Leden 2014

Nightmare War 8.díl

31. ledna 2014 v 21:38 | Niky |  Nightmare War
,,Neubližuj mi já jsem jen bezbraný student´´ brečel naoko Harry a couval před naštvanou Meredith ,která vypadala jako chvíly před výbuchem. ,,No dobrá ty študentíku skusíme jestli se zvládneš naučit tohle´´ rozmáchla se mečem a Harry uhnul a uskakoval před rozzuřenou Meredith až doskákal až ke stěně a o kterou se opřel a polkl. Byl v pasti. ,,Nebojse nebude to bolet´´ řekla chláchodivě Meredith ,ale pak temně dodala ,,Moc´´ a už se chtěla rozmáchnout ,ale v tom jí někdo podrazil nohy. Byla to Cuppie Bubble ,,Notak Mery vždyt ten chudák s tebe dostane infarkt´´ ukázala na vystrašeného Harryho ,který prudce oddechoval. ,,Prý chudáček vždyt mi řekl že jsem jen naivní kobyla´´ zavrčela a Sky Dream obejmula Harryho ,,Náhodou on by nic takovýho neřek náhodou koukni jaký to je zlatíčko´´dořekla a Harry udělal štěněcí oči. ,,Dobrá´´ řekla a Harry si oddychl ,ale pak Meredith skočila vedle něj a polohlasem dodala ,,Pak si to s tebou viřídím´´ zasmála se a vyšla ze stanu.

Kamelot vběhl do hlavního stanu ze kterého právě vycházel špech. Podíval se na princeznu Celestii ,která vypadala hodně znepokojeně ,,Vaše výsosti oběvila se už Emy bojím se o ní myslíte že je ...´´ polkl a slopil uši. Princezna se na něj podívala a vzdychla ,,Nevím nemám ponětí ani žádnou zprávu žádný ze špehů ji neviděl a možné je všechno´´ podívala se někam do dály a hodila Kamelotovi mapu ,,Tady potřebuji ,aby jste s několika dalšími vojáky skontrolovaly hranice a porozhlédly se po městech a vesnicích. Chci vědět o všem.´´ ,,Ano vaše výsosti´´ uklonil se a vyběhl ze stanu a hned se rozeběhl schánět potřebné poníky.

Na noční straně

,,A to tě to nebolí´´ ptala se Pretty zvědavě a koukla se na zvláštní Linsynu zbroj. Na zádech měla normální zbroj ,ale torchu v jiném tvaru a mezi křídly měla zapnuté kožené sedlo bez třmenů a na hlavě ohlávku a helmici. Na kopytech se jí blyštěly boty. Přední byly vybavené dvěmi noži připevněních na přední straně. Na křídlech měla dva štíty s ostny ostrými jako břitva. ,,Né nobolí ani trochu víš na tuhle zbroj jsem zvyklá a na víc je to docela pohodlný ,ale počkej ted musím něco vyřídit´´ usmála se a zakřičela ,,Dele pohni tím zadkem nemíním tu čekat celý den´´ zakřičela a Del vyběhl ze zbrojírny a zapínal si pásek s připevněným mečem a v rukou držel luk se šípy. Bleskově vylezl do sedla a dal do brašny svitek ,který mu podala Pretty. ,,Tak už můžeme´´ řekl a Linsy se vznesla.

Nad snunečním táborem se rozlehl posměšný výkřik a všichni nechali své práce a podívaly se na nebe i princezna Celstia vyšla ze svého stanu a vzhlédla k obloze. ,,Ooo jestli to není samotná vládkyně slunce´´ ušklíbla se Linsy a Del napnul luk a vystřelil. Šíp se zapíchnul do stanu kousek od její hlavy a oba vojáci odletěly tak rychle jak přiletěly. Princezna pořád vyjevená z nečekané události vzala pomocí magie svitek napíchlý na šíp a začala číst ,ale pak strnula ,,Emy´´ řekla potichu a sklopila uši.

Pokračování příště

Obrázky

31. ledna 2014 v 9:49 | Niky |  Objednávky
Tak a je to tu už dloiho očekavaný obrázek Avengers. Doufám že se bude líbit.
Hodnocení - Myslím že se mi povedl ,ale musím říct že jsem mohla udělat víc detailů no.

Tak a pak tu mám ještě obrázky pro Platy , Ziby k narozeninám a pro Ady ,které jsem obrázek slíbila.
Promin za blbou kvalitu ,ale třásly se mi ruce.
Tak to je vše a mějte se křídlovitě.

Mé sny xD

30. ledna 2014 v 21:21 | Niky |  O mě
Takže poslední dobou se mi zdá hodně snů a tak nějaký vypíšu :

1. Doktor, židle a schody
Takže začalo to tak že jsem nějak začala cestovat s 11. Doktorem ( :3 sen ve snu) a nějak jsme přicestovaly na nějakou chodbu ,která se nějak hodně podobala kuchyni mí babičky. No když jsem vylezla z Tardis tak jsem se začala po pár krocích propadat do podlahy ,ale tak jako bych se propadala do bahna a tak mi Doktor zajistil nějaké místečko blízko Tardis asi o velikosti 1m takovej čtvereček a někam odběhl. Já tam zlstala stála na tom místě jako ůplněj debil a kolem si procházely lidi no pak se to změnilo na ůplnou podobu kuchně mí babičky a ve dveřích se oběvila nějaká holka. Prej má nejlepší kamarátka Erika (žádnou Eriku neznám xD) a zeptala se mě proč sakra stojím jen na tom místečku a já udělala krok a podlaha se rozpohibovala jako voda a tak jsem uskočila. No pak jsem to vyřešila tak že jsem si vzala židly a přeskákala celou podlahu až na chodbu kde už jsem mohla chodit normálně. No pak jsem šla a na schodech byly nějaký lidi a nějaký mimozemštan o něčem kecal (nevím o čem). A tak jsem se rychle připojila k tim lidem.
Tak a pak jsem se zase nějakým zázrakem oběvila v Tardis vystoupila i s Doktorem na dvůr u druhý babičky a Brixýk ( babiččin pejsek) mě začal radostně výtat. No a u stolu pod verandou seděli táta a má sestra a Doktor řekl tátovy něco v tom smyslu jako ,,Vaše dcera moc šikovná cestovatelka časem´´ nebo nějak tak a tak se dali Doktor s tátou do řeči a zatím Bryx utekl a tak jsem ho chvly honila po ulici a pak dovedla zase na dvůr a Doktor mi oznámil že letíme zase pryč a tak jsem se rozloučila a odletěli jsme.

2. Přírodopis , řeka , bazének a zamilovaná princezna ( a Doktor)
Takže tenhle sen se mi zdál tenhle týden. Učitelka přírodopisu nám oznámila že se jdeme koupat do nějaký řeky a najednou jsme se ocitly (celá třída) u nějaký řeky a já se spolužákem jsme se bavily o nějakých potvorách ve vodě (xD). No a pak mojí vinou protže už jsem sen mohla částečně ovládat tak jsem si řekla co by řeka dála v učebně přírodopisu a tak jsme se celá třída najednou oběvila v takovým tom malým nafukovacím bazénku. No pak se tam oběvil Doktor a já skočila do Tardis a odletěli jsme. No pak mi nějak řekl že si musí něco vyřídit a já zůstala v Tardis a on v kostýmu nějakýho šlechtice ( xD) se vydal k nějakýmu zámku a tam vyběhl nějaký kníže ,král nebo co to bylo a chvíly si o něčem povídaly a v okně se najednou oběvila prý jeho dcera a rychle seběhla dolů. No a pak se do něja zamilovala a já byla pořád v Tardis.

No to je vše ,ale musím říct že se mi i několikrát zdálo o článcích na blogu. Už se mi zdálo o blogu Stelly a Revi. No ted mám vlastně docela hezký sny doufám že mi to ještě vydrží :3.
No to je vše a mějte se křídlovitě :3.

White Rainbow - info

28. ledna 2014 v 19:09 | Niky |  Mé oc
Jméno: White Rainbow
Věk: 16
druh: pegas
Rodiny: Má oba rodiče , stáršího bratra Thundera (jsou nerozlučná dvojka) a mladší sestru Rarishy
Vztah: přítel Whirl Wind
Vždělání: Škola pro nadané pegase v Cloudsdale
Povaha: Je milá ,laskavá ,věrná a do určité míry i štědrá ,ale hlavně šílená. Umí docela dobře lhát a je hodně přátelská . Když uvidí nového poníka ,kterého nezná tak ho hned pozdraví a začne se s ním bavit o různých věcech i když neprojevuje zájem.
O ní: Miluje létání pro létání žije a svá křídla miluje a když jí na ně někdo šáhne nebo nemůže létat tak se může zbláznit. Od mala se učí lukostřelbě a je v ní docela dobrá. Jejím mazlíčkem je fénix Scarlet a je vzácná protože je noční fénix ,ale ve dne normální.
Co jí naštve: Nafoukaní poníci ,když silnější ubližují slabším.
Co miluje: Víše řečeno létání a křídla ,čokoládu ,své přátele.
Co jí nejde: Drobné práce , házení ano hodí ,ale obvykle netrefí , vaření ,tanec a prot vždy raději jen stojí a kýve klavou nebo klape kopytem
Co jí jde: Létání , malování, psaní , lukostřelba, většina sportů kromě her kdy se hází míčem xD.
Obrázek:

Monster Blood 7.díl

27. ledna 2014 v 18:17 | Niky |  Monster Blood
,,Myslím že jsem šlápla na šneka´´ řekla zkoumavě White Rainbow a podívala se na své kopýtko a na zem. Tobby se na ní koukla a zavrčela ,,Vrahu´´ pak si klekla před něco co připomínalo šneka ,,Tome proč proč !!´´ křičela a Starlght se na ní podívala a pak na tu věc před ní ,,Tobby to je list´´ uchechtla se a Tobby se zarazila a zkoumavě pohlédla na list a pak vztala a odešla. ,,Takže Rai, Elis rychle se rozhlédněte po okolí jestli tu není nějaká příšera a mi se zatím vkrademe do školy a pak vám otevřeme okno chápete´´ dala rozkaz Purple a napnula luk. White Rainbow zasalutovala a vzétla jako blesk k neby. ,,Elis dej na ní pozor ty jsi z vás dvou ta zotpovědná´´ řekla Purple a všechny kobylky zvedly hlavu k nebi ,kde tančila Rai s mrakem ,,Jasné madam´´ zasalutovala a vzlétla za Rai.
,,Vlkodlak na 12 hodinách´´ zavolala Elis a White Rainbow zatím zastřelila blížícího se batponyho ,,Já ho zabila´´ sklopila uši a podívala se na mrtvé tělo padající k zemi. ,,No jo všechno je jednou poprvé´´ dala jí kopýtko na rameno Elis.
,,Hele vy dvě co kdyby jste radši koukali po okolí´´ zakřičela Stella a kobylky hned začali sledovat okolí.

,,Tak můžeš Stralight jen se musíš soutředit´´ zavolala na ní Purple ,která létala těsně nad zemí díky magie ,ale měla co dělat ,aby nespadla. Starlight zavřela oči a soustředila všechnu energii do rohu a magie se začala hromadit kolem jejích nohou. ,,Já letím´´ řekla mírně překvapeně a prlnou rychlostí vletěla do okna ,kde už stála Tobby a málem jí strhla sebou. ,,Hele dávej pozor´´ okřikla jí a zase se věnovala dění před budovou. ,,Tak Stello ted ty´´ křikla Purple a společně se Stellou vyletěly až do okna. ,,Revi dělej než nás chytí´´ křikla na ní Stella a Revi se rozeběhla a díky magii si udělala trampolínu od ,které se odrazila a díky kovovým drápům se vyšplhala až do okna. ,,Pozor!!!´´ ozvalo se za nimi byla to Elis s Whiite Rainbow řítící se plnou rychlostí do okna. Obě kobylky přistály na dlouhé chodbě a Purple zavelela ,,Následujte mě´´ a vyrazily prozkoumávat budovu školy pro strážce. ,,Ty jsi sem chodila do školy´´ zaptala se Starlight a Purple se usmála ,,Jo chodila a pokud si to dobře pamatuju tak ted někde tady je tělocvična´´ zamyslela se a otevřela nejbliší dveře. Tobby se podívala dovnitř ,,Super našla jsi komoru´´ řekla sarkasticky. Purple sklopila uši a zavrčela ,,I mistr se jednou splete´´ odfrkla si a otevřela dveře hned naproti a před zraky kobylek se rozprostřela velká tělocvična se všelijakými pomůckami. ,,Vypadá to tady zajímavě´´ podotkla Stella a Revi se hned vzřítila dovnitř a roztrhala hned prvního panáka ,který vysel na provaze ,,To je fascinující ´´ zasmála se a trhala dál. Najednou se halou ozval srcervoucí výkřik a všichni s ůlekem hleděly na místo výkřiku.

Pokračování příště

At The Gala - Přihláška

26. ledna 2014 v 19:19 | Niky
Takže na povídku At the gala se přihlásily :
Starlight
Revi
Mely
Furča
Rosel
Flash
Siri
Mico
Stella
Funnie
Zib
CharlyNo ,ale ted k jiným věcem.
Nominované postavy :
Luna
Twili
Flutty
Discord :3
Pinkie
Dashie
Granny Smith
a ještě přidám :
zbytek mane 6
Celestia
a možná ještě někdo.

Jinak kdo by chtěl být v povídce ještě at vyplní toto:
Jméno:
Blog:
Oc:
Dyžtak obrázek:
Povaha:
A od všech přihlášených bych chtěla obrázek jaké chtějí mít šaty.
Jinak já vypadám takhle:

Power ponies aneb když šílenci chtějí zachránit svět 8. díl

25. ledna 2014 v 9:00 | Niky |  Power ponies aneb když šílenci chtějí zachránit svět
,,Jen trochu zabrat´´ říkala si pro sebe Mico ,která se marně snažila přetrhnout pouta ,,No a co kdyby jsi mi radši pomohla´´ odfrkla si White Rainbow a skoušela obě dostatečně rozhoupat,aby vypadly z háku ,ale jako na potvoru to nešlo. ,,Co do toho provazu sakra dali že ho nepřetrhnu ?!´´ zlobila se Mico a z největší nouze začala lano kousat a Rai se začala smát ,,Hm jak chutná ?´´ chechtala se a Mico vyplivla lano ,,Jako železo fuj´´ vyplázla jazyk a párkrát zatřepala hlavou. ,,Hele co si zazpívat ?´´ navrhla White Rainbow a už otevřela pusu ,ale Mico jí přerušila ,,Hele Rai vydržela jsem s tebou když jsi chtěla tancovat na kapání vody nebo když jsi pásnila o čokoládě ,ale zpívat nebudu´´ udělala za Rainbowiným nápadem tlustou čáru ,ale Rai se ušklíbla ,,Pozdě ! Na zdi visí deset hrnců a když jeden barman sundá tak jich zbyde jen devět!´´ zpívala mírně falešně a Mico do ní drkla ,,Tohle nemá cenu´´ protočila očima a odfrkla si a White Rainbow to pochopila ,ale jinak a přitakala ,,Máš pravdu nevíme jak tu dlouho budeme trčet takže to trochu upravím´´ nadechla se ,,Na zdi visí 1 000 000 hrnců ...´´ zazpívala a Mico si přála ,aby co nejdříve přišla pomoc.

,,Do toho ! Do toho! Notak Tobby přidej nebud´ hned taková bačkora !´´ křičela Revenge do megafonu a vyskočila na Tobby ,která jí hned schodila ,,Tak na mě nekřič !´´ vyštěkla a sebrala Revi megafon a ta se hraně rozbrečela ,,Můj život nemá smlysl nemůžu na tebe křičet ,sebrala jsi mi megafon pro co mám žít ?!´´ dala si obličej do kopýtek a vzlykala ,,Ale no tak Revi to bude dobrý jen se vzchop´´ dala jí kopýtko na rameno Mely. Elis zatím bruslila po cestě díky ledu ,který vytvářela ohromnou rychlostí a Stella jí dělala naschvály a to takové že vždy šlápla před ní ,aby led roztál ,ale Elis si to nenechala líbit a vždy místo přeskočila. ,,Hele vidíte támhletu budovu myslím že tam někdo je´´ vykřikla najednou Tobby a ukázala na budovu za stromy. ,,Myslíš že tam jsou ?´ zeptala se mírně nervozně Mely a Tobby kývla hlavou ,,Za zkoušku to stojí´´ pokrčila rameny a vydala se tím směrem. Stella s Elis se rozeběhly za ní a Revi si to za nimi skákala po korunách stromů.
Když došli až k budově tak se začali rozhlížet po dveřích ,které bylo docela snadné najít. byla to totiž velká vrata ,ale bohužel zamčená. ,,Tak a jaký je plán ted´ ?´´ odfrkla Stella a Elis se zatím snažila rozbít vrata prudkým kopáním ,ale ani se neohnuly. ,,Hele nechte to na mě´´usmála se Revi a dala kopýtko na elektronický zámek a ten zacvakal a elektrická vlna došla až k vratům ,které se otevřely. To co vevnitř uviděly vyvolalo mezi kobylkami záchvat smíchu. Mico se snažila už se šílenosti kousat provazi a v očích měla pohled že by někdo vážně uvěřil že utekla z blázince. Zatímco White Rainbow si poklidně zpívala a jestě si k tomu podupávala o řetěz. ,,Mico vypadá to že tu máme zachránce´´ zasmála se najednou a Mico se tím směrem otočila a hned se rozsvítila jako vánoční stromeček ,,Ještě že jste tady ještě pět minut a už bych jí uškrtla !´´ zavrčela směrem k Rai a ta se zatvářila překvapeně ,,Mě a uškrtit ?´´ ,,Jo tebe´´ ,,Ale notak holky nebud´te hned takové´´ popadala se za břicho Stella a vyslala ohnivou kouli přesně na řetěz ,který se roztavil a rozhádané vězenkyně zpadly na zem. ,,Díky´´ procedila mezi zubama Mico a jako nic roztrhla všechny provazy co na ní zbyly. ,,Počkej jak to že jsi ted ty provazy přetrhla ?´´ zeptala se zvědavě Elis a Revi se hned ujmula chvíle ,,To víš na tom řetězu bylo zařízení ,které zabranovalo jakémukoli druhu supersíly a když Stella střelila ten ohen nad to zařízení tak to povolilo ´´ zasmála se a Tobby se uchechtla ,,Najednou jsi génius ´´ protočila očima a Mely najednou vykřikla ,,Holky myslím že tu nejsme sami´´ zašeptala a všechny hned znervozněly.

Pokračování příště

Obrázky :3

23. ledna 2014 v 15:49 | Niky |  O mě
Tak první obrázek je Twilight human dala mi docela zabrat ,ale myslím že se povedla.
Tak a ted něco pro Revi :3 ship Tobby x Spidey. Vím nic moc ,ale s kreslením shipů nemám ještě moc skušeností.
Tak a ted Rainbow a Applejack při Winter Wrap up . Musím říct že jsem s obrázkem spokojená :3.

A ted něco neočekávaného :3 představuji vám můj kostým Dáleka.
Doba výroby : 5 min.
Fotka : ZDE

Tak a tady jsou další fotečky ( utíkejte !!! xD)
Můj hodně debilní nápad s rtěnkou smývala jsem to asi tak hodinu.
Fotka : ZDE
Tak a ted něco pro Wild :3 (Fufík xD)
Fotka: ZDE

Tak to je vše xD. Mějte se křídlovitě :3.

At the gala (naruby) aneb další povídka

21. ledna 2014 v 15:46 | Niky
xD ano vaše milá Nikolka se asi upíše k smrti ,ale prostě přišel nápad a doufám že pokud to nebudu prodelšovat tak to výjdeasi tak na 10 částí požná mín.
Takže o co jde no bude to zase na přihlášení (jak jinak xD). Takže bude to o tom jak se vydáme na gala do canterlotu ,ale co se stane když hromada retardů vtrhne na ples to si umíte představit. Ale trochu to spestřím i tím že se budeme muset pokusit chovat no normálně xD a nevím uvidím co mě pak napadne.
Jinak můžete nominovat nějakou postavu z mlp ,která se v tom příběhu objeví určitě takže promyšlete si to a prostě to napište.
Takže tady je přihláška:

Jméno:
Blog:
Oc:
Dyžtak obrázek:
Povaha:
Nominovaná postava:

Takže čau a mějte se křídlovitě :3

Power ponies aneb když šílenci chtějí zachránit svět 7. díl

19. ledna 2014 v 14:35 | Niky |  Power ponies aneb když šílenci chtějí zachránit svět
,,Je to tvoje vina´´ zavrčela Mico směrem k White Rainbow a ta uraženě zavrčela ,,Jasně já můžu za všechno´´ v tuhle chvíly by asi rozhodila kopýtky kdyby mohla. Obě vysely vzhůru nohama asi tak 2 metry nad zemí. Kopýtka i křídla měli svázané a tak se nemohly skoro hýbat. ,,Jo vidíš ted jsi to přiznala !´´ ,,Vždyt víš jak jsem to myslela !´´ ,,Né nevím´´ ,,Prosímtě´´ odsekla White Rainbow a pokusila se roztáhnout křídla ,ale nedařilo se jí to. Najednou uslyšely kroky ,,Ale ,ale kdo se to tu ukázal ?´´ zasmál se Ocean Storm a obešel klisničky. ,,Drž hubu na ty tvý kecy nemáme čas !´´odsekla Mico a Ocean Storm se ušklíbl ,,Notak se hned nezlob´´ pozvedl jedno obočí. ,,Mám je zastřelit ?´´ zeptala se Sea a zamířila pistolí na White Rainbow ,která nervozně polkla. Už si představovala jak zmáčkne spoušt ,ale její bratr jí zadržel. ,,Né to by nebyla zábava jen je nech ,aby se vysvobodily sami´´ otočil se a Sea tedy zandala pistoli a vrhla za Oceanem zlostný pohled. ,,Odchod´´ zavelel a všichni ihned vyběhly z budovy až na Seu ,,Užijte si pobyt´´ zasmála se a zabouchla dveře. White Rainbow se pořád dívala na to místo kde před chvílí stála ,,Mico jsme asi v pěkným maléru co ?´´ řekla ,ale Mico se hned rozhoupala tak že její hlava bouchla do hlavy White Rainbow ,,Rozumím už mlčím´´ pronesla a v budově už bylo ticho.

,,Moje hlava taky jste mi mohly říct že přede mnou je strom´´ mnula si čumák Mely a Tobby do ní drkla ,,Hele nemohly jsme tušit že na poslední chvíly nezahneš´´ usmála se a podívala se na svá záda kde jí lezl šnek. ,,Hele dej mi pět´´ zvedla Elis kopýtko a Stella do něj svým klapla a z jejich doteku stoupala pára a tak si klapaly pořád a pořád a z každého malého dotyku vystoupila pára. ,,Fascinující´´ dívala se na ně Revenge a skočila na strom. ,,To mi povídej´´ zasmála se Elis. Mely si zatím broukala nějakou písničku a pak nahlas zazpívala ,,Všichni už neplačte a vykouzlete na tváři ůsměv, ůsměv´´ zasmála se a klapala kopýtky v rytmu. A všichni se hned usmály i když nechtěli prostě je díky písni ovládala. ,,Mely !!!´´ řekla Tobby s ůsměvem a dala jí kobyto na rameno a ona hned přestala a všichni si oddechli protože už se nemuseli smát. ,,Hezká písnička´´ uznala Elis a Revi se ušklíbla ,,Hm no nic moc slyšela jsem lepší´´odfrkla si Revi a seskočila na zem. ,,Hm tak ti zaspívám lepší´´ ušklíbla se Mely a začala zpívat ,,A na Revi zpadne kovadli...´´ ,,Opovaž se to doříct´´ zacpala jí Revi pusu a Mely zakývala hlavou že ano. ,,Hele radši pojdme všichni na nás nějak divně koukají´´ procedila Stella mezi zuby a rozešla se ulicí k menšímu lesu za městem.

Pokračování příště

Monster Blood 6.díl

18. ledna 2014 v 13:00 | Niky |  Monster Blood
,,A proč nemůžu letět ?!´´ fnukala White Rainbow a šla sklesle po zarostlé cestě. ,,Protože by jsi na nás upozornila´´ zavrčela Purple a podívala se za sebe na rozrušenou skupinku. ,,Ale Purple když nemůže lítat tak nás něco může napadnout zezhora´´ podotkla Stella a Elis pozvedla obočí ,,Máš pravdu ,ale co když jí uvidí někdo jiný ona se snadno zdejchne sama ´´ ukázala se kobylku vedle sebe a ta se zatvářila zaskočeně ,,Já a nechat vás tady ´´ ,,Lehké jako facka´´ usmála se Starlight ,která se oháněla klackem jakožto s mečem. Stella se na ní pobaveně dívala ,,Hele radši to polož než mě zraníš´´ rychle uhla před klackem a Stalight ho pustila.

V canterlotu byla situace ještě horší než v Ponyvillu. Klisničky se pomalu plížily do zbrojíren ,ale čím víc se přibližovaly tím víc příšer tam bylo. ,,Nemyslím si že je to dobrý nápad´´ sklopila uši Starlight a podívala se na Stellu ,,Hele nebud hned tak ustrašená vždyt jsme skoro tam´´ drkla do ní a Tobby se ušklíbla ,,Hele vy obě nemyslíte si že jste nějak pozadu´´ zavolalad dveří zbrojírny a skočila dovnitř. Stella se ihned zvedla a i se Starlight vběhly do budovy. ,,Aha takže co tady máme´´ přemýšlela Purple a vytahovala jednu zbran za druhou. ,,O můj bože to je nádhera ´´ usmála se White Rainbow a zvedla nad hlavu luk i se šípy. ,,Hm hezký ,ale hlavně nás nezabi´´ uchechtla se Tobby a vzala ze stojanu kopí ,,Meč ,meč , meč ,meč !!´´ hlabala v v hromadě zbraní Elis a hledala vhodný meč ,ale žádný nemohla najít až na poslední ,který se jí docela zalíbil ,,Tak mám ho jen by mě zajímalo kde je můj´´ zapřemýšlela nad strátou svého milovaného mečíku. ,,Neboj ty ho najdeš jen musíš hledat´´ zasmála se Starlight ,která právě vzala do kopyt menší meč se zlatou násadou. Stella protčila očima a vytáhla z kupy sekyru ,,Tak a co si vezmeš ty Revi´´ podívala se na zívající kobylku ,,Nic mě stačí tesáky´´ ,,Tesáky ti budou na nic když na tebe zaůtočí možná že by se ti povedlo je přemoci ,ale stejně skus najít nějakou menší zbran´´ protočila Purple očima a Revenge sklopila uši. ,,Najdi si nějakou zbran´´ imitovala Purplin hlas a prohrabovala výzbroj až vytáhla botky akorát vybavené dvěma ostny připomínající drápy ,,Myslím že jsem něco našla´´ nasadila si je a skusila jak se snima chodí. Purple se uchechtla ,,Já to říkala a měla pravdu´´ ,,Jen ,aby jsi nekecala´´ drkla do ní Stella a nasadla si přilbici . Elis s White Rainbow si zatím skoušeli na křídla připevnit plíšky s ostny ,ale nedařilo se to ,,Pitomá zbroj nejde to zapnout´´ zlobila se Rai a Revenge k ní přišla a pomocí magie plíšek zapla ,,Cvak ´´ rozesmála se a Rai se za ní rozesmátě dívala. Tobby si zatím nasadila zbroj a helmici ,, Tak co jak vypadám´´ napřímila se a vzala do kopyt kopí. ,,Suprově ,ale já vypadám líp´´ uchechtla se Revi a vyskočila na jednu z poliček. Purple se na ně nechápavě podívala ,,Jsme na pokraji apokalipsy a vy se bavíte´´ podívala se na kobylky ,ale i když nechtěla ten pohled jí vykouzlil na tváři ůsměv.

Pokračování příště

Nightmare War 7.díl

17. ledna 2014 v 13:07 | Niky |  Nightmare War
,,Vaše výsosti někteří z vesničanů se hlásí do vojska mám je pustit dál ?´´ vešla do stanu Sky Dream a mírně se uklonila. ,,Jistě pošli je sem´´ odpověděla mírně zaskočená Celestie a Sky Dream už byla na odchodu když dodala ,,A prosím informuj špehy ,aby se podívaly po Emy nezdá se mi to nikdy se tak dlouho nezdržela´´ promluvila a Sky Dream zasalutovala.

,,Princezno máme nové vojáky´´ zakřičela Cinder a strčila do jednoho z obyvatelů zničené vesnice. ,,Skvěle zavedte je do zbrojírny a dejte jim zbroj a ty slabší odvedte do lékařského stanu a do kováren ´´ řekla ,ale pak si všimla malých plačících hříbat ,,Ale co uděláme s nimi´´ ukázala Cinder na uplakanou skupinku a popošla k vládkyni. Nightmare Moon si jí ,ale nevšímala. Něco v ní jí začalo pomalu ůžírat a to její pravé já. Na maličkou chviličku se jí rozšíčily zorničky do normální velikosti. Princezna Luna se na chvíly prokousala na povrch. ,,Princezno ?´´ probudila jí ze snění až Cinder a Nightmare Moon se vzpamatovala ,,Jisně já se o ně postarám´´ usmála se a vzala od magie hříbata a odešla do svého stanu.
,,Tak dělejte namáme na to celej den !!!´´ zařvala Mone na pochodující jednorožčí vojáky. ,,Shade !!!´´ zařvala zase ,ale tentokrát né tak ostře ,,Co je Mone ´´ vyběhl ze zbrojírny Shade a chytil klíče ,které mu Mone hodila ,,Taty Nightmare Moon povolila osvobodit některé zajatce i Kohaku ´´ mrkla a zase se věnovala vojákům. Shade se usmál od ucha k uchu a hned běžel do vězení. Ve vězení jak to vypadalo bylo veselo i když nikdo nevěděl proč. ,,Co se to tady děje !´´ zabouchnul Shade hlasitě dveře a všechno utichlo ,,Čau Shade jak se máš ´´ zasmál se Kohaka a dal kopyto na mříž. ,,Ale nijak jen mám dobré správy všechny propouštím´´ zachrastil klíčky a odemikal jedno vězení za druhým ,ale u posledního se zastavil. Uvnittř ležela Emy a smutně se dívala ven malým okýnkem. Když si ,ale všimla Shada tak hned ožila a běžela k němu ,,Prosím pust mě ´´ řekla a podívala se Shadeovi do očí ,ale ten jen sklonil hlavu a odešel ,,Promin nemůžu´´ vyšel ven a zamkl dveře. Emy se pořád ještě dívala na místo kde stál a pak už stratila naději že jí někdo zachrání.

,,Co tím myslíš !´´ zavrčela Cuppie Bubble a hodila po Sky Dream kámen. ,,Jak jsem řekla jsi prostě nešikovná´´ ,,Já a nešikovná jak jsi na to přišla´´ zalapala po dechu Cuppie Bubble a Sky Dream se šibalsky usmála ,,Ale nijak jen jsem se doslechla že jsi za tři minuty zvládla ůplně rozbít tři luky ,třicet šípů a to nemluvím o mečích´´ zasmála se na d tou zvpomínkou. ,,Hele to není moje vina skoušela jsem jen nové pochyby a co za to můžu že mi nikdo neřekl že diamatnt je tak strašně pevný´´ dupla. Meredith ,která právě přišla do stanu zavrtěla hlavou ,,No tak nehádejte se jinak mi rupnou nervy´´ Harry přisvětčil ,,Jo při minulým rupnutí jejích nervů jsem skončil ve studni ´´ zasmál se a Meredith se trochu ušklíbla ,,Na to si pamatuju až moc dobře´´.

Pokračování příště

Power ponies aneb když šílenci chtějí zachránit svět 6. díl

15. ledna 2014 v 20:37 | Niky |  Power ponies aneb když šílenci chtějí zachránit svět
,,Bud ticho než nás prozradíš´´ prohodila Mico k smějící se White Rainbow a ta se zarazila. Obě se snažily nepozorovaně vtrhnout do budovi ,ale zatím se dostali jen k střešnímu oknu. ,,Podívej támhle je´´ zašeptala napjatě Rai a ukázala kopýtkem na jednu stranu místnosti. ,,Vidím´´ odfrkla Mico a dívala se na se na Ocean Storma jak sedí na nějakém křesle a s opovržením sleduje přicházejícího poníka ,,Co zase chceš ?´´ řekl a ani se na ní nepodíval ,,Co chci? Co chci !´´ naštvala se jasně modrá kobylka a vytáhla z pásu co měla okolo břicha pistoli ,,Ještě jednou mi dáš takovou pitomou otázku a odprásknu tě rozumíš ?´´ zařvala a Ocean Storm zvedl kopyta jako na přiznání pořážky ,,Jen se klidni a nevyšiluj´´ pronesl z mírným ůšklebkem a kobylka odložila zbran ,,Tak jak jde plán ?´´ ,,Neboj sestřičko vše jde podle plánu a nedonesla by jsi mi něco k pití ´´ udělal smutný oči a White Rainbow se připlácla na sklo. ,,Co blbneš´´ strčila do ní Mico. Odpovědí jí bylo jen Raino zapištění a tak jen zakoulela očima a zase obrátila zrak na scénu dole. ,,Tak co doneseš mi to pití ?´´ řekl už mírně netrpělivě Ocean Strom a kobylka se prudce otočila a vystřelila z nedaleko položené pistole. Kulka prostřelila křeslo těsně nad hřebcovou hlavou ,,No dobrá ´´ trochu rozrušeně se podíval na díru v křesle a radši se pro pití došel sám. ,,To se ti povedlo Seo´´ zasmála se nějaká růžová jednorožka ,která právě montovala nějaký stroj. ,,Počkej to není všechno´´ usmála se a vystřelila na přihlížející kobylky ,ale přesněji na sklo o které byly opřené. To se rozstříštělo na milion kousků a kobylky spadly přesně před usmívající se Seu.

U čaje
,,Čajíček můj´´ upíjela Elis čaje a pobroukávala si. Mely si nalila dálší sklenici a lehla is do měkké trávy ,,To je pohoda´´ vzdychla a nasadila si sluneční brýle. ,,Možná´´ napila se Stella čaje ,ale hned ho smíchy vyprskla protože se k nim blížily Revenge a psí Tobby pořád s růžovou mašlý na hlavě. ,,Co se ti stalo ?´´ chechtala se a utírala si slzy. ,,To takhle měla ten nápad !´´ ukázala Tobby vedle sebe na smějící se Revi ,,No tak barbie ůsměv´´ rozesmála se a Tobby si mašli servala z hlavy ,,Jaká barbie ?!´´ svlékla si kostým a nevšímala si smějících se kobylek. ,,Jinak kde jsou naše létající veverky ?´´ upila čaje ,který si nalila do hrníčku. ,,Nevím ,ale podle mého insktintu jsou v pěkným maléru´´ ,,Magic´´ reagovala Elis na Revina slova a Mely vsztala a rozešla se směrem pryč ,,Tak tu nesedte a makejte musíme je najít´´ rázovala si to s parku s jistotou že nenarazí do stromu co byl už metr před ní.

Pokračování příště

Power ponies aneb když šílenci chtějí zachránit svět 5. díl

13. ledna 2014 v 17:27 | Niky |  Power ponies aneb když šílenci chtějí zachránit svět
,,Že jsem se k tomu nechala přemluvit´´ mručela Revenge ,která šla před Tobby ve své vlčí podobě a okolo krku měla krásný žlutý obojek ,,Nekecej a šlapej poníkovi se psem věří každý´´ usmívala se a rozhlížela se po parku. Revenge sklopila uši ,ale pak se šibalsky usmála. Rozeběhla se k nejblížšímu stromu a obratně na něj vyšplhala. ,,Hele Revi nedělej vtipy ´´ zlobila se Tobby a snažila se dosáhnout na svou kamarádku ,ale ta se jen zasmála ,,Ne takhle se procházet v parku nebudu ani za nic´´ ,,Ale notak a když něco změníme tak půjdeš ? Jen řekni na čem trváš´´ opřela se o strom a trochu nejistě pohlédla na Revenge ,,Hm něco mě napadá´´ zasmála se.

O pár minut později
,,To je to na čem jsi trvala ? Výměna rolí ?!´´ vrčela Tobby ,která měla na sobě kostým psa ,,Jo a počkej jen poslední ůprava´´ zajásala Revi a dala Tobby na hlavu velkou růžovou mašly ,,Tak a jdeme pojd´ Alíku´´ zasmála se a Tobby se za ní nenatšeně rozešla.

Ve stejnou dobu akorát na jiném místě
,,Vodu´´ pronesla Mely směrem k Elis a Stelle ,které zatím oddělovaly různé bylinky. ,,Jasné´´ usmála se Elis a díky své síle vytvořila v kotlíku vrstvu ledu. Stella přistoupila ke kotlíku a roztavila led a vodu hned ohřála na potřebnou teplotu. ,,Díky´´ usmála se Mely a dala do vody trochu bylinek. ,,Věříte tomu že jsme v knize ?´´ zeptala se Mely zatímco míchala směs co měla být čaj. ,,Jo a kde by jsme jinak byly v zemi Oz ?´´ ušklíbla se Stella a Elis se zamyslela ,,Je to možné vypadá to realně ,ale je to zpíš jako nějaký jiný vesmír nebo tak nějak´´.

,,Mico vidíš něco ?´´ křikla White Rainbow a podívala se na šedou pegasku sedící na mraku. ,,Ne jen Tobby v psím převleku´´ zajíkala se smíchem a White Rainbow jí vytrhla dalekohled z kopyt a podívala se tím směrem a hned se začala smát taky . ,,Tak tohle je moc už nemůžu´´ snažila se popadnout dech. Mico si opět vzala dalekohled a podívala tentokrát jiným směrem. ,,Mám ho ´´ zavrčela a rozlétla se k velké staré opuštěné budově. ,, Koho ?´´ snažila se letět Rai letět její tempem ,ale její síla jí to nedovolovala a tak kolem ní krožila. ,,Skus hádat ? ´´ přidala ,ale pak hned zaletěla za mrak ,ale Rai si toho nevšimla a tak jí stáhla za ocas k sobě když kolem ní prolétla ,,Au co je zas ?!´´ stěžovala si White Rainbow a vyčítavě se podívala na Mico ,,Nic jen komplici toho hřebce´´ prohodila otráveně a vykoukla z poza mraku ,,Horem to nepůjde musíme po svých ´´ spekulovala White Rainbow ,ale než se stačila nadát tak už byly všichni komplici zneškodnění ,,Mico ? Co to ?´´ dívala se okolo sebe na zneškodněné poskoky. Mico si zatím oprašovala oblek ,,Ano já vím jsem úžasná´´usmála se a Rai se po pár vteřinách konečně probrala ,,No takže? Co uděláme poletíme tam nebo se vrátíme pro ostatní ?´´ nedořekla protože Mico se vydala přímo k budově. ,,Tak dobře´´ usmála se a pak se rychle rozlétla za Mico.

Pokračování příště

Projekt + můj šiblej sen + oběv století

13. ledna 2014 v 15:28 | Niky
Takže přihlásily se :
Loki - Já
Thor - Platy
Hulk - Furča
Iron Man - Mico
Iron Man - Revi
Kapitán Amerika - Sirri
Natasha - Wild Star
Ten s páskou myslím že se jmenoval Nick - Stella
Hawkeye -
Jiank pak se přihlásila Mico a tak se jí ptám jestli by nechtěla být Hawkeye ?
Jo a chtěla bych se s vámi podělit o ten nejotravnější sen co se mi zdál -_- xD.
Takže po dokoukání Avengers jsem ještě byla chvíly na PC a pak zalehla a přemítala si ty nejlešpí scény ,ale bohužel se mi to vymstilo tak že mě pronásledovaly do snů. Takže je ten boj a já tam byla jako nevím co ,ale měla jsem křídla :3 a najednou jsem si všimla Lokiho na nějaké budově a tak jsem za ním vyletěla. No a pak nevím co jsem řekla ,ale pak se mi z neznámích příčin podařilo vzít to jeho hůl a pak jsem něco kecala o tom že vím jak mu je a že je v srdci hodný ( Nevím kde jsem to k sakru vzala -_- ) a pak hodila tu jeho hůl spátky se slovy ,,Tak ukaž těm lidem kdo je pravý Loki´´ a on se nějak naštval a já odletěla se slovy ,,No dobrá ,ale jestli se ti ta tvá rádoby vláda nevydaří tak za mno nechod s pláčem´´ ( Kde sakra na takový voloviny chodím xD) . No pak bohužel se tato scéna přehrávala v mé hlavě pořád a pořád dokolečka a otravovalo mě to celou noc. No doufám že už to nikdy nezažiju.
Jinak stalo se vám někdy něco podobnýho ?
Já čekám .

Jinak oběv z nejnovější epizody :
Slenderpony !

Projekty :3

12. ledna 2014 v 17:21 | Niky
Tak tady udělám soupis projektu ,který chci uskutečnit. No první projekt co mám rozdělaný je PA - projekt Avengers. No přihlásily se :

Loki - Já
Thor - Platy
Hulk - Furča
Iron Man -
Kapitán Amerika - Sirri (potřebovala bych obrázek Lawrenca)
Natasha - Wild Star
Ten s páskou myslím že se jmenoval Nick - Stella
Ten s lukem nevím jak se jmenoval -
Tak potřebovala bych ještě Iron Manna a toho s lukem :3. Tento obrázek bude kreslen na papír.
Takže mějte se křídlovitě :3.

Loki is cool

11. ledna 2014 v 22:17 | Niky
Víííííííí mám nápad. No právě ted jsem dokoukala Avengers a musím říct že mě to ůplně pohltilo některé hlášky byly prostě dokonalé ,ale nejvíc jsem se nasmála u téhle.
No nenašla jsem video ,ale popíšu vám jí . Vsadím se že většina už jste Avengers viděla a ti co ne tak doporučuju.

Thor: Notak bratře vyslechni mě.
Pak ho srazí Iron man a Loki tam pořád stojí a jen se ušklíne ,,Poslouchám´´

Natasha: ,,Je hrozbou musíme Lokiho zničit (nebo něco vtom smyslu prostě něco mlela)
Thor: ,,Ale je to můj bratr´´
Natasha: ,,Jenže zabil 80 lidí za dva dny´´
Thor: ,,Je adoptovaný´´

Chudák Loki XD. Jaká je vaše nejoblíbenější postava ? Moje je Loki je takový no prostě super :3.

No tak dostala jsem nápad (můžete si říkat že kopíruju Stellu no možná ,ale já na to kašlu)
Takže chci nakreslit obrázek Avengers jenže v pony verzi a tak mě napadlo že no prostě napište jakou postavou by jste chtěli být a já vás tak nakreslím.


Loki - máte smůlu toho si zabírám já :3
Thor -
Hulk -
Iron Man -
Kapitán Amerika -
Natasha -
Ten s páskou myslím že se jmenoval Nick -
Ten s lukem nevím jak se jmenoval -

Takže přihlašujte se :3 a toto je rozkaz . A nezapomente napsat jestli chcete být více ve středu nebo po kraji.
Jinak brzy vám sem zveřejním projekt jménem TK neboli Thorovo kladivo ano skouším vyrobit Thorovo kladivo a pak se můžná pustím do tý Lokiho hole nebo co to bylo :3.
Takže mějte se křídlovatě Lokinsky :3

Monster Blood 5.díl

11. ledna 2014 v 10:59 | Niky |  Monster Blood
Nikdo by nikdy nevěřil že mírumilovný Ponyvill by se mohl změnit na nebezpečný a nehostinný. White Rainbow která létala na hlídce se najednou začala svíjet bolestí ,,Co to ?´´ sykla a podívala se na zdroj bolesti. Na zadní noze měla malý kousanec . ,,Jsi v pohodě...´´nedořekla Stella protože až ted si všimla že má na jednom boku malý kousanec asi od toho upíra ,,Au musíme co nejrychleji do knihovny hned´´ zavelela Tobby ,která už ani nezvládala pořádně chodit kvůly hlubokému kousanci na svém krku.

Když byly u knihovny ihned se vydaly do vnitř. Dveře se se zaksřípáním otevřely a kobylky vběhly dovnitř a zase dveře zabouchly a zamkly. ,,Twilight ?´´ Starlightin pohled padnulna fialovou kobylku ,která spala nad rozevřenou knihou. ,,Je taky tuhá´´ spekulovala Tobby a vzala do kopyt knihu a přečetla nápis ,,Jezkyně monster´´ usmála se ,,Vypadá to že jsem tu knihu našla´´ zvedla vítězně knihu nad hlavou. Revenge jí vzala knihu a otevřela jí ,,Fascinující píše se tu že tahla monstrozní apokalipsa tu už jednou byla´´ zahodila knihu za sebe a Stella jí obratně chytila a prolistovala pár stran ,,Všichni tvorové ,kteří by mohli apokalipsu vyřešit upadají do spánku dokud apokalibsa nezmizí. Protože by to pro ně mohlo být smrtelné.´´ odhodila knihu a tu zase chytila Elis ,,Jsou tu tři druhy monster Vlkodlaci ,upíři a batponies a každý druh se živý poníky´´ zahodila knihu a ted jí zase chytila White Rainbow ,,Batponies se živý energií ,kterou visávají aniž by se do oběti zakously a upíři se živý krvý a vkodlaci masem´´ hodila Purple knihu a ta prolistovala pár stran ,,Hm mám to ´´ začetla se ,,Příšerami se stanete když vás příšera kousne ,ale pokud nemáte kousnutí hluboké tak se budete měnit pomalu´´ obrátila list ,,Příšera vás budto kousne s tím že chce ,aby jste se změnily nebo vás zabije ,ale příšery s ehned po smrti mění na normální poníky´´ podala knihu Starlight a ta zalistovala ,,Pokud chcete invazi zastavit musíte do jezkyně monster ´´ zalistovala ,,Je tu mapa´´ ,,Ale nepíše se tam jak zastavit tu proměnu´´ zajímala se Elis a vzala knihu ,,Aha tady Stello to spadá na tebe ´´ hodila jí knihu a Stella jí hned chytila ,,Hm no nezastaví to proměnu ,ale spomalý myslím že to bude stačit ´´ zavřela knihu a zavřela oči. Okolo jejího rohu se začala schromáždovat magie ,která rostla a rostla až zaplnila celou místnost.
Když magie ustala tak se hned odebrali do patra i s knihou. Byl už večer a z venku se ozívalo vytí a ve stínech svítily červené oči. Na obloze kroužily bat ponies a hlasitě syčely. Purple zapálila svíčku a sundala si plášt ,,Co budeme tělat ?´´ zeptala se s obavymi Tobby a podívala se na kousanec co měla na krku. ,,No nejedříve bych vás asi měla naučit zacházet se zbraněmi víte bez toho se neubráníte ´´ po této větě se Revenge ušklíbla ,,Já ne potřebuju žádné pitomé zbraně mám své tesáky a ty mi bohatě stačí´´ usmála se. ,,Monžná tY ,ale nezapomen že jsi silnější díky té krvy nebo co jsi to říkala´´ ukázala na kobylky ležící na podlaze ,,Jen jedna otázka a kde bezmeme zbraně´´ zvedla kopýtko Stella a začala se smát. ,,Nevím že by v knize´´ řekla sakrasticky White Rainbow a Elis blesklo ,,Hele Purple není tu někde sklad zbraní myslím jako tady v Ponyvillu´´ podívala se z okna na radnici. Purple zavrtěla hlavou ,,Nic nevím ,ale v Canterlotu je sklad myslím že by stálo za to se tam vydat´´.

Pokračování příště

Monster Blood 4.díl

10. ledna 2014 v 18:47 | Niky |  Monster Blood
Z poza keře vyběhl čistě bílý poník a s jekotem se schoval za vyjevené poníky. Najednou se ozvalo zavytí a to hned dvakrát. Revenge výhružně zavrčela ,ale asi to nepomohlo protže z keřů vyběhly dva vlkodlaci a cenily tesáky. Byl o něco větší než Revenge a víc se podobali normálním poníkům. Stella se chvíly na vlkodlaky zamyšleně dívala a pak najendou zmateně vykřikla ,,Mico, Ziberlee´´ takala pohledem z jedné na druhou a pak se podívala na Revenge ,která už byla připravená zaůtočit ,,Počkej´´ vykřikla právě v čas a Revenge aniž by se na ní otočila sykla ,,Na co až se uráčí zmizet´´ ,,Né prostě je odlákej´´ ,,Dobrá´´ protočila očima a rozeběhla se směrem z mýtiny a Ziberlee se Mico se rozeběhly za ní.
,,Tak problém vyřešen´´ oddechla si White Rainbow ,která vjenovala pozornost pořád vystrašené kobylce. Najednou se z druhé strany ozval šustot ,,Díky za zakřiknutí´´ zavrčela Purple a znovu napnula luk. Ze křoví vyběhl šedý jednorožec a běžel okolo kraje mítiny. Purple vystřelila a luk těsně minul čumák jednorožece. Ten se rozječel ještě víc a se strachem v očích vyskočil na strom.
Z poza keřů se něco zalesklo. Byly to tesáky krvelačného upíra ,který vběhl na mítinu a skočil po Stelle. Jenže ještě ve skoku ho zasáhl Purpiin šíp a on se skácel k zemi. Purple přistoupila k upírovi a lehla si vedle něj. ,,Otočit´´ zavelela a klisny se otočily. Purple se zakousla do krku umírajícího poníka ,ale v zápětí krev ,kterou stačila ochutnat zase vyplivla ,,Fuj tohle není normální krev ´´ zhnuseně se podívala na upíra. Kobylky se otočily a podívaly se na ležícího upíra . ,,Divné je upír ,ale kde má zuby´´ řekla trochu zvědavě Tobby a otevřela upírovi pusu ,ale tesáky neviděla. ,,Divné´´ nakoukla White Rainbow Tobby přes rameno a pak přešla ke stromu a pousmála se na Stellu ,,Ujmeš se toho´´ ,,S radostí´´ zamála se a kopla do stromu na kterém byl jednorožec schovaný. Po náhlém otřesu spadl přesně na třesoucí se Elis. ,,Starlight ?´´ divila se Stella a pomohla Starlight vztát ,,Stello , White Rainbow ?´´ řekla Starlight a začala zářit jako sluníčko ,,Jsem tak ráda že vás vidím neuvěříte co se mi stalo...´´ ,,Hm promite že vám kazím to setkání ,ale kdo jste já jsem Elis´´ řekla bílá kobylka a natáhla kopyto na pozdrav.
,,Čau Tobby , Purple , White Rainbow ,Stella a támhle to je Revenge´´ uchopila se představování Tobby a u posledního jména ukázala na jednu stranu mýtiny. Revenge vztoupila na mýtinu a s ůsměvem šla ke skupince.
,,Takže co bude ted´´zeptala se a opřela se o strom. ,,Nevím ,ale měli by jsme jít za někým kdo by o tom mohl něco vědět´´ dedukovala Tobby a White Rainbow začala ihned přemýšlet ,,Myslím že o někom vím´´ řekla a zasmála se a než se rozpovídala o tom někom tak jí Stella dala kopyto přes pusu a protočila očima ,,Myslím že vím koho myslíš´´ sklopila oči ,,Discord ´´ procedila mezi zuby. ,, Mno ,ale za skoušku to stojí´´ řekla trochu nejistě Elis a společně s nenatšenýmy poníky se odebrali k jezkyni.

,,Nevím proč sem jdeme když stejně nic nezjistíme´´ řekla otráveně Stella a prošla hustým křovím. ,,Nic neříkj když to neskusíš´´ poklusávala si Starlight ve vzduchu. Revenge skákala ve větvích ,,Přesně jen otázka co to děláte´´ podívala se na White Rainbow ,která držela Starlight okolo pasu a letěla s ní ,,No já ani nevím když ona má takoý roztomilý oči´´ zasmála se a Starlight se rozchechtala. ,,Neblbněte tohle je boj o život ne cirkus´´ zavrčela Purple a vkročila před jezkyni. Tobby se ihned rozeběhla k jezkyni ,ale těsně před jezkyní o něco zakopla ,,Holky našla jsem ho !!!´´ vztala a podívala se na Discorda spícího pod stromem. Elis k němu přistoupila ,,Myslím že je tuhej tedy že spí´´ spekulovala. ,,Neboj myslím že vím jak ho probudit´´ přistoupila Revenge a udeřihla ho kopytem ,ale žádné reakce. ,,Není mrtvý´´ zamyslela se Starlight a podívala se na zamyšlenou Stellu ,,Kdy jsem naposledy přemýšlela že ho zabiju a měla po ruce nůž´´ přemýšlela na hlas a podívala se na vykulenou White Rainbow ,,No vypadá to že dýchá ,ale asi nám nepomůže nevíte kam bychom mohly jít´´ ,,Knihovna jdeme´´ rozhodla Purple a rozešla se směrem k Ponyvillu.

Pokračování příště

Nightmare Night 6.díl

5. ledna 2014 v 12:16 | Niky |  Nightmare War
,,A helemese ´´ pronesla s dábelským ůsměvem. Emy se na ní s otporem podívala a jedovatě sykla ,,Ještě uvidíte´´ ,,A co ? Ted mé oči vidí jen malou bezzbranou potvoru co tady špehovala´´ vítězně se usmála a pak zavelela ,,Odvést a hlídat at neupláchne´´ dívala se jak vojáci Emy odvádějí k vězení. ,,Shade zdvoujnásobte vzdušné stráže at neproklouzne ani myška bez mého vědomí´´ řekla přísně a najednou její pohled spočinul na nějakém pegasovi letícím nad táborem. ,,Setřelit´´ poručila a Del napnul luk. Pegas si jich všimnul ,ale místo toho ,aby utekl tak se snášel prudce k nim. Del vystřelil ,ale pegas zavřel křídla ve chvíly kdy kolem něj proletěl šíp. Pegas narazil plnou rychlostí do Dela a srazl ho k zemi. Del se snažil utéct ,ale pagas ho držel silně. Z pegasového náramku vyjelo ostří a už se rozmáchl a Del zavřel oči a čekal na svou smrt. Ale když se nic nedělo tak oči zase otevřel. Ostří od jeho hlavy bylo asi tak miliment ještě kousek a bylo by po něm. Vzhlédl do poníkovi dváře a viděl usmívající se tvář. ,,Linsy´´ zasmál se a obejmul jí a ona mu objetí oplatila ,,Dele ty jsi se vůbec nezměnil ´´ zasmála se Linsy a podívala se na Nightmare Moon. ,,Vládkyně noci chtěla bych být ve vašich řadách jako voják´´ ,,Mno dobrá tedy když vidím že tě Del zná a od kud se vlastně znáte´´ povítáhla jedno obočí a podívala se na Dela ,,Víte tady Linsy vychovali draci a tak jsme se poznali prostě v jsme z jednoho hejna ´´ ,,Takže jste jak to říct sourozenci´´ skočila mu do řeči Mona ,,Né říkám hejno né rodina´´ opravil jí Del. Linsy se uchechtla ,,Víte tady Del se narodil no prostě bez křídel a měl růstovou vadu proto je takovej malej a tak jsem ho vždy při migraci vozila na zádech a vlastně jsme se i tak učily bojovat ´´ zasmála se ,,Dobrá tedy ´´ usmála se Nightmare Moon ,,Dele obstarej jí zbroj´´ ,,Jistě madam´´.

Na sluneční straně
,,Emy se pořád nevrátila ?´´řekla mírně rozrušeně Celestia a otočila se na Meredith ta jen pokrčila rameny ,,Netuším žádné zprávy o jejím příchodu jsem nezaslechla´´ podívala se ustaraně na princeznu ,, Vím že se o ní bojíte ,ale vždyt je hodně opatrná vsadím se že už letí s novými zprávami´´ ,,Asi máš pravdu ´´ podívala se na nebe ,,Doufejme´´. Najednou se za nimi ozval hlas ,,Princezno !!´´ volala z dálky a když konečně doběhla až knim tak byla udýchaná ,,Princezno vojáci z noční strany napadly vesnici jižně od nás a odvedly půlku obyvatelstva´´ najednou se za jejími zády oběvila klisna asi tak 14 let stará ,,Prosím pomocte nám odvedly celou mojí rodinnu zbylo nás z celé vesnice jenom pár ´´ v náručí držela malé hříbátko a to začala strašlivě brečet ,,Prosím´´ řekla už se slzami v očích a princezna si lehla ,aby byly její oči ve stejném položení jako oči brečící klisničky ,,Jistě že u nás můžete zůstat pro každého se najde místo´´ podívala se k lesu kde stály další poníci nejspíše pozůstalí. Princezna vstala a zavelela ,,Vezměte je všechny do lékařského stanu a pak at se všichni hlásí u mě´´ řekla směrem k Cuppie Bubble a Meredith. Klisny ihned zasalutovaly a odvedly oníky směrem k lékařskému stanu. Princezna sklopila hlavu a odešla do svého stanu.

Pokračování příště
:-) :*) :( :EFacehoof
:D :-* :P :rainbowdetermined2: o.O :rainbowderp:
:)) :) %D :'( :-O :-X
;) %-| :applejackunsure: :| -.-
:'((X( ;-) :raritystarry:
:fluttercry: :fluttershysad: :fluttershbad: :fluttershyouch: :-E
ApplecryScootangelUnsuresweetieDerpyderp1