Listopad 2013

Výměna 14.díl

30. listopadu 2013 v 10:09 | Niky |  Výměna
,,Kde pak ty ptáčk...´´ nedozpívala Starlight kvůli Mico která ji hned zacpala pusu kopytem ,,Už toho nech prosím ještě jednou zaspíváž něco od něho a zabiju tě´´ řekla nabroušeně. ,,Holky ,ale notak už píšu muzikál´´ řekla White Rainbow a potukala na papír co měla před sebou. Dracona se nad ní nadklonila a začala se smát ,,Tak to bude na Oskara´´ chechtala se. Art Mix ,která něco kreslila na stěnu pukliny se k ní otočila ,,Tak nám to přečti aspon se zasmějeme´´ ,,Tak jo´´ usmála se White Rainbow a nadechla se ,,Je to něco mezi Romeo a Julie ,Star Wars a jsou tam i rusové´´ rozhlédla se po ostatních ,kteří se na ní divně dívaly. Discord se na ní znuděně podíval ,,To bude zas kravina´´ ,,Hele hlavně že ten tvůj chaos není kravina´´ odsekla White Rainbow uraženě. ,,Ale Rai říkala jsi že že se ti chaos líbí´´ podivila se zmateně Flash. White Rainbow se klepla kopýtkem do obličeje ,,Díky Flash´´ řekla a nadechla se ,,Takže ten muzikál bude o tom že Romeo a Julie´´ ,,Takže Stella a Discord´´ uchechtla se Mico ,ale White Rainbow zavrtěla hlavou a pousmála se ,,Pleteš se ty budeš Julie a Romeo bude tenhle kámen jménem Skippy´´ zasmála se a podívala se na zaraženou Mico a na chechtající se Loveru ,,To je dobrý a koho budu hrát já´´ ,,No ty budeš hrát nějakýho moudrýho čaroděje ,ale abych se vrátila k tématu´´ zakašlala ,,Takže víc toho nemám´´ pokrčila rameny. Stella se uchechtla ,,Vážně skvělý nápad´´ řekla sarkasticky ,,Když nebudu hrát Skippyho tak mi je to jedno´´,,Ale ty budeš hrát Skypiho´´ zasmála se White Rainbow.

Večer asi tak o kolo půlnoci
,,Flash´´ zašeptala Lovera ,,Proč jsi vzhůru´´ pomalu vykročila ke Flash ,která se toužebně dívala na mraky plující po obloze. Flash aniž by jí vjenovala pohled vzdychla ,,Víš Lovero chybí mi létat a bojím se o Rai minulou noc probrečela víš létání je můj i její život´´ řekla smutně a otřela si tvář po ,které tekla slza. ,,Rozumím ti ,ale neboj brzy zase vzlétnete´´ obejmula jí okolo ramen. ,,Díky Lovero ,ale nevím jak dlouho vydrží White Rainbow bez křídel je strašně na sví křídla citlivá a i když se přetvařuje že jí to moc nevadí tak uvnitř pláče a já na tom nejsem o nic líp´´ ,,Hele to bude dobrý ,ale nemyslíš že je na vzlyky moc krásná noc vždyt se koukni ´´ ukázala na hvězdnou oblohu. Flash vzlédla ,ale ihned se zarazila ,,Lovero neměl by být měsíc bílý a né modrý protže jestli je modrý tak to znamená ´´ vztala a rozběhla se vzbudit ostatní ,,Hej vztávejte´´ zakřičela. Discord se převalil a otevřel jedno oko ,,Co chceš že náš budíš o půlnoci´´ řekl otráveně a zase oko zavřel. ,,Hele ty chytrej je modrý měsíc a to znamená že by jsme měli už být u té rujny ,by jsme se změnila do své podoby´´. Art Mix vyzkočila na nohy ,,Notak vztávejte musíme si pozpíšit´´ popadla brašnu a praštila jím Starlight ,,Au co blbneš´´ ,,Spust nějakou odrhovačku´´ ,,Tak jo´´ usmála se ,,Když já vzlétnu jak malý ptáček !!´´ zaspívala. Mico popadla káman a hodila jím po vřískající kobylce ,,Bud ticho!!´´ křikla a tím probudila Stellu ,,Hele ty siréno nemůžeš se stišit´´ řekla nabroušeně a protáhla se. ,,Notak poslouchejte musíme vyrazit co nejdříve k té rujně notak pospěšme si´´ křikla Lovera a zatřepala s Draconou a Rosel ,,Vztávejte musíme vyrazit´´ křikla a popadla Rosel za pas a vzlétla ostatní pegasové to po ní zopakovali .

Big .... XD

28. listopadu 2013 v 16:54 | Niky
Tak je tu obří článek o všem co se chystá nebo co se mi líbí atd.
Takže brzy dopíšu Výměnu a začnu psát ten monstrozní příběh. No už to mám promyšlený prostě se celá eguestrie bude měnit v příšery a to ve tři druhy (upířu,vlkodlaci,batponies) a pár poddruhů( hadí monstrum atd. ) a vlastně jen pár pozůstalích je ještě jak štakž nenakažených ,ale budou se proměnovat což bude hodně divné. Tak se vydají na cestu najít lék a pomocí knih se dozví o nějaké rujně nebo jak to mám nazvat díky níž se vše vyřeší tak to je vše co řeknu.

Rusko jedé ....

Tak když obočím tak sem dám jeden svůj výtvor
Kdo uhodne co je to za poníka tak tomu udělám diplom.
ano ten netvor v zrcadle jsem já XD.

Tak a ted jsem si vzpoměla na jednu hlášku pozor je ůchylná.
Na ekologii ( měli jsme filtrovat nějakou štávu a mohli jsme do toho trošku strkat skleněnou tičkou ,aby to dřív vyteklo)
Já : ,,Kájo tady *podám jí tičku* míchej
Kája : Tak jo
Nikita ,,Strč to tam a pořádně´´

cute Info :3

24. listopadu 2013 v 11:16 | Niky
Tak je tu další info. Tentokrát ohledně jedné povídky a to té halloweenské. Potřebuju ještě nějaké postavy . Tady jsou ti co se přihlásily:
Stella - nenakažená
Furča - něco mezi nakaženou a nenakaženou
Mico- Nakažená
Ziberlee- nakažená
Prosím napište všichni nenakažení na co se chcete měnit díky.

Potřebuju ještě několik postav a to 2 nakažené a 2 nenakažené.
Tady je přihláška:
Jméno:
Blog:
Oc:
Povaha oc:
Nakažená nebo nenakažená:
Příšera(vyplní i ti co nejsou nakažení protže se budou postupně na příšeru měnit):

Jo a tady Mico jako vlkodlak:

Začátek Season 4

23. listopadu 2013 v 17:08 | Niky |  My little pony
Takže ted jsem schlédla začátek 4 série a musím říct bylo to epické . Jen upozornuji že ti co to ještě neviděli at tento článek nečtou.

Co mě potěšilo:
DISCORD
ukázky jak se luna změnila na Nightmare moon a jak se proměnil Discord v kámen
Twilightboom

Co mě sklamalo:
sklamalo mě jen jediné a to že jsem to nestihla schlédnout od začátku no musím počkat až to bude na youtube.

Výměna 13.díl

23. listopadu 2013 v 14:14 | Niky |  Výměna
,,A proto jsem lepší než Discord´´ dokončila svou řeč Stella. ,,Wow to bylo zajímavé Stello ,ale být tebou tak se neraduju brzy se změníš v Discorda úplně a Discord v tebe vždyt koukni jak už se začínáš zbarvovat ´´ řekla Dracona a podívala se na Stellu ,která na ní znuděně podívala. Art Mix kýchla ,,Stello mohla by jsi prosímtě přestat luskat už mě skoro zabily lentilky a málem mě utopil ten čokoládový déšt´´ řekla a znovu kýchla. Mico k,které ležela na jednom z cukrových mraků ,,Mě to nevadí ´´ usmála se a trochu na mraku poskočila což spustilo další spržku ,která dopadla přesně na Discorda ,,Hele tohle si vážně můžeš odpustit´´ řekl a oklepal se. ,,Ne to nemůžu že jo Lovero ´´ zasmála se a podívala se na Loveru ,která levitovala hlavou dolů a kolem ní pluly koláče ,,Ne můžeš si to odpustit Mico ´´ řekla nabroušeně a podívala se na White Rainbow ,které byla celá tolepená od vaty a na zádech nesla Flash ,která se na ní přilepila ,,Jo ´´ řekla a ztěška udělala krok ,,Hele Stello můžeš toho nechat´´ ,,Ne je to k popukání´´ zasmála se ,,Ale koukni co jsi udělala Starlight ´´řekla Rosel ,která stepovala a ukázala na Starlight ,která tančila a zpívala ,,Jsem hvězdička tak maličká aaaaaaaaaa já vyletím k obloze a pak už nevím´´ skočila na kámen a začala zpívat další otřesnou písničku. Stella se uchichtla ,,Dobrá ,ale pod jednou podmínkou ´´ ,,Pod jakou ´´ zeptala se Lovera ,,Musíte mě poprosit a to každá´´ řekla a luskla. Vedle ní se oběvil další cukroví mrak na ,který si sedla ,,Já čekám´´,,Omlouvám se jen prosím dostan ze mě toho slona´´ škemrala White Rainbow a udělala další namáhavý krok. Flash se ihned urazila ,,No co ty taky nejsi nejlechčí´´odsekla ,ale pak dodala ,,Prosím´´ a skřížila kopyta na hrudi. Rosel ,která už si zacpávala uši když Starlight zpívala prosící písničkou ,,Prosím jen jí umlč´´. Lovera procedila ,,Prosím´´. Dracona s Art Mix toho už měli plné zuby ,,Prosím ´´ řekli naráz. Jediní ,kteří nepoprosily a ani to neměli v plánu byly Mico s Discordem. ,,Stello na to zapomen já tě nepoprosím ani kdyby to bylo to poslední co by zachránilo Equestrii´´ odsekla Mico a nasadila svůj otrávený výraz. ,,Mico !!!´´ vykřikli všichni ,,Dobře dobře tak prosím´´ řekla otráveně . ,,Tak Discorde ed ty´´ řekla posměvačně Stella . Discord se na ní podíval ,,Na t zapomen já ti prosím neřeknu ani za třicet let´´ ,,Ted jsi to řekl´´ ,,Sakra´´ucedil mezi zubama. Dracona se podívala na Stellu ,,Tak ted to naprav´´ ,,Dobrá´´ luskla a vše se vrátilo do normálu. Zatím se ,ale setmělo Starlight ,která přestala konečně zpívat řekla ,,Hele neměli bychom se jít podívat po nějaký jezkyni nebo prostě něčem ´´ rozhlédla se ,,Hele támhle je velká skalní puklina´´ řekla a rozeběhla se tím směrem.

Pokračování příště

Nightmare War 1.díl

20. listopadu 2013 v 17:25 | Niky |  Nightmare War
Tak je tu první díl Nightmare War doufám že se bude líbit a nebojte další díl Výměny bude ještě tento týden.
_________________________________________________________________________
Temnou starou chodbou se ozýval klapot kopyt a ve stínu svítily tyrkysové oči. Na zem dopadali slzy plné zrady ,uplížení a krutosti. Princezna Luna neměla pro co žít jen pro svou rodnou vlast a pro noc ,ale celá Equestrie ji zradila. Jen noc jí zůstala věrným přítelem. Pomalu se přiblížila k jednomu z mála vykrádaných oken ,,Počkejte vy zrátci vy mi za to zaplatíte a ty Celestie´´ přejela kopýtkem po skle na obrázek její sestry ,,těším se až ten tvůj ůsměv pohasne´´ . Dábelsky se usmála a přenesla se pomocí magie do mísnosti na konci chodby. Otevřela dveře a pomalu vešla. Na konci dlouhé mísnosti byl jen oltář a vedle oltáře na podstavci zbroj. Princezna Luna se krok po kroku přibližovala k oltáři a cestou sí vyzula všechny čtyři střevíce. Pomocí magie si svlékla náhrdelník a jako poslední korunu. Pomalu zvedla čtyři střevíce které byly na podstavci postavené ,,Ti co mě zradily´´ vydechla a obula si je ,,ti zaplatí´´ zapla si náhrdelník ,,Protože noc bude trvat Navěky´´ vykřikla a nasadila si poslední část zbroje a to přilbici. Přeměna začala její zuby se změnily na tesáky ostré jako břitva. Zorničky se jí zůžily a křídla změnia tvar. Její hříva se změnila na bujnou hřívu připomínající hvězdnou oblohu a její srst zčernala.
,,Luno co to znamená´´ vykřikla naštvaná Celestie ,která najednou vtrhla do místnosti. ,,Ale nic drahá sestřičko jen nová podoba nové vládkyně Eguestrie´´ řekla Luna a pročísla si svou hřívu ,,a přišla jsi právě v čas na to ,aby jsi viděla poslední západ slunce´´ rozzáříla svůj roh a vynesla měsíc na oblohu. ,,Luno tohle je apsurdní ihned se vzpamatuj´´ dupla Celestie a rozzářila roh . ,,Ne Celestio já nejsem Luna jsem Nightmare Moon´´ propukla Nightmare moon v dábelský smích ,,Vyhlašuju ti válku Celestie.´´ řekla a vzlétla k obloze.
Současnost
,,Vaše výsosti´´ vtrhla do stanu Meredith. Princezna Celestie která seděla u stolu nad mapou Eguestrie se na ní podívala ,,Ano ? ´´ řekla s mírnými obavami. ,,Vojáci ze zlé strany táhnou k hranicím a byly zabiti 2 vojáci ,ale přežila jich většina´´ řekla s hlasem pravé bojovnice. ,,Vezměte je na ošetřovnu a zdvojnásobte noční stráže ´´ ,,Ano paní´´ uklonila se Meredith a zmizela ze stanu rovnou k lékarnickému stanu.
V nočním táboře
,,Vaše veličenstvo máme zajatce´´ mírně se uklonila Mone azadívala se na Nightmare moon která seděla na trůnu ve své blištivé zbroji ,,Kolik ?´´ ,,5´´ ,,Hm tak to se na to musím podívat´´ řekla Nightmare moon a vztala. Rozešla se jisným krokem směrem na hlavní nádvoří tábora.
Pět poníků se seřadilo po nádvoří. Roztřesená kopyta jim tížily okovy . Nightmare Moon přistoupila ke klisně s výraznou žlutou hřívou ,,Ty !!´´ řekla a přistoupila k ní ,,Proč jste nás zajmuly proč´´ byl v jejím hlase cítit odpor. ,,Hm tvá povaha mě zaujmula ´´ usmála se ,,Budeš voják ´´ řekla a kývla hlavou. Na tento pokyn jeden z vojáků odebl její řetěž a tozešel se pryč i se vzpírající se Preety.

Pokračování příště

Nightmare War - další postavy

18. listopadu 2013 v 15:14 | Niky |  Nightmare War
Tak vymslela jsemn ové postavy do Nightmare War tak tady jsou :

Dobrá strana

Jméno: Kamelot
Postavení: velitel
Povaha: Je milý ,trochu umíněný ,ale má dobré srdce.
O něm: Vyrostl v Canterlotu v bohaté rodině ,ale byl srdcem takový vesnický kluk za což byl pro ostatní divný.

Jméno: Emy
Postavení: špech
Zajímavost: Ráda špehovala už jako malá. Do armády se dostala tak že vlastně špehovala princeznu Celestii ,ale podlomila se pod ní větev a spadla přesně na princeznu. Chvíly jí měli jako špeha ze zlé strany ,ale pak jí nasadily jako špeha.

Zlá strana

Jméno: Del
Postavení: Voják s trošku vyšším postavením
Zajímavost: Nic zvláštního.
Povaha: Umíněný , protivný atd.

Výměna 12.díl

15. listopadu 2013 v 17:17 | Niky |  Výměna
,,Hele co děláš s tím provazem´´ zeptala se Dracona Rosel která natahovala lana po celé jezkyni. Rosel vyplivla jedno z lan z pusy a usmála se ,,Tohle je rozsáhlé opatření ,které použijeme až si budou chtít dát do dršky´´ zasmála se a ukázala na probouzející se Stellu a zívajícího Discorda.
,,To bylo divný divím se že jste mi když jsem spal nenakreslila kníra´´ řekl znuděně Discord ,ale když chtěl vykročit tak spadnul přesně na obličej když vstal tak už otevřela oči i Stella. Chvíly na sebe tupě zírali a pak začala Stella křičet ,,Proč vypadáš jako já´´ ,,Já že vypadám jako ty ty vypadáš jako já´´ opětoval jí stejným tonem Discord. ,,Počkat já jsem ve tvým těle´´ vykřikla Stella a začala se prohlížet ze všech stran ,,Jo jsem ty a ty jsi já to je hrůza proč my proč já ´´ byla už hysterická. Discord si prohlížel kopyta ,,Hele tak se uklidni já taky nejsem našenej že jsem ve tvým těle´´ mávnul kopytem .

Už na cestě

Ani když šli dále tak se Stella s Discordem neuklidnily už se trochu zmírnily ,ale stejně. ,,A proč vlastně nosíš bratku je to divný´´ řekla s otporem Stella ,,Asi ji ustřihnu´´ zapřemíšlela. Discord se na ní rozzuřeně podíval ,,Tak to se opovaš´´ ,,a kdo mi v tom zabrání´´,,a kdo zabrání mě ostříhat tvou hřívu ´´ ,,Ty to by jsi si nedovolil´´ ,,ale dovolil´´ hádali se. Sterlight to nemohla vydržet a vykřikla ,,Tak se uklidněnte dkdo nic stříhat nebude prostě Stella nechá bratku a Discord hřívu tak jak jsou´´ dívala se na ně s výrezem který nepřipoštěl námitky. ,,A nezapomen na můj zub´´ připoměl Discord ,,Je cenný´´ . Stella se na něj se smíchem podívala ,,Jo je tak cennej jako starý boty na smet´áku´´ ,,Ne je cenný protože toho spoustu zažil´´ odpověděl uraženě Discord. ,,a co třeba měl jsi ho když jsi se muchloval s Celestií´´ rozřechtala se Stella. Mico se taky rozesmála ,,Stello ty boduješ´´ chechtala se. Discord byl ,ale jiného názoru ,,Ty ses snad zbláznila ´´ zuřil ,,,ale víte co já tu už prostě být nemůžu zavolejte až budete mít ke mě nějakou ůctu´´ rozzářil svůj roh ,ale místo ,aby zmizel jako normálně tak se ozvala jen rána a on skončil s ohořelou hlavou. Stella se zle ušklýbla ,,Tak dobře s ůctou ti zděluju že jsem v kouzlech ted lepší než ty ´´ luskla a oběvila se děsně před Discordem ,,Takže kdo je tu ted neschopný ´´zasmála se. Flash která seděla na White Rainbow s popcornem se usmála ,,Hele lidi vy jste leší než televize´´.

Pokračování příště

Nightmare War - postavy

12. listopadu 2013 v 18:05 | Niky |  Nightmare War

Zlá strana

Jméno: Preety
Druh: pegas
Čím je váš poník( voják, lékař, špech ...): voják
Povaha poníka:je taky hodně drsná a bojová
Zajímavost o poníkovi:nic
Strana ( zlá,dobrá):zlá
Jméno: Shade
Druh: pegas
Postavení: Velitel
Povaha: Je věrný, upřímný a velký smíšek.
Zajímavost: Dříve byl na dobré straně ,ale pak ho změnila smrt jeho rodičů
Staran: zlá
Leyla
Jednoroh
Léčitel v terénu
Světle béžová, hříva tmave modra s fialovým a světle modrym melírem.
Obrázek dodam
Povaha: musí být pořád v obraze, často vyzvídá co se děje a něco vymíšlí..
Zajímavost... eehhh... sakra.. jo! Dokáže víborně lhát, jde za svým názorem, ostatní ignoruje , jinak ochotna vždy pomoc

Kohaka Isiga (ale stačí Kohaka)
býval to alicorn, ale tým, že nedokázal ovládať svoje schopnosti tak mu zlomili roh
vojak násilím naverbovaný
zajtra dám na blog
čestný, strategický, často nedáva pozor a to mu spôsobilo aj oslepnutia na jedno oko, priateľský, štedrý
slepý na jedno oko, useknutý roh, má špeciálnu kópiu, ktorá zmrazí poníka na 30 sekúnd, na svoje pomery má veľmi veľké krídla a dlhý chvost
zlá (popravde túži byť na dobrej, keďže bol násilím naverbovaný)

Jméno: Mone
Věk: 26 let
Postavení: Velitelka
Povaha: je strašně hrubá ,ale dokáže být sladká jako med tedy jen na pár poníků
Obrázek:

Dobrá strana

jméno poníka: Cuppie Bubble
obrázek poníka: Zachvilku přidám ...
povaha poníka: Strašně otravná, přecitlivělá , lehce se naštve , přátelská , chápavá, hodně špatně radí ať už když je někomu smutně a ona ho má utěšit tak i v normálních věcech jako je například umití nádobí.
strana: dobrá
postavení(voják,lékař,špech..): Vždycky chtěla být lékařkou ,ale dotáhla to jen k vojákovi
Jméno: Sky Dream
Barva: žlutá a modrá
Strana: Dobra!!!!
Bydlište: Cloudsdale
Věk: 16 v lidských
Druh: Pegas
Postavení: voják
jméno poníka: Harry / Hazza
povaha poníka: Milý, výřečný poník, miluje starání se o svůj vzhled ale je to vzorný student. Miluje dobrodružství a ničeho se nebojí. PS: Všechny kobylky ho zbožňují.
strana: dobrá
postavení(voják,lékař,špech..): voják
obrázek nemám

jméno poníka: Meredith
povaha poníka: podobná akú má Stell, len o niečo milšia a chápavejšia
strana: dobrá
postavení(voják,lékař,špech..): Chcela sa stať strážkyňou...Chcela :D

Jméno: Spring
Druh: zemský pony
Postavení: lékařka
Povaha: Je milá , upřímná a starostlivá a laskavá.
Zajímavost: Vyrůstala na farmě a její matka byla indiánka takže dodržuje zvláštní zvyky. Kvůly kterým jí někdy považují za divnou. Ve hřívě vždy nosí pírko z orla a na krku náhrdelník s malým modrým kamínkem a na jedno oko je slepá.
Strana: dobrá
Jméno: Kindly
Postavení: lékařka
Povaha: Je milá ,obětavá a pro každého by nejradšisnesla modré z nebe.
Strana: Dobrá
Poníci : Kindly,Spring ,Shade a Mone jsou vymyšlení mnou takže si je nepřivlastnujte děkuji.

Výměna 11.díl

10. listopadu 2013 v 14:37 | Niky |  Výměna
Tak je tu další díl výměny už předem vám říkám že jsem si na Stellu nenzesedla a hlavně promin Stello XD. Už předem se omlouvám.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
,,Pojd pomůžu ti´´ natáhla Art Mix kopýtko ke Stelle ,ale ta ucukla ,,Ne díky radši vylezu sama´´ řekla podrážděně a vyskočila z jámy. Mico se na ní podívala ,,Hele nebud hned podrážděná vždyt máš má křídla proč jsi nevzlétla když jsi padala z tý skály´´ zamysleně se dívala na už pěkně naštvanou Stellu ,které už se kouřilo z rohu který měla uplně rudý. Discord se vedle Stelly sedl a napíchl jí na roh jablko. ,,Co to jako děláš ´´ otočila se na něj Stella. Discord se na ní podíval ,,No co opýkám si jablko´´ smál se až se válel smíchy po zemi. White Rainbow se pomalu ke Stelle přiblížila a sundala jí z rohu už opečené jablko a prostě si ho dala do pusy ,,Hm je to dobrý´´ mlaskala. Discord se zjevil těsně před ní ,,Hele to bylo moje´´ řekl ,ale White Rainbow si z toho nic nedělala a vyplázla na něj jazyk ,,Kdo dřív přijde ten dřív mele´´ rozeběhla se pryč . Discord si dal ruce v bok a zakřičel ,,Tak dobře ,ale jen počkej až se mi dostaneš do rukou´´ . Stella už zase byla zdravě šedá ,,Hele na ty bouřkový mraky měli bychom se schovat ...´´ zamyslela se ,,Třeba do támhletý jezkyně´´rozešla se tím směrem. Všichni jí následovaly ,ale jak se ozval hrom tak se rozeběhly do jezkyně. Stella běžela jak jen mohla ,ale zakopla o nějaký kámen, který se před ní najednou zjevil. Zvedla se ,ale před ní se najednou zjevil Discord ,,Au má hlava jen se na chvíly změním v kámen a ty do mě musíš kopat´´ ,,No tak se nemusíš měnit na nic tak pitomího jako je kámen´´ ozvala se poněkud hlasitě Stella. Najednou se ozval další hrom a pak prořízl oblohu blesk ,ale naneštěstí zasáhl letící Loveru ,která náhlým ulekem spadla přesně na hádající se Stellu . Na obloze se oběvil další blesk ,ale naneštěstí zasáhl Discorda, Stellu ,ale i Loveru . Všichni co stačily včas doběhnout do jezkyně popadla zvědavost a tak se šly podívat co blesk napáchal.

O hodinu později
,,Hm poje hlava´´ zaůpěla Stella ,ale když si chtěla sednout tak jí Flash zastavila ,,Hele Stello být tebou tak bych ještě zůstala ležet´´,,Dobře´´ vydechla Stella ,ale pak se jí rozvítilo ,,Počkat ten blesk co se stalo a proč mám prsty´´ pozvedla jedno obočí. ,,Jak vypadám´´ řekla trochu vyjeveně a podívala se po ostatních. Flash se si dala kopyto za hlavu ,,Vypadáš normálně´´ řekla mírně nervozně´´ ,,Jo vypadáš jako vždy´´ usmála se Dracona´´ ,,akorád na ten protáhlý obličej´´ řekla pravdivě Art Mix. ,,Co že protáhlý obličej´´ vyjekla Stella ,,Není tu někde zrcadlo ,, rozhlížela se po okolí a pak jí oči narazily na louži uprostřed jezkyně. Rozeběhla se k ní a když viděla co se sní stalo tak sebou švihla o zem. ,,Hele bude v pořádku´´ zeptala se Starlight. ,,To nevím ,ale spíš se bojím jak bude eagovat až se i Discord probudí to bude ...´´ hledala správný slovo Lovera ,,Drsný vážně hodně drsný´´ doplnila jí Mico.

Pokračování příště

infooooo

9. listopadu 2013 v 8:47 | Niky
Takže kvůly napjaté atmosféře která tu ted je pozastavuji chvíly příběhy dokud se vše nevyjasní ,ale bohužel jako a potvoru jsem dostala nápad na další příběh.
Urččitě jste na některých obrázcích nebo někde jinde narazily na toto složení jakožto elementy. Dostala jsem nápad napsat příběh upravený na tuto šestku ,ale potřebuju pomoct s pojmenováním jkednotlivých elementů.
Já vymyslela asi tak toto:
Derpy-nevím
Doctor- Element času
Lyra- element fantazie ( odvoděno od toho že si představuje lidský svět)
Octavia- Element klasiky
Vinyl- Elemt Párty
Bon bon- Elemnt sladkostí ?
No prosím posozte mi to nějak doladit . Tak možná to napíšu ,ale nevím .

Info - zase

6. listopadu 2013 v 16:46 | Niky
Takže je tu zase další info a zase o povídkách . Tak do Nightmare War se přihlásily:
Wild Star- zlá strana
Firely- zlá strana
Elis- zlá strana
Sirocco- zlá strana
Sweety- dobrá strana

Takže jak vidíte je málo poníků na dobré straně takže prosím pokud se chcete ještě přihlásit tak se přihlašujte na dobrou stranu. Prihlášku dám sem a píšu to asi po desátý ,ale stejně to napíšu znova. Prosím vymyslete si nějakého poníka a toho přihlašte né své oc protže se to stalo před 1000 lety a to znamená že vaše oc ještě nežije.
Jméno:
Blog:
jméno poníka:
obrázek poníka:
povaha poníka:
strana:
postavení(voják,lékař,špech..):

Info :3

5. listopadu 2013 v 17:03 | Niky
Tak a je tu další info. Takže do povídky se přihlásily :
Sweet-nenakažená
Stella-nenakažená
Ziberlee-nakažená-vlkodlak
Mico-pokud jsem pochopila správně tak nakažená-vlkodlak
Furča- nenakažená - pak se nakazí na nějakou divnou příšeru

Tak od každého nenakaženého chci vědět na co se chtějí proměnovat a od Furči chci jméno nestvůry na kterou se její oc promění.
Takže už asi začnu pomalu psát ,ale 1.díl dám asi tak až po Výměně a taky se těžte na 1. díl Nightmare War do které se můžete pořád přihlásit a protože jsem líní dělat článek s přihláškou tak se do Nightmare War můžete přihlašovat zde:
Jméno:
Blog:
jméno poníka:
povaha poníka:
strana:
postavení(voják,lékař,špech..):
Prosím nepřihlašujte své oc ,ale vymyslelte si nějakého poníka. Prosím přihlašujte se spíše na dobrou stranu protže na dobro se přihlásilo málo.

Tak to je konec infa a tady jsem nakreslila za pomoci base jako vlkodlaka pokud chcete taky nakreslit jako příšeru napište a asi budu kreslit titulní obrázek.

Infíčko

3. listopadu 2013 v 18:17 | Niky
Tak je tu další Info XD je hlavně o povídkách zase.Takže přemýšlela jsem jestli vůbec stojí za to psát Chaos jak napsala Purple je to docela klišé a nevím jestli by mě to bavilo psát no ještě se rozmyslím. Neboj Purpi kvůly tobě to není prostě jen máš pravdu.

Takže ta Halloweenská povídka je vlastně taková dobrodružná . Tak můžete si do ní přihlásit oc a hned sem dám přihlášku ,aby se to hned vyřešilo bude na konci infa. Takže budete si moct vybrat jestli chcete být nakažení nebo jedním z nenakažených poníků ,ale to bude omezený počet tedy jen 4 oc můžou být nenakažení na výpravě. Když budete nakažení můžete si zvolit čím chcete být tedy vlkodlakem, upírem , batponíkem, nebo něčím jinýk kdyby jste měli nějaký nápad. Tak ti co si přihlásí oc jako nenakažené si stejně napíšou čím chtějí být protže se u nich bude nákaza už projevovat. Vlastně to bude období budto si příšera nebo jsi příšerou sežrán. Tak ,abych to tak nějak uvedla tak jak zabíjí upíři a vkodlaci víme ,ale jak zabíjí batponíci to vám sem napíšu. Prostě jsou to zabijáci za letu prostě zaůtočí a zakousnou vás a vysajou veškerou energii kterou se živí.

Tak ti co jsou mí SB stačí když dají do komentů odkaz tedy pokud psali o své oc info tak prostě dají odkaz na ten článek.
A ti co v SB nemám vyplní přihlášku.

Jméno-
Blog-
Jméno oc-
Povaha-
Nakažený nebo nenakažený -
Příšera-

A jen tak pro představu tady je White Rainbow jako Bat pony tedy jedna z nejkažených ,ale pak se nakazí

Info

3. listopadu 2013 v 10:03 | Niky
Tak je tu další info takovej všeho mix . Dostala jsem několik nápadů ,ale nevím jestli je uskutečním toto info je spíž o příběhách jak jinak.

1. Příběh Chaos tedy s Discordem a Celestií mám promyšlený ,ale nevím jak to pořádněnapsat no nějak se stím porvu tak sem hned nappíšu tak trochu děj. Clestia a Discord se setkají ,ale vážně nevím jak. Vlastně pak se to nějak bude rozvíjet ,ale Discor ještě ani netuší že je duchem chaosu a tak se měmí a tak různě a vlastně bude Luně nakecávat že její noc nikdo nemá rád a tak.

2. Príběh Nightmare War do kterého jste se mohly přihlásit budu psát až dopíšu Výměnu ,ale problém je že se vás přihlásilo málo a pár přihlásilo své oc ,ale já jsem jasně psala at si vymyslí nějakého jiného poníka protže se to bude odehrávat tisíc let dozadu. Jedinou vyjímkou je Sweet se kterou jsem se domluvila a vlastně to vyřeším asi tak jak psala do komentářů že by vlastně našla staré kouzlo a tak ho che vyskoušet ,ale bohužel jí to přenese do toho období.

3. Napadl mě skvělý příběh ,ale nevím jestli bych ho měla napsat nebo ne. Bude to vlastně tak že .. počkejte napíšu to jako ůvod.
V ponyvillu se začínají strácet poníci a mrtvých přibývá. V noci je možné slyšet vytí nebo zalédnout červené oči a tesáky a spoustu dalších ůkazů které dokazují že poníci se mění masově v příšery jen pár poníků ještě nepropadli viru ,ale čas se krátí a příšer přibývá. Je potřeba najít lék ,který vše zastaví ,ale ten je neznámí.

4. Možná budu psát příběh jak jsem pozala Whirl Wilda ,ale to nevím.
by Luna526 ♫

Spoiler

2. listopadu 2013 v 17:44 | Niky |  My little pony
Tak má reakce byla ,,Super´´ a pak se objevil Discord a já jsem začala jásat prostě skvělý. Co říkate vy ?
:-) :*) :( :EFacehoof
:D :-* :P :rainbowdetermined2: o.O :rainbowderp:
:)) :) %D :'( :-O :-X
;) %-| :applejackunsure: :| -.-
:'((X( ;-) :raritystarry:
:fluttercry: :fluttershysad: :fluttershbad: :fluttershyouch: :-E
ApplecryScootangelUnsuresweetieDerpyderp1