Únor 2014

Power ponies aneb když šílenci chtějí zachránit svět 12. díl

26. února 2014 v 13:21 | Niky |  Power ponies aneb když šílenci chtějí zachránit svět
O pár týdnů později
,,Vrat´ mi tu pánvičku !´´,,Kdo to hodil ?´´,,Přestante se hádat ! Yay čaj´´,,Tobby nehraj si s tím radioaktivním šnekem!´´,,Holky je kousnutí zlatý rybičky nebezpečný?´´,,Kytičky ,ječmínek lálalalala´´,,Kdo nalil Elis do čaje vodku přiznejte se !´´ozývala se směsice hlasů v totálním chaosu ,který nastal.
,,Nevykazují žádné pokroky myslím že by jsme to měly vzdát´´,,Ale ne šéfe já jim věřím že to zvládnou. Jen ještě trochu času,´´snažila se Daisy vymluvit Madsonovo rozhodnutí ,,Času jste měly až moc a Ocean Storm může každou chvíli zaútočit a podívej se na ně vypadají jako elitní hrdinové ?´´,,Ne pane ,ale prosím ještě týden´´,,Dobrá ,ale jen týden ani o minutu víc´´,,Jistě s tréninkem začneme hned zítra´´zasalutovala Daisy a Madson se už odebíral k odchodu.

Další den
,,Musíte se naučit bojovat i proti rovnocenému nepřítely a srazit ho na kolena´´snažila se vyučovat Daisy a obcházela bojující kobylky. Všechny rozdělila do dvojic si stejně rovnocených. Stella s Elis byly jako prodiklady jinak než spolu. Každá rána ,každé útok byl odkloněn tou druhou. Jejich síly byly vyrovné. Tobby s Mely jakožto poníci s psychyckými schopnostmi byly ve stejné dvojici a pak tu byla poslední dvojice a to Rai s Mico. A Revi ta měla asi nejzábavnější pozici. Kazila všem jejich pokusy o útok a útočila na všechny s úsměvem na tváři. ,,Tak stačí´´ zavelela Daisy a Mico ,která držela White Rainbow da límec jejího obleku už připravená jí dát pravý hák sklopila uši ,,Ale notak to si děláte srandu´´stáhla kopýtko a White Rainbow si oddychla a Mico jí pustila. ,,Kdo si dá popcorn ?!´´zavolala Revi a nasypala na pánvičku kukuřici. Postavila pánvičku Stelle na hlavu a kukuřice začala praskat a popcorn vyskakoval na všechny strany. Mely hned s chutí jeden chytila ,,Mnam´´ olízla se a hned chytila další. Tobby si jich taky pár chytila ,,Super prší popcorn´´ zasmála se a Elis ,která ležela na zemi a čekala až jí nějaký kousek spadne do pusy si jeden chytila a začala zpívat ,,Prší ,prší jen se leje´´,,Hele já nejsem bufet´´sundala si Stella z hlavy pánvičku ,ale neodolala a hned si vzala pár kousků. White Rainbow vzala jeden kousek ,,Jak chutná popcorn namočený v čokoládě´´ zamyslela se. ,,Tak to zjistíme´´ zasmála se Mico a vylyla na Rai celou mísu čokolády. Všichni se hned začaly smát až na politou kobylku ,,Hahaha moc vtipný a ted jestli mě omluvíte jdu se umýt než ...´´ zastavila se v pohybu ,protože čokoláda na ní stuhla. ,,Tak Rai vypadá to že tu stuhneš do rána´´opřela se o ní Tobby a Mely zatukala na tvrdou sladkou vrstvu ,,Jo no odhaduju že povolí asi tak zítra´´ odhadla ,ale pak se usmála ,,Nebo Elis můžeš na chvíli´´. Elis hned vztala a Mely jí něco začala šeptat ,,Rozumím´´ kývla a dotkla se Rai a na čokládové vrstvě se začaly dělat menší praskliny. Až úplně nepraskla ,,Chlad dobrý přítel poníka´´ zasmála se a Rai se začala protahovat ,,Díky´´. ,,Tak už jste se vyblbly a ted na pokoje zítra vztáváme hodně brzo´´ klapla kopyty Daisy a kobylky se s mírnými protesty odebraly do svých pokojů.

Pokračování příště

Nightmare War 11.díl

24. února 2014 v 11:47 | Niky |  Nightmare War
Sedl si pod dub a opřel se o kmen. Nikdy nebyl tak zmatený ani sklamaný ze svých činnů. Vybavily se mu momenty a útřžky co mu řekla Nightmare Moon při vysvětlování plánu. ,,Nezapomen co se stalo tvým rodičům´´ pronesla to tak chladně a záměrně. Moc dobře věděla že je to jeho slabina. ,,Budeš špech. Musí tě vzít mezi sebe získat si tvou důvěru a pak při nejvhodnější chvíly. Jim bodneš kudlu do zad. Doslova tedy mé sestře.´´ pořád mu v hlavě zněl ten dábelský smích. Ale chtěl to udělat ?. Má se mstít ?. Z vyprávění co mu Nightmare Moon vyprávěla byla Celestia krutá ,ale ted pochyboval. Díky ní vše stratil jen kvůly ní kvůly Celestii už nemá pro co žít jen pro své přátele a válku. Vybavil se mu pocit bezmoci kdy už bylo pozdě a on jen přihlížel jak jeho rodiče umíraly. Vzpomíná si na to a to hodně. Všude byla krev a mrtvá těla poníků. Ozýval se cinkot mečů a výkřiky bolesti. V tu dobu byl ještě na straně dobra. Bojoval s hrdostí a po boku rodičů ,kteří byly oddáni straně dobra. Ten pohled ho zasáhl jako by ho někdo probodl dýkou. ,,Né´´ slyšel svůj křik a smích princezny. Pak si jen pamatuje bolest tu hroznou bolest. Od té doby je oddaný temnotě a NIghtmare Moon ona ho zachránila a pomocí její magie ho uzdravila. Ale když o tom tak přemýšlí proč to udělala. Přemýšlel když v tom ho z myšlenek vytrhl zvuk křupající větvičky. ,,Ou promin nechtěla jsem tě vilekat nevšimla jsem si tě´´ozval se známí hlas. ,,Nevadí stejně jsem se potřeboval vrátit do přítomnosti jinak bych tu stvrdnul ještě hodně dlouho´´vztal Shade a šel ke hnědé lékařce co potkal ve stanu. ,,Jak se jmenuješ já jsem Shade´´vykročil a Spring se usmála ,,Spring a hezké jméno hodí se to k tobě´´ utrhla nějakou květinu a dala jí do brašny. ,,Na co plevel´´podíval se na květinu ,kterou uthla ,,Na lék to víš stará indiánská směs na bolest´´mrkla a Shade pootočil nechápavě hlavou. Všiml si že vypadá jinak než ostatní ,ale indiáství ho nenapadlo. Hnědá srst ,bílá hříva přecházející do černé , divné přívěsky a náramky ,orlí brko zapletené do hřívy. Že si toho nevšiml vlastně o indiánech slyšel jen málo ,ale věděl že žijí v nějaké části Equestrie ,ale jaké. Znovu se zamyslel ,ale pak nad tím jen zavrtěl hlavou.

V nočním táboře
Nightmare Moon přecházela on jednoho hříběte k druhému. Věděla za jakým účelem je chce použít ,ale Luna uzamknutá uvnitř se vzpouzela. ,,Nikdy neublížíš tim hříbatům rozumíš´´ zakřičela ,ale Nightmare Moon ji zase pohltila. ,,Nemůžeš mě nijak zastavit můžu si dělat co se mi zlíbí´´ zařvala Nighmare Moon ,ale Luna zase vystoupila na povrch ,,Opovaž se jim něco udělat´´ zařvala ,ale Nighmare Moon jí zase umlčela ,,Nemůžeš mě zastavit´´zasmála se ,ale náhle jí Luna přemohla ,,Uvidíme´´ zakřičela a pomocí magie teleportovala děti pryč. ,,Co jsi to provedla ty malá´´ získala zpátky kontrolu Nighmare Moon a Luna už neměla žádnou šanci dostat se na povrh znovu. ,,Neboj teleportovala jsem je na bezpečné místo´´ řekla potichu ,ale už jen v její hlavě. Nighmare Moon zase přebrala plnou kontrolu. Luna byla už umlčena nikdy už nesmí prostoupit na povrch. Nikdy.

Pokračování příště

AT pro Zib a adios amigo

23. února 2014 v 10:01 | Niky
Tak už jsem dokončila AT pro Zib no doufám že se líbí.

Tak a další věc je kdyby někdo měl kontrolu SB nebo nějakou přihlášku do povídky hlásím se. xD tak mi prosím držte místo a přihlášku vyplním až se vrátím. A co se týče soutěží no nevím jak to vyjde ,ale vracím se až 2. března a nevím jak budu stíhat ,ale neodstupuju prostě to nějak dopadne. A ted jen chci říct Mějte se křídlovitě a za týden naschle a abych nezapoměla. Arivederci xD.

Info a Gala znovu

21. února 2014 v 13:35 | Niky
Takže šaty poslaly myslím všichni ,ale protže v tom mám guláš tak mě dyžtak upozorněte kdyby jste mi poslaly a já si nevzpoměla.
Taže v povídce budou a šaty poslaly.
Revi - poslala
Mely -poslala
Furča -dala vědět že pošle
Siri - napsala mi stručný popis takže svým způsobem poslala
Mico - poslala
Stella - svým způsobem poslala
Zib - poslala
Charly -poslala
Starlight - poslala
Funnie - poslala

Takže to je asi všechno jen bych potřebovala vědět pár věcí tak je prosím vyplnte.
Jak vaše oc zvládá opilost -
Názor na alkohol -
Jak se chová ve společnosti -

A ještě bych potřebovala vědět ty šaty chcete teprve ušít nebo už je budete mít. U někoho vím protože mi to psal ,ale stejně se zeptám tak pište vážně to potřebuju.

Tak a psát začnu asi až po lyžáku ,ale možná už tento týden vám nějaký díleček přednastavím tak mějte se křídlovitě.


AT pro Purple a brýle

20. února 2014 v 16:21 | Niky
Tak už jsem dokončila AT pro Purple. Doufám že se líbí. Vím nic moc a pokud se ti nelíbí tak ti nakreslím jiný.
Moc se omlouvám za kvalitu fotky. Tak trochu bylo blbý světlo.

Jinak v pátek jsme jeli až do Liberce xD koupit nové brýle a myslím že jsme vybrali hezký. Tedy mě se líbí. Já si chtěla vzít jenom ty modrý ,ale protože byly levný tak mě máma pak za úplatek ukecala na druhý. Úplatek byl motýlek xD.
Tak tady jsou ano mám pro vás i fotečky.
Ty první co jsem si vybrala
A tady ty druhý za úplatek.
No jsem zpokojená jsou super.

Jinak mějte se křídlovitě.

Zase mí kecy

19. února 2014 v 14:30 | Niky
Takže chtěla bych tu říct pár věcí no spíš napsat ,ale to je jedno.

Takže tady je obrázek pro Mely doufám že se líbí.

Tak obrázek pro Purple do AT mám načrtnutý jen vybarvit a hned ho sem dám.
No jinak bych chtěla oznámit že v neděli jedu s největší pravděpodobností na lyžák. Takže tu týden nebudu ,ale nebojte přednastavila jsem vám pár článků a možná ještě dějaké přednastavím.

Co se týká příběhu Power ponies tak Revi psala že se něco zvrtne a pak o budeme psát spolu ,ale... . No já už to mám promyšlený a né že by se mi nechtělo ho s tebou dopsat Revi ,ale už to mám promyšlený prostě se omlouvám ,ale musím říct ne.

Jinak .... vám sem dám video co mě dostalo já z toho nemůžu xDDDD.
Tak mějte se křídlovitě .

Nightmare War 10.díl

18. února 2014 v 11:13 | Niky |  Nightmare War
Skupinka proklusávala mezi skalami když v tom se ozval cinkot mečů. Všichni zvedly hlavy. Na jedné ze skal bojovaly jen tak na oko Mone a Shade. Mone se rozmachovala mečem a Shade obratně uhýbal. Vždy uskočil do zadu a nebezpečně se blížil k okraji. Celá skupinka hleděla vyjeveně na bojující poníky. Mone se naposledy romáchla a zasáhla Shada do křídla. Shade začal ustupovat ,ale když si uvědomil že je na okraji srázu tak chtěl udělat krok do předu ,ale kobylka se znovu rozmáchla a pod Shadem se začala půda sesouvat. Vyděšeně vykřikl a zachytil se předními kopyty skály. Mone k němu přišla a vítězoslavně se usmála ,,Zbohem´´ pronesla chladně a sekla Shada mečem do jednoho z kopyt. Shade syknul bolestí a začal s křikem padat dolů. Trochu roztáhl křidla čímž pád trochu zmírnil ,ale stejně dopadl tvrdě. Podíval se jedním okem na Mone ,která na něj mrkla a zmizela. Trochu se usmál. Plán vycházel ,ale pak upadl do bezvědomí. ,,Pane bože on je zraněný´´vyběhla Cuppie Bubble a podívala se na několik řezných ran ,které hřebec utrpěl. ,,Musíme ho dostat do tábora hned´´zavelel Kamelot a vzal si Shada na hřbet. ,,Letím informovat princeznu a Spring´´vyzlétla Sky Dream a Meredith ,Kamelot, Harry a Cubbie se rozeběhly do tábora.

,,Můj bože´´zhrozila se Spring když uviděla zraněného pegase. ,,Kindly obvazy a safírový kámen rychle´´otočila se na bílou kobylku vedle sebe. ,,Jasně´´kývla a rychle běžela k poličce. Vytáhla potřebné věci a vrátila se. ,,Myslíš že bude v pořádku´´,,Doufám Kindly ,doufám´´obvázala mu rány a přivázala mu okolo krku modrý kámen navlečený na koženém provázku. Najednou hřebec otevřel prudce oči ,,Kde - kde to jsem´´ rozhlédl se a chtěl vztát ,ale Spring ho zadržela ,,Jen lež´´ řekla potichu a začala si něco pobroukávat nějakým divným jazykem. ,,Jak se jmenuješ´´ zeptala se ho Kindly a Shade se usmál ,,Shade´´ pomalu se posadil a tentokrát nikdo nic nenamítal. ,,Hlavně žádné prudké pohyby a žádné létání´´ usmála se Spring a skontrovala všechny obvazy. ,,Díky´´slezl z lůžka Shade a vyšel ze stanu. ,,Tak takhle vypadá sluneční tábor´´řekl si pro sebe a kulhal kolem stanů. Vypadalo to tam tak stejně ,ale zároven jinak. Zdála se tu být pozitivní a volná atmosféra né jako v jeho táboře kde vládly přísná pravidla a pevné kopyto. Byl tak strašně ponořený ve svých myšlenkách že si nevšiml princezny Celestie jdoucí proti němu. Narazil do ní ,,Ou vaše výsosti omlouvám se prosím nezlobte se´´sklopil uši a zavřel oči očekávajíc zlá a naštvaná slova ,ale nic se nedělo. Pomalu otevřel oči. Díval se do usměvavé tváře ,,Vy -vy se nezlobíte´´vykoktal a princezna se usmála ještě víc ,,Proč bych měla být naštvaná že jsi do mě narazil to se může stát každému ,ale stejně je to má vina měla jsem dávat pozor. Ty jsi ten zraněný že ano´´ prohlédla si nezpočet obvazů a Shade trochu nejistě přikývl ,,Ano´´,,Tak pojd za mnou´´rozešla se ke svému stanu kde u kulatého stolu sedělo všech pět poníků. ,,Tak řekni nám co se stalo a od kud jsi´´ sedla si princezna a Shade se posadil proti ní vedle Harryho ,který mu věnoval úsměv. ,,Mé jméno je Shade a pocházím z velké dálky. Přidal jsem se na temnou stranu z vlastní vůle ,ale když jsem ucítil železné kopyto Nightmare Moon chtěl jsem utéct a přejít k vám ,ale vymklo se mi to z kopyt. Uvěznily mě a odsoudily k smrti za zradu. Utekl jsem ,ale né moc daleko a pak mě našla jedna klisna z temné strany a zbytek znáte´´ řekl už dobře naučenou poloviční lež a Meredith se na něj nedůvěřivě podívala. ,,Dobře Shade takže ty jsi z temné strany a proč si myslíš že by jsme ti měly věřit hm´´ pozvedla obočí a Kamelot se zvedl od stolu ,,Může být špeh´´,,Ticho´´okřikla ho Celestia a podívala se na Shada ,,Věřím ti a doufám že mluvíš pravdu´´usmála se. Shade se ted trochu zastyděl lhal a to moc. ,,Prosím odveddte Shada ke stanu ´´pokynula kopytem Celestia a Cuppie Bubble se zvedla ,,Tak pojd´´ řekla a odešla ze stanu. Shade šel za ní. ,,Tak tady budeš bydlet s Harrym´´ usmála se Cuppie a Shade jí úsměv opětoval ,,Díky´´ nakoukl do stanu a vešel. Ale když zpozoroval ze kobylka je pryč tak ze stanu vyběhl a klusal k nejbližšímu klidnému místu. Potřeboval si roztřídit myšlenky.

Pokračování příště

Nominace

17. února 2014 v 10:48 | Niky
Takže protože je vaše milá Nikča nemocná tak se musí zabavit xD no už začnu psát Gala povídku Yay můžete slavit. No ,ale zajímalo by mě jaký příběh se vám nejvíce líbí a proč tak vám tu dám takový menší dotazník. A proč. Abych věděla jaká povídka je neoblíbenější a jaká ne. Tak tady to máte.

Jaká povídka se vám nejvíce líbí -
Proč se vám líbí -
Co by jste v povídce ubraly -
Co by jste tam přidaly -
Jaká povídka se vám líbí nejméně -
Proč -
Co by jste tam přidaly -
Co by jste ubraly -

Tak mějte se křídlovitě .

Monster Blood 9.díl

16. února 2014 v 17:33 | Niky |  Monster Blood
Obě zvlčelé kobylky se velkou rychlostí přibližovaly. A poníci si připravovaly zbraně. V každdém v srdcích byl strach že zraní některou ze svých kamarádek. Purple Wish s White Rainbow si připravily luky a ostatní kobylky pevně sevřely své zbraně. Starlight vyběhla a proběhla kolem vlkodlaků. Mico prudce zabrzdila a v prudcé otočce se rozeběhla za šesou kobylkou. Zib vycenila tesáky a zavrčela. Revi se přikrčila a výhružně štěkla. Pak rychle vyskočila a rozeběhla se proti hladovému vlkodlakovi. Těsně před ní se odrazila a Zib pod ní proběhla. Čistě bílá kobyla se usmála a dopadla na všechny čtyři kopyta. Zaskočená Ziberlee se ohlédla a prudce se otočila. Revenge na ní ,ale jen vyplázla jazyk a rozeběhla se na druhou stranu než Starlight. Elis vzlétla a prolétávala chodbami dokud nenašla Starlight. Šedá kobylka už byla udýchaná ,ale pořád běžela dokud Elis nepřistála a nerozeběhla se proti Mico. Vlkodlak vycenil zuby a Elis roztáhla křídla. Vzétla těsně před Mico ,která jí věnovala svou pozornost a rozeběhla se na ní. Revenge běžela a zatáčela do různých chodeb ,aby Ziberlee zmátla ,ale vlkodlak se nedal jen tak lehce zmást. Stella čekající opřená o dveře čekala až kolem proběhne jedna z kobylek. Za chvíly se oběvila Revi a Stella se k ní přidala. Ziberlee se oběvila hned na to a Stella po ní hodila schválně sekeru ,která jí o pár metrů minula. Nechtěla jí trefit a tak se schválně netrefila ,ale její pozornost upoutala. Hned jak na ní Zib zavrčela se rozeběhla pryč. Tobby zatím s Purple běžely na smluvené místo. White Rainbow sledovala situaci ze vzduchu a hlásila každou změnu co se stala. Najednou zpozorovala pohyb blížící se na místo. Rychle letěla k čekájícím kobylkám ,,Purple blíží se´´opřela se předními kopyty o parapet a Purple napnula luk. ,,Tobby čekej na znamení´´,,Dobře´´kývla hnědá kobylka a usmála se. Bílá upírka vyběhla ze dveří. Elis se Stellou zahnuly na stejnou chodbu a když byly od sebe jen dva metry tak Elis popadla Stellu a vznesla se ke stropu. Mico se Zib do sebe málem narazily ,ale na poslední chvíly se vyhnuly. Purple vystřelila a šíp se zabodl do stěny přesně mezi hlavami naštvaných vlkodlaků. Obě se hned rozeběhly za Purple ,která začala utíkat zpátky ,,Tobby ted´´ zakřičela ,když proběhla dveřmi. Tobby chvíly počkala a hned jak se vlkodlaci prohnaly dveřmi tak přesekla lano ,které drželo sít a ta se snesla na obě zvlčelé kobylky. ,,A máme je´´zajásela Tobby a udýchné kobylky sebou sekly na zem. Jen Purple,Tobby a Revi zůstaly na svých. White Rainbow vletěla do místnosti ,,To bylo super byly jste úžasný´´zajásala.

,,Tak měly by jsme se vydat na sever´´četla z mapy Tobby a Starlight se otočila na Stellu ,,A co ted bude s Mico a Zib´´,,Jednou se prokoušou ´´otočila se Stella a rozešla se na sever. Najednou se za nimi ozvalo zavytí ,,Á vlčci zdrhly´´zasmála se Revi a vylezla na strom. ,,Když se nebudeme courat tak by jsme tam mohly být do dvou dnů´´zamyslela se Purple a White Rainbow se usmála ,,Vzdušnou trasou by to zabralo pár hodin takže bych mohla letět na před ...´´,,Žádný takový budeš se skupinou´´okřikla jí Tobby a Rai dala kopýtka v bok ,,Tak se hned neurážejte´´. Elis zavrtěla hlavou a pak zasyčela bolestí ,,Au co to´´ podívala se na svá kopýtka ,které se začaly měnit v tlapy ,,No dobře´´sklopila uši a přidala do kroku.

Pokračování příště

Power ponies aneb když šílenci chtějí zachránit svět 11 . díl

14. února 2014 v 7:17 | Niky |  Power ponies aneb když šílenci chtějí zachránit svět
,,Ne já tě neopustím´´brečela White Rainbow a držela Mely v náručí ,,Musíš´´rozkašlala se Mely. ,,Ne to zvládneme spolu nesmíš umřít´´ tekly jí slzy a Mely zavřela oči. ,,Zbohem´´ z oka jí vytekla poslední slza a přestala dýchat. ,,Né Mely !´´ rozbrečela se White Rainbow.
,,Stop to nemá cenu notak co to s váma sakra je !´´ zakřičela do megafonu Stella a Mely otevřela oči ,,Co je zas ?!´´dala kopýtka v bok. ,,Nehrajete dost přesdvětčivě ZNOVA !´´zakřičela znova do megafon. ,,A prosím nedávejte Revi už kafe. !´´vykřikla ke skupince a Tobby hned Ravi kelímek s kávou vytrhla z kopýtek.

Další hodinu
,,S váma se nedá pracovat !´´zabouchla dveře Stella a Elis se za ní nechápavě dívala ,,Co jí zase kouslo ?´´ ,,Co se to tady děje ?´´ozvalo se najednou ve dveřích. Stála tam Daisy a prohlížela si pokoj. ,,Daisy klídek notak jsme jen podporovaly naši tvořivost´´mávla kopytem Mico ,,A čím bombou ?!´´zděsila se Daisy. ,,Né co tě napadá kdyby jsme měly bombu tak by jsme tu už nebyly protože by jsme tu už dávno nebyly. Protože by jsme odtud utekli.´´zasmála se Tobby a Daisy jí hodila mop.

Ve stejnou chvíly někde jinde
,,Když já nevím´´,,Prosímtě umím střílet´´,,Ale ,ale co když nezasáhneš ?´´,,Zasáhnu a nekecej furt ´´nabila pistoly Sea a tmavě modrá kobylka zavřela oči. Sea vystřelila a kulka přesně prolétla jablkem ,které měla kobylka na hlavě. ,,Obdivu hodný výkon Seo´´zaklapal letmo kopyty Ocean Storm a přešel k jednomu z poníků ,který montoval nějakou věc. ,,Hm jen ,abych omylem netrefila tebe´´zavrčela Sea a Ocean Storm dvakrát zamrkal ,,Mě a zastřelit´´,,Jo tebe a ještě ráda´´poslední slova pronesla spíše pro sebe. ,,A kde je sourozenecká láska ?´´,,To je právě záhada´´zandala zbran a odklusala zkontlovat pokroky se strojem. Ocean Storm jen nad jejím chováním zavrtěl hlavou a začal montovat jednu z mnoha částí přístroje.

Zase jinde
,,Tyrani to jsou tyrani a nic jinýho´´vrčela Elis a Mely se a ní usmála ,,Neber to tak ber to pozitivně´´. ,,Hm vážně dobrá ráda´´zasmála se Mico. ,,Že jo´´ usmála se Mely a pozbírala různé útržky papíru a látek. ,,Ale vypadalo to tu tak pěkně.´´rozhlédla se Rai a hodila poslední zbytky kulis do koše.

Pokračování příště

Power ponies aneb když šílenci chtějí zachránit svět 10. díl

12. února 2014 v 9:04 | Niky |  Power ponies aneb když šílenci chtějí zachránit svět
,,Tak a to je všechno´´ukončila přednášku Daisy a Stella si oddechla ,,Konečně´´. Všechny kobylky si sedly a vydýchávaly těch několik kilometrů ,které při prohlídce prošly bez předstávky. ,,Tak a ted vám ukážu vaše pokoje´´vykročila Daisy ,ale Mely jí zastavila ,,Nemůžeme si chvíly odpočinout ?´´,,Dobrá´´sedla si a začala si prohléžet přístroje na jednom jejím kopytě. Revi ,která se zatím koukala z okna se na ní podívala ,,A to jsme jediné ,které jsou vybavené fascinující schopnostmi ?´´,,Ano zatím jste jediní. Další poníky obdařené supersílou jsme zatím neoběvili´´,,Tak myslím že by jsme už mohly jít´´vztala Elis . Daisy kývla a skupinka se vydala do další části. ,,Rozdělení pokojů je´´četla Daisy seznam ,,Stella, Elis a Mely pokoj číslo devět.´´otočla list. ,,Revenge s Tobby a Mico s White Rainbow´´,,Co že ?!´´zakřičela Mico a skočila k seznamu ,,Né prosím nemůžu se přestěhovat´´šílela a popadla Daisy za límec uniformy ,,Bohužel ne´´zavrtěla zakočená Daisy hlavou a Mico se zase podívala na seznam. ,,Neboj Mico užijeme si spolu spoustu zábavy´´přiskočila White Rainbow a obejmula Mico. Ta zatím popadla prázdný papír a tužku a něco začala psát. ,,Co píšeš?´´ byla zvědavá Stella a Mico odpověděla ,,Závět´´.

,,Nástup !´´zavela Daisy a otrávené kobylky se seřadily. ,,Takže ten vám začne velice tvrdý výcvik taky nejsou žádný lázně !´´přiskočila k Mely ,která polkla ,,Jistě Daisy´´. ,,Takže ted si dejte deset koleček !´´ukázala na dráhu. ,,Co ,ale ta je moc daleko´´zamávala ve vzduchu kopýtkem Stella. ,,A křídla jsou povolený ?´´přihlásila se White Rainbow a Daisy hned odpověděla ,,Ne´´. White Rainbow začal něco brblat a klusala na dráhu. Když se po dlouhém přemlouvání všechny kobylky seřadily na startovní čáře tak Daisy už odstartovala výcvik ,,Tři.......dva.......jedna......START´´vystřelila z pistole a kobylky se rozeběhly. Když oběhly deset kol tak si udýchané lehly na dráhu a odmítaly vztát. Jediné ,které zůstaly na nohou byly Revi a Rai. ,,Jste v pohodě ? ´´zeptala se Rai a Elis se ušklíbla ,,Co myslíš né jsme ůplně v pohodě´´,,Oběd a k pití je čaj´´ozvalo se z reproduktoru a Elis hned byla na kopytách ,,Čajík´´rozeběhla se svižným cvalem do jídelny. ,,Tak pojdte ´´usmála se Daisy a Mico jí hned poslechla a rozešla se za ní. Taku učinili i ostatní kobylky. Mely nebyla zvyklá na takové prostředí a tak často o něco zakopla nebo narazila ,,Ou prominte´´omluvila se a mužský hlas na druhé straně odpověděl ,,Nic se neděje´´a už byl pryč. Najednou jí někdo dal kopýtko na rameno byla to Elis. ,,Elis já se tě lekla myslela jsem že jsi Rai ta mě vždycky takhle chytne,´´zasmála se ůlevně Mely ,,A kde vlastně je ?´´,,V jídelně je čokoládová fontána tak co myslíš´´ušklíbla se Elis a společně s Mely se rozešly do nedaleké jídelny.

Večer
,,Tyrani´´sekla sebou v pokoji na zem Tobby a Revi jí zvedla ,,Jo´´ a zase jí pustila. ,,Hele Tobby vždyt můžeš zařídit apokalipsu zlatých rybiček nějaký jsem viděla v pracovnách´´navrhla Stella a Tobby se zamyslela ,,Hm to není tak špatný nápad´´ten nápad se jí začal víc než líbit. ,,Achjo a to to jenom začíná´´zavrčela Mico a Mely se pousmála ,,Si piš děvče´´

Pokračování příště

Nightmare War 9.díl

10. února 2014 v 18:14 | Niky |  Nightmare War
,,Meredith ,Cuppie Bubble,Sky Dream a Harry nástup´´ vtrhl do stanu Kamelot a překvapení vojáci zvedli hlavy ,,Co se děje Kame´´leštila meč Meredith ,,Princezna dala rozkaz ,aby jsme pročesali okolí každé místečko každý kámen všechno´´informuje je a Cuppie Bubble hned zvedne první kámen ,,Co to děláš´´ otočí se na ní Kamelot a ona se usměje ,,Už začínám pročesávat okolí´´. Kamelot jen zavrtí hlavou a Sky Dream ,která si češe dlouhou křívu se usměje ,,Hele nevíte něco o tom drakovi a pegasovi z noční strany´´ zpomene si na nedálou událost. ,,Nic zatím´´vzal Kamelot jeden z mečů a připevnil si ho na opasek. Sky Dream si zatím nasadí přilbici ,,Jak vypadám´´ pročísne si hřívu a nahodí sexy výraz. ,,Skvěle ´´ přykývne Harry a trochu se začervená. ,,Notak vy dvě hrličky musíme vyrazit´´ drkla do Harryho Cuppie Bubble a skupinka vyrazila do lesa.

Na noční straně

,,Shade´´křičela Mone a Shade svedl hlavu od map. ,,Ano Mone´´ ,,Hledá tě Nightmare Moon´´ ,,Už jdu´´zvedl se a společně s Mone vešly do hlavního stanu. ,,Shade ,Mone mám pro vás důležitý úkol´´začala Nightmare Moon ,,Vypravíte se na sluneční stranu a ty Shade se k nim vkradeš jako špech a zjistíš jejich plány a slabiny´´ ,,Když já nevím vaše výsosti´´,,Ty mi snad chceš odmlouvat´´ zavrčela a pak temně dodala ,,Copak si nepamatuješ co se stalo tvým rodičům´´,,Jistě´´ sklopil uši a zpoměl si na nemilou vzpomínku. ,,Dobře´´usmála se a začala vysvětlovat plán.
Hned večer se Shade s Mone odebraly do lesů kde také přespaly. Noc byla v skutku nádherná a temný les ,který osvětloval jen malý ohen se zdál strašidelný ,ale i romantický tedy jenom pro Monu. Shade s Mone ležely okolo ohně a přemýšlely o uplynulých událostech. ,,Shade´´,,Ano´´ ,,Mě je zima´´zalhala Mone a přitulila se k Shadovi ,který se trochu odtáhl ,ale pak jí přehodil křídlo přes záda ,aby jí nebyla zima. Chvíly tam tak ležely když v tom se Mona prudce převrátila na druhý bok a políbila Shada. Hned jak ,ale Shade zjistil co se děje tak jí odstrčil a stoupl si na nohy ,,Co blázníš´´,,Notak Shade nebud hned takový´´ zamrkala a chtěla mu dát další ,ale on uskočil a přešel na druhou stranu. ,,Ne ty na týhle a já na týhle a nikdo nepřejde k tomu druhýmu platí´´ ,,Platí´´ odfrkla nevrle Mone a svalila se do trávy. Po pár minutách když si všimla že její přítel usnul se začala pomalu krást na jeho stranu ,ale on zvedl blízko položený meč a se zavřenýma očima pronesl ,,At tě to ani nenapadne´´ uzemnil jí a Mone si zase lehla na svojí polovinu.
Brzy ráno byly oba vojáci už na cestě a svižným krokem se přibližovaly k nepřátelské straně.

V tu stejnou chvíly někde jinde
,,Mě bolí kopyta´´postěžovala si Sky Dream a opřela se o strom. Meredith se na ní otráveně podívala ,ale pak jí něco geniálního napadlo. Přešla k Harrymu a něco mu zašeptala a ten jen kývl a pousmál se. Přešel k Sky Dream a dal jí pusu na tvář a zaskočená kobylka se začala červenat. Pak ,ale rychle vzlétla a už byla několik desítek metrů před skupinkou. ,,Wow Mery ty jsi génius´´zasmál se Kamelot a skupinka se rozklusala za Sky Dream.

Pokračování příště

Info - gala

10. února 2014 v 10:19 | Niky
Tak je tu další info a bude asi delší no uvidí se.
Takže do této povídky se vás přihlásilo opravdu hodně ,ale někteří mi neposlaly šaty takže vypíšu ti co mi je poslaly a ti co my je neposlaly a ti co mi je neposlaly z povídky vypadnou. Aby v povídce zůstaly stačí mi ,alespon dát vědět že ještě šaty nemají namalované a že je dodají jenže nebudu čekat věčně takže stanovým limit.

Ti co mi je poslaly nebo dali vědět -
Revi - poslala
Mely -poslala
Furča -dala vědět že pošle
Siri - napsala mi stručný popis takže svým způsobem poslala
Mico - poslala
Stella - dala vědět že pošle a šaty jen trochu poupraví
Zib - napsala ,ale chci se zeptat Zib pošleš mi návrh nebo je mám navrhnout já je to na tobě
Charly -poslala
Starlight - dala vědět
Funnie - dala vědět

Neposlaly ani nenapsaly -
Rosel - neposlala ani nenapsala naposledy napsala přihláškuTakže omlouvám se kdyby někdo z poslal a já si nevspoměla a napsala vás co ´´Neposlaly ani nenapsaly´´ tak mi napište do komentů a já vás přeřadím.

Tak to je všechno takže mějte se křídlovitě.
by Stella

Monster Blood 8.díl

8. února 2014 v 9:34 | Niky |  Monster Blood
Starlight se svíjela v bolestech uprostřed haly. Klisničky se ohromeně dívaly na křičící kobylku. ,,Starlight jsi v pořádku´´ zeptala se Purple a pomohla slabé Starlight vztát. ,,Bolí mě celé tělo nemůžu se skoro hýbat a na víc mě pekelně pálí dásně´´ ,,Ukaž podívám se na to´´přistoupila k ní Elis a kobylka otevřela pusu. Na místo normálních zubů se jí v puse leskly čistě bílé tesáky. Ostré jako břitva ,,Starlight nevyšiluj hlavně nevyšiluj ,ale máš tesáky´´ ,,Co že´´uskočila a začala si před lesklým brněním prohlížet své nové zuby. ,,Au vodu vodu´´ zakřičela najednou a ponořila celou hlavu do nedalekého sudu. ,,Proměna začíná nějak rychle´´ ,,Myslíš´´ vydechla Stella ,které špičáky vyrážely už taky. Najednou se k sudu rozeběhla taky a ponořila do něj celou hlavu. ,,Dobře takže au´´ uskočila na jednou White Rainbow a podívala se na svůj krk a vykulila oči ,,Holky věděli jste o tom že mám tatování´´zeptala se a Tobby zavrtěla hlavou ,,Ne´´ ,,No ted už ho mám´´taky se rozeběhla k sudu a ponořila do něj hlavu hned vedle Stelly. ,,Vy jste teda skupina´´ chechtala se Revi ,,Neuvažovali by jste o tom že by jste otevřely klub sudových hlav´´ ležela na kladině a smála se až brečela ,ale na jednou jí něco schodilo ,,Au au au´´běžela Tobby k sudu a hned do něj celá skočila. ,,Elis nechtěla by jsi se k nim přidat´´ ,,Ne měla bych´´odpověděla Elis a všechny čtyři kobylky zvedly naráz hlavu z pod vody a zhluboka se nadechly. ,,Lepší´´zeptala se Purple a všechny čtyři kobylky jedním halsem odpověděly ,,Lepší´´ ,,Nepřestávej jdi do sudu´´ vyprskla smíchy Revi a opřela se o stěnu.

Ohen si vesele plápolal a osvětloval hlavy ležících kobylek. ,,Kde myslíte že je ten chrám´´zeptala se znuděná Tobby a Revi do ní drkla ,,Asi tam kde byl postavený ne´´,,Tos mi teda pomohla´´ukousla si trochu sena . ,,Nemáme nějakou mapu´´zeptala se s mlnou pusou a Purple zakývala hlavou ,,Myslím že ano někde tady je sklad kde jsou různé mapy a některé by se daly určitě použít jen pro ně dojít´´,,Já pro ně dojdu´´přihlásila se Elis a vztala. ,,Jdu s tebou´´ zvedla se Stella a vzala si meč. ,,Jdu taky přeci sami by jste se stratily´´řekla potichu Purple a pomalu šla do temných chodeb. Klapot kopyt se ozýval v tichých chodbách jako ozvěna. Tmu prolomovalo jen slabé světlo vycházející ze Stellina rohu. Purple vedla sebejistě své kamarádky chodbami až ke skladu. Opřela se do dveří a ty se se zaskřípaním otevřely. ,,Tak ted jen najít ty správné´´vešla do místnosti Elis a vzlétla ,aby mohla hledat na vyšších poličkách. ,,Mám to´´ popadla jeden ze svitků a hodila ho Purple ,,Jo je to on´´ ujistila se a už chtěly odejít když v tom se ozvalo zavytí. ,,To snad né´´ sklopila uši Stella. Zavytí se znovu ozvalo tentokrát blíž. Kobylky rychle vyběhly na chodbu a Purple hned napnula luk a Elis vyndala meč. Z poza rohu vyběhly Mico a Ziby a hned jak uviděly své nepřátele tak se rozeběhly jejich směrem. ,,Střílet nemůžeme tak jaký je plán´´ zašeptala Stell směrem k Purple a ta stáhla luk a rozeběhla se pryč ,,Útěk´´ křikla a Elis rychle popadla Stellu kolem pasu a rozlétla se k ostatním. ,,Vlkodlaci´´ zakřičela z dálky Elis a pustila Stellu ,která hned popadla sekeru. ,,Jací´´napnula luk White Rainbow a Revenge začala vrčet. ,,Mico a Zib zase´´utrousila Stella a Tobby si hned připravila kopí. Překvapená Starlight se hned přikradla k Purple a vzala si meč. ,,Jak se jich zbavíme tentokrát´´ zeptala se Tobby ,ale to se ozvalo už další zavytí a hladový vkodlaci se rozeběhly ke skupince.

Pokračování příště

At The Gala - Info

4. února 2014 v 16:36 | Niky
Takže je tu info o povídce do které jste se tak početně hlásily xD.
Starlight
Revi
Mely
Furča
Rosel
Flash
Siri
Mico
Stella
Funnie
Zib
Charly

Tak potřebovala bych od každého obrázek šatů a jak jste je získaly no mě napadlo že by je ušila jenda ponička xD ,kterou už mám vymyšlenou ,ale pokud by jste chtěli ,aby jste v tom příběhu třeba šaty už měli a chtěli je jen poupravit nebo už měli ažádné upravování tak napište. Stačí jen náčrt.

No a tak vám tu poničku ukážu proč ne xD. No zase je dělaná pomocí base xD zase.
Je to sestra mého přítele a pracuje jako návrhářka kostýmů pro různá vystoupení. Je pořád vystresovaná ,nervozní ,ale když se trochu uklidní tak je no docela milá xD. No možná jí ještě trochu upravím ,ale asi ne.
Tak posílejte obrázky a mějte se křídlovitě.

Power ponies aneb když šílenci chtějí zachránit svět 9. díl

2. února 2014 v 10:22 | Niky |  Power ponies aneb když šílenci chtějí zachránit svět
No tenhle díl je asi o hodně slabší než ty předchozí ,ale doufám že se bude líbit.
__________________________________________________________________________
,,Máš pravdu ´´ ozval se tichý hlas. Neuběhla ani minuta a všechny kobylky se snesly bezvládně k zemi.

,,Kde to jsme ?´´ zvedla se bleskově Mico a zabušila na průhlednou stěnu ,ale ta se ani nepohnulala. ,,Co že ?´´ vyskočila na nohy Elis a Revi zaklepala na sklo ,,To si dělají srandu to jsem jako v kriminále ?´´ ,,Ta myslí vážně ? Nejdříve mě střelily do nohy a ted uvěznily ? To jako fakt ?!´´ zlobila se Stella.Tobby jí dala kopýtko na rameno ,,Soucítím s tebou´´. ,,Mely skus zazpívat co nejvyšší ton´´ drkla do vztávající Mely Elis a ta se nadechla a zazpívala ,ale sklo se ani nezachvělo. ,,Takže už jste vzhůru´´ ozval se docela hlubší hlas a před vězením se oběvil tmavě hnědý hřebec s černou hřívou na které se temně červený melír. ,,Kdo jste ?´´ otočila se k němu Elis. ,, Mé jméno je Madson a jsem velitelem G.U.A.R.D.´´ ukázal okolo sebe a Stella se ušklíbla ,,Hm to je hezké ,ale co kdyby jste nás osvobodil´´ zaklepala na sklo a Tobby vznesla otázku ,,A co kdyby jste nám představil toho střelce co po nás střílel ty uspávačky ?´´ ,,Tím střelcem jsem já´´ vyšla z poza rohu světle béžová klisnička s nakrátko ostříhanou světle oranžovou hřívou s delšímy tmavšími melíry. ,,Ahoj´´ pozdravila Mely trochu stydlivě a klisnička se usmála. ,,Pěkný roh´´ uznala White Rainbow a kobylka se usmála ,,Aha ty myslíš tohle´´ zaklepala na strojek na jejím rohu ,,Tohle je zesilovač energie ,který schromažduje energii a v případě nebezpečí jí mohu použít když mi dojdou síly´´ ,,Fascinující´´podotkla Revi a Elis přitakala ,,Šikovná věcička´´. ,,Hele nechtěly by jste už zvednout tu kopuly ?´´zaklepala na sklo Mico a ta se začala zvedat. ,,Takže proč jsi nás střelila ?´´ vyzvýdala Mico a drkla do zaskočené Daisy. ,,No z jednoho prostého důvodu protože by jste mě mohly považovat za poskoka Ocean Storma´´ usmála se. ,,Tak Daisy co kdyby jsi je tu provedla´´navrhl Madson a odešel za prací. ,,Takže vítám vás tu.´´ začala a rozešla se k východu. ,,Tato společnost se stará o bezpečí celého světa. Máme tu nejmodernější techniku a zbraně. To víte při ochraně světa to je více než potřeba´´ usmála se a Mely se zeptala ,,A na co potřebujete nás ?´´ ,,Vás no říct jako zbraně by bylo asi divný ,ale prostě máte potenciál o kterém ani nevíte a schopnosti o kterých se ostatním může jenom zdát´´ ukázala kopýtkem okolo sebe ,,Aha takže nás chcete vycvičit a pak poslat na pospas tomu maniakovi ?´´ podělila se o postřeh Stella a Daisy se přikývla ,,Ano i když to nezní zrovna nejlépe´´ ,,To si piš´´ uchechtla se Tobby a prohlídka pokračovala.

Pokračování příště
:-) :*) :( :EFacehoof
:D :-* :P :rainbowdetermined2: o.O :rainbowderp:
:)) :) %D :'( :-O :-X
;) %-| :applejackunsure: :| -.-
:'((X( ;-) :raritystarry:
:fluttercry: :fluttershysad: :fluttershbad: :fluttershyouch: :-E
ApplecryScootangelUnsuresweetieDerpyderp1