to mělo vystihovat nebo ,aby to nevipadalo moc Mary Sue tak jsem si vymyslela tento Cutie Mark a pak jsem byla líná ho měnit. A zamená to že ( prosím neukamenujte mě tento příběh jsem si vymyslela jako malá) mé oc když byla ještě malá klisnička tak chtěla dokázat že je něco víc prtože jí všichni měli za malou holčičku a tak vyletěla co nejvíše a udělala tak skvělé triky že všichni měli pusy dokořán a získala toto znaménko protože právě v tu dobu bylo zatmění slunce.

Stella se ptala :
1. Tvoje 4 najobľúbenejšie shippingy- a napíš aj prečo, alebo písať nemusíš, je to len na tebe
2. Tiež sa pri obede rada korčuľuješ na streche lyžami a hráš pri tom na gitare ? C:
3. Keby si si mala vybrať niekoho z MLP: FiM s kým by si chodila, kto by to bol ? O.O
Odpověd : 1. Tak mé nej. shippingy jsou - Stellacord ( tedy nevím jak to je oficiálně) a pak ještě Doctor Whooves and Derpy, Rainbow dash and Soarin a čtvrtý nevím.
2. Ano má nejoblíbenější činost
3. nevím asi s Doctorwm Whoovesem

Mico se ptala : Ako sa máš? XD
Odpověd: Blbě je škola XD

Ziberlee : Povedz v krátkosti tvoju minulosť až po teraz
Odpověd: Narodila jsem se v Cloudelské nemocnici . Bydlím v Cloudsdale. Mám staršího bratra a mladší sestru. Usilujio to ,abych se dostala do Wonderbolts prostě chci jít po stopách rodičů . Chodila jsem do školy pro nadané letce a ted tam pomáhám vyučovat.

Firely se ptala : kdy bys potkala Firely (mou oc) byla bys s ní kamarádka?
Odpověd : Nevím asi ano ,ale vážně nevím

Ask Me

20. října 2013 v 17:54 | Niky |  Ask Me
Tak můžete se zeptat na jakoukoli věc XD.
by Stella

Výměna 8.díl

20. října 2013 v 8:42 | Niky |  Výměna
,,Má hříva´´ vykřikla Stalight které už celá hříva zezelenala a už jí začalo bělat kopyto. Flash na ní smutně dívala ,,Doufám že to stihleme´´ přidala do kroku. Stella se pořád snažila zbavit krysí pachuti ,ale ne a ne zmizet. Lovera se za pochodu snažila umíchat nějaký lektvar ,ale nedařilo se jí to ,,Všechno špatně grrrrr to snad není pravda ´´ zuřila a hodila lektvar na Mico. Ta si to ,ale nenechala líbít a hodila prázdnou misku na Rosek ,která se ,le vyhla a zasáhla Draconu které ,ale tím jak se lekla tak jí mapa upadla do louže. ,,Né ´´ zvedla mapu ,,No super je ůplně zničená ted si skuste najít cestu´´ dupla a smutně koukla na rozmáčenou mapu. Art Mix se podívala na zbytek mapy ,,Discorde zvládl by jsi ji opravit´´ zeptala se ,ale Discord se začal smát ,,A proč bych měl´´. Stella se na něj koukla s otporem ,,Tak dělej nemáme celý den prostě jí oprav´´ štěkla ,ale Discord jen dal oči vsloup ,,Á Sidney jde do akce ,ale to na tom nic nemění´´ luskl prsty a zmizel. Stella zavrčela ,, Vždyt by tomu parchntovi stačilo lusknout prstama to je neuvěřitelný´´ rozešla se dál po cestě a něco si pro sebe mumlala. Nezbývalo jim nic jiného než jít na slepo což jim cestu hodně nezpříjemnilo. Tak šly a šly ani nevěděli kam ,,Není táhle to pohoří Appalosa´´ zeptala se White Rainbow. Lovera se podívala na blíské pohoří ,,Myslím že jo ,ale nejsem si jistá co myslíš Dracono´´ otočila se na kobylku za ní ,,Ano to je ono pokud si to dobře pamatuju tak je ta stavba asi tak na vrcholku nebo možná dál´´ odpověděla a podívala se na oblohu. Už se stmívalo. ,,Měly bychom se utábořit nebo chcete jít v noci´´zeptala se ,ale nečekala na odpověd a prostě šla na nedalekou mýtinu která by byla na utáboření dobrá.

Bylo už něco okolo desáté večer a poníci už zívali. Mico si vylezla na strom a usnula. Ostatní zalehli do spacáků a po pár minutách usnuli. Stella už tvrdě spala ,ale najednou uslyšela volat své jméno ,,Sidney´´ a hned věděla kdo to byl. Otevřela oči a vstala ,,Ale ale kdo se nám to tu ukázal ´´ vrčela ,ale Discord zůstal klidný ,,Sidney ty jsi vážně na zabití hele vím že se nemusíme ,ale za to co se stalo ráno musí zaplatit ostatní´´ lusknul a na Stelle přistála sedlová brašna. Pomalu jí otevřela a pak se zlověstně zachichotala ,,Dobře odplata bude sladká´´ vyndala Fixu a už přemýšlela co komu provedou.

Ptáčci vesele zpívaly a poníci se probouzeli. Discord a Stella byly už dávno vzhůru ,aby o nic nepřišly. Když už se všichni probudily tak už se chytali první nachytaní.Art Mix se zarazila jen co se na sebe podívala byla ůplně začmáraná nesmyvatelnou fixou ,,To snad ne Mico!!!!!!!!´´ zakřičela ,ale Mico se na ní nechápavě podívala ,,Na mě nekoukej já nic neprovedla´´ ospravednovala se. Najednou se lesem ozýval štastný křik White Rainbow se tvářila jako malé dítě o vánocích ,,Mám křídla mám křídla´´ pištěla a ihned vzletěla ,ale netušila že to je jen krutý žert. Hned jak vyletěla nad koruny stromů tak se křídla vypařily a ona padala dolů přesně na Starlight Blue. Když do ní narazila tak to Starlight vymrštilo na Rosel . Na chvíly se vše rozjasnilo a pak zase zhaslo. Byla vidět trochu přičmoudlá srst Rosel a Starlight protže si neuvědomily že mají na kopýtkách náramek způsobující šoky. Dracona to brala trochu jako náhodu ,ale po tom co otevřela knížku a vyprskl na ní sliz změnila názor a hned začala hledat ty kteří je napálily. Jediní kdo se smály byl Discord ,Stella a Mico. Ale její nasupenou náladu překazila Lovera která křičela a běhala po celém tábořšti protže jí hořela hříva. Flash k ní ihned přiběhla a polila jí vodou ,ale ohen nemizel a nemizel tak jí pořád polívala a už toho měla vážně nervy na dranc. Mico si šla po táboře a opakovala ,,Já se nenachytám prostě se nenachytám ůůů Krysa´´ vzala krysu lezící na zemi a strčila si jí do pusy ,ale vzápětí jí vyplivla ,,Fuj zelenina´´ řekla znechuceně a otočila se rozlobeně na Discorda a Stellu kteří se už váleli smíchy ,,Tak jo tak jo to je odplata za ten forek ,ale tohle jste přehnali´´ křičela. Stella které už tekli od smíchu slzy si sedla ,,Ne tohle byl jen začátek´´ zasmála se.

Pokračování příště

Dusím se smíchy pomoc !!!!!!! XD

15. října 2013 v 17:06 | Niky |  O mě
Tak rpotže mě nenapadá o čem psát tak mě napadl článek o tom jak jsem každý den produšená smíchem. Tak hodně se nasměju když čtu Stelliny povídky hlavně Party Hart to jsem se málem udusila a i utopila ( nikdy nepijte jdyž čtete Party Hart) prostě její povídky jsou zábavné že se to nená ani říct. Tak a ted jestli najdu nějaké obrázky co mě přidusily tak je sem dám počkejte jdu hledat. *Hledá* Tak po pár minutách jsem našla první obrázek tady je je to komix při kterém jsem spadla ze židle.
Tak musím se smát znova protože to je prstě best. Jen ted najít další obrázky co mě rozesmály počkejte. * zase hledám* áá už jsem ho našla
(ano už víte kde jsem vzala nápad na povídku) tak výbuch smíchu byl zaručen nevím ani proč XD.
A pár dalších XD.

Pán času :D

13. října 2013 v 15:01 | Niky |  O mě
Ano jak jste určitě vyčetli z nadpisu tak mám ráda seriál Pán času . Párkrát jsem o něm slyšela a pak jsem skoukla Doctor Whoves and Asistant a tak jsem si řekla že se někdy na na pána času kouknu ,ale zapoměla jsem na to a tak jsem po nějakým tom pátku narazila na téma na bronies a něco jsem si přečetla ihned mě to zaujalo. Tak jsem se koukala jestli to dávají v televizi a dávají každý den na
ČT 2 v 18:00 a tak jsem se koukla a do ted ho sleduju je to prostě boží seriál. Myslím že když jsem se začala koukat tak byl 9. doctor . Ted dávají 10. doctora kterého hraje David Tennant a musím říct že jsem si na něho tak zvykla že až bude 11. doctor tak si nezvyknu na tu změnu XD.
Když jsem se koukala ted nevím na jakou epizodu tak přišla do pokoje máma a zeptala se na co to koukám a já na to ,,Na pána času´´ a o pár dní později dávali epizodu s těma kibarlidma a máma přišla přesně na takovou docela blbou scénku a řekla že to je příšený a já že je to nechutný a ona se na mě podívala takovým tím pohleem a zeptala se proč na to teda koukám a já se usmála a pronesla že je to prostě boží seriál.
Musím říct že tento seriál na mě působil jako má malá Dashie a to právě touto scénou která ůplně trhá srdce málem jsem se rozbrečela.

Info o povídkách

12. října 2013 v 15:48 | Niky
Tak je tu další info ( těch ještě bude) konkrétně o plánovaných povídkách . Tedy víte o jakých tak asi budu psát obě najednou. Jen co dopíšu Výměnu tak začnu psát jen bych chtěla vědět kdo by chtěl do povídky s Nightmare moon potřebuju co nejvíc poníků ,ale protože se to odehrálo před 1000 lety tak si prosím vytvořte poníka který odpovídá tomuto věku.

Povídka s Celestiou a Discordem nebude nijak dlouhá asi tak něco okolo 10 dílů. Bude to povídka trochu romantická ( Crazy mě zabije XD) ,ale bohužel víme jak to skončí XD . Nevím jak to dopadne ,ale asi tento příběh budu psát dřív.

Příběh s Nightmare moon bude trochu drsný a prostě boje atd. Poníci budou rozděleni na dvě strany a to na stranu Celstiinu a na stranu Nightmare Moon. Nevím jak ta povídka bude dlouhá ,ale určitě bude mít okolo 20 částí.

Výměna 7.díl

11. října 2013 v 17:42 | Niky |  Výměna
Prominte že je tahle část tak krátká ,ale což tady je:
______________________________________________________________________________
,,White Rainbow nepřibližuj se ke mě s tím nožem´´ kníkala Art Mix a couvala od White Rainbow která držela v puse nůž a asi zešílela ,,No co ty máš má křídla a já je chci zpátky´´ oháněla se nožem. Flash jí vytrhla nůž z pusy a odhodila ho do křoví ,,Neblbni vždyt vše dobře dopadne a dostaneme křídla zpátky ´´ ,,Já vím ,ale mě chybí lítání´´. Rosel na ní koukla ,,Ty by jsi chtěla lítat jo´´ usmála se a zvedla White Rainbow magií za ocas a mávala s ní sem a tam ,,Přestan s tím takhle jsem to nemyslela´´ křičela White Rainbow a Rosel jí tedy pustila ,ale bohužel jí pustila si tak metr nad zemí a tak zpadla na čumák. Mico se uchechtla. Stella se otráveně podívala na Draconu ,,Kde jsme´´ řekla a prohlédla si svou žloutnoucí hřívu. Dracona zamyšlelně koukla do mapy ,, Jsme za lesem everfre a myslím že dnes dojdeme až k pohoří Appalosa´´ řekla zamyšleně. Starlight Blue která si vzala jablko poprosila Mico ,,Hele podala by jsi mi ten nůž´´ zamrkala. Mico unuděně šla ke křoví a kyž vytáhla nůž tak na něm byla napíchlá krysa ,,Hele víš co Flash začínáš se mi zamlouvat ´´ přežvykovala krysu a podala zašpiněný nůž Starlight která nakrčila nos ,,To je dobrý už ho nepotřebuju´´odfrkla a odklusala za Art Mix. Discord šel znuděně za nimi ,ale najednou zpozorněl ,,Slyšíte to taky´´ řekl a šel k houští. Stella protočila očima ,,Zase si s nás bude dělat srandu´´ utrousila ,lae Lovera se přece jen šla podívat blíž. Ozvalo se zašustění a najednou na ní vyzkočil dřevěný vlk. Všichni z pozorněli a s ůlekem uzkočily. Mico se ihned vrhla na dřevěného vlka ,aby Lovera mohla ůtéct. Z křoví vyskočila celá smečka a byly asi pořádně hladový. Stella se připravila a ve správnou chvíly vlka kopla zadníma nohama a on se rozpadl. White Rainbow se oháněla rohem a Art Mix nezbylo nic jiného než házet po vlcích kameny. Dracona se bránila magií a Rosel po vlcích skákala. Lovera se obratně vyhíbala ůtokům jak jí to naučila její kamarátka Purple Wish a Starlight Blue kopala vlky do čumáků. Přes všchno ůsilý se ,ale vlci nechtěli vzdát a všichni byly už unavení. Discord se na to všechno koukal a když si Stella všimla jak nic nedělá tak zařvala ,,No tak pomoc nám nějak nebo si nevíš rady´´ kopla jednoho vlků do nohy. Discord neochotně zavolal ,,Tak dobře ,ale zakrijte si oči jestli nechcete být zhypnotizované´´ přenesl se do středu dění a začal vlky hypnotizovat. Když kouzlo ustalo tak se vlci jich začali bát a utekli. Mico která ležela na zemi pomalu vztávala ,,Au´´ vyplivla trochu krve ,,Tak to byl mazec´´ . Dracona se otočila k Discordovi ,,Jak dlouho bude to kouzlo trvat´´ ,,Asi tak 10 minut´´ ,,Tak to si musíme pozpíšit´´ křikla a rozeběhla se pryč. Všichni se rozeběhli za ní ,aby byly přyč z nebezpečí a co nejdřív z této situace ze které nebyl nikdo natšený.

Pokračování příště

Várka obrázků

10. října 2013 v 17:25 | Niky |  O mě
Tak je tu várka obrázků doufám že se bude líbit


Tento byl kreslen pro Rosel k narozeninám a doufám že se líbí dala jsem si s tím hodně práce

Tenhle jsem kreslila když jsem byla nemocná
Tenhle byl kreslen u babičky
A zalatý hřeby večera tak je tu obrázek Elementů Disharmonie. Jejíš členky jsou mé dobré SB tak jsem si dala záležet a doufám že se líbí.
a tady je obrázek Purple Wish a Lovery jak tančí tango :D.
Tak doufám že se líbí .
PS : Ti kdo jsou přihlášeni do textovky u Starlight Blue at prosím příjdou v neděli na chat.
:-) :*) :( :EFacehoof
:D :-* :P :rainbowdetermined2: o.O :rainbowderp:
:)) :) %D :'( :-O :-X
;) %-| :applejackunsure: :| -.-
:'((X( ;-) :raritystarry:
:fluttercry: :fluttershysad: :fluttershbad: :fluttershyouch: :-E
ApplecryScootangelUnsuresweetieDerpyderp1