Březen 2014

Zase obrázky :D

30. března 2014 v 16:36 | Niky
Tak je tu další várka kreseb. V poslední době jsem kreslila vážně hodně ,ale jen pár obrázeků jsem dokončila. No tak tady je máte.
První je Loki. Ano jsem blázen už i do Lokiho :D nebojte obrázků Lokiho bude ještě celá hromada. i to užijete v plné palbě :DDD.
A další Loki :3
Tak dále je tu AT pro Purpi
A obrázek pro Mely
A úplně poslední :D je obrázek o kterém jsme mluvily s Wild . Je to inspirované její povídkou World of Ponies. No je to kreslené na rychlo a už se mi to nechtělo vybarvovat a tak to je jen tužkou. Tady to je. No pak jsem na pc dodělala popisy ,aby jste věděly kdo kde je. Wild oddává :D.
Tak to je vše.

Mějte se křídlovitě :3.

Cestování časem

29. března 2014 v 6:44 | Niky
No řekněte ,který whovian by neodolal takhle skvělému tématu. Cestování časem je podlě mě něco úžasného a pozoruhodného.
Kdybych si měla vybrat kam v čase odcestovat určitě bych si vybrala strověké řecko. No žít bych tam nechtěla ,ale podívat se tam. Strašně se mi líbí ta kultura a prohlédnout si to naživo při rozkvětu. No řekněte nebylo by to úžasné. Procházet se a vidět všechny umělecká díla jak je vytváří zruční umělci. Vidět to co ted´ v muzeich nenajdeme protože se na tom podepsaly tisíce let. No prostě úžasné.
Jak víte jsem stoprocentní whovian asi už tak nevím půl roku. A za tu dobu už jsem toho o cestování vážně hodněkrát zasnila.
No prostě kdybych si měla vybrat jednoho z Doktorů tak by to byl jedenáctý. Ty jeho hlášky :DDD a je prostě úžasnej. No zpět k tématu.
Tam kam bych cestovat časem ,ale stoprocentně nechtěla by byl středověk protože se mi to období nelíbí je moc surové. Po zkoukutí filmu Mist Jan Hus už středověk u mě stratil zájem nadobro. Jediné co se mi na středověku líbí je umění a to sochy a malby. Každý styl mě zaujmul ,ale stejně s uměním si vystačím v této době :D takže bych tam jenom kvůli tomuto necestovala.
Prostě vede řecko.
Tak toto je mé vyjádření k cestování časem.
Mějte se křídlovitě :3.

Nightmare War 12.díl

27. března 2014 v 16:57 | Niky |  Nightmare War
,,Au´´ zasyšel Shade a roztáhl zahojené křídlo ,které mu Kindly opatrně zbavila obvazu. ,,Můžeš létat ,ale radši ještě chod´ a létej jen zřítka.´´,,Dobře´´kývl Shade a zatáhl křídlo a vztal. Vyšel ze stanu a nadechl se. Už je tu třetí den a musel uznat že se mu tu líbí. Bylo to tu jiné ,ale přesto stejné. Najednou uslyšel smích. ,,Vyhrála jsem vyhrála hahaha´´ jásala světle rezavá kobylka a zvedla vítězoslaně meč. ,,Jsi dobrá porazila jsi nás všechny. Máš mé uznání.´´ hleděla na ní s uznáním její kamarádka ,která seděla u plotu s pěti dalšími poníky ,kteří jen přikyvovaly. ,,Mohu to zkusit´´ přišel k nim Shade a usmál se. ,,Rád bych si zabojoval s vítězskou´´ ukonil se a lyšácky se usmál. Kobylka mu úsměv opětovala ,,Ty jsi ten novej že jo´´ tázala se. ,,Ano jsem´´ kývl hřebec a vzal si meč co mu jeden z poníků hodil. ,,Tak dobře´´ zasmála se kobylka a vyběhla proti Shadovi ,který roztáhl křídla a s klidem jí přeskočil a zaskočená kobylka pod ním proběhla. Shade hned bleskově vyběhl a srazil kobylku k zemi. Ta udělala pár kotoulů a když se zastavila tak ucítila nahrudi ostří meče. ,,Vyhrál jsem´´ zasmál se Shade a pomohl kobylce vztát. Několik poníků začalo tleskat. ,,Jak vlastně dlouho bojuješ´´otočila hlavou na stranu poražená kobylka a podívala se Shadovi do růžovofialových očí. Ten se zamyslel. Nemůže jí říct že je už dva roky velitel pegasů v nočním táboře. ,,Už hodně dlouho´´opřel meč o strom a pomalu odešel.

Noční tábor

,,Leylo´´křičela Cinderella z dálky a klisnička se otočila. ,,Co je zas´´zavrčela podrážděně ,ale jak uviděla zadýchanou a zoufalou kobylku tak hned změnila ton ,,Co se stalo´´. ,,Tam ... bum... au´´snažila se mluvit Cindy mezi nepravidelným dechem ,který měla díky tomu že běžela několik kilometrů triskem. ,,Co´´vykřikla lékařka a hned se rozeběhla tím směrem ,kterým Cindy přiběhla. ,,Kde´´,,Tam´´ukázala kopýtkem a šla do svého stanu ,ale to jí obalila telekize. ,,Ne jdeš taky´´ zakřičela Leyla a přitáhla k sobě Cindy ,která nad ní v telekizi pokojně plula. Díky navigování unavené kobylky byly na místě docela hodně rychle. Leyla se jen s udivením dívala na dění a Cindy se smála až se za břicho popadala. Pretty držela Kohaku za zadní nohu a mezi hranými vzlyky křičela ,,Chci se stát tvou ženou´´. Kohaka se jí snažil všemi způsoby setřást ,,Jenže já ne. Pomozte mi někdo´´křičel už vážně zoufale. Linsy se zatím se smíchem koukala na ten páreček. ,,Linsy co tu děláš´´zajímala se Leyla a kobylka se usmála ,,No copak myslíš že bych tu nechala ty dvě hrličky bez dozoru.´´mrkla a Kohaka zbystřel ,,Ty máš teda nápady´´vykopnul čímž se Pretty zbavil. ,,A co vyváděla že je taková´´podívala se Layla na fialovou kobylku snažící se svého vyvoleného znovu chytit. ,,Bouchla se o strom´´ vyprskla smíchy Linsy. ,,Aha tak to má jen jednu metodu léčby´´šla rázným krokem Layla ke kobylce a chytila jí a stáhla k zemi. Rozmáchla se kopytem a jednou udeřila Pretty do hlavy a ta jen zatřepala hlavou jako by se zrovna probudila ze snu. ,,C-co se stalo´´ pomalu vztala. ,,No našla jsi si nápadníka´´,,Koho´´ vykřikla Pretty a Linsy ukázala nahoru ,,Kohaku´´,,Co že´´nemohla uvěřit Pretty a Cindy zatím zavoala na bílého hřebce že může slétnout. ,,A co jste tu vlastně dělaly´´podívala se okolo sebe Layla a uviděla nějaký podstavec. ,,Však víš obřed´´řekl tiše Kohaka a sklopil uši.

Pokračování přístě

Textovka - Hrací pole

25. března 2014 v 16:27 | Niky
Tak a je to tady konečně hrací pole.
Pravidla - ZDE
Postavy - ZDE

Taky je začátek.

Ptáci hlasitě zpívaly a ulicemi města se nesl dětský smích a smíšené hlasy obyvatel. Mořské vlny narážely na pevninu a slunce zářilo. Obloha byla blankytně modrá. Avšak to se brzy změnilo. Ozval se výbuch ,který smetl půlku města. Lidé začaly křičet a utíkat kamkoli to šlo. Byly slyšet sirény přijíždějících vozů. Zavládla panika. Policie se snažila všechno uklidnit ,ale marně. Někteří nasedly do lodí a odpluly. Jiní odjeli ve vozech co nejdál to šlo. Ale pár jich uteklo do lesů.

Tak můžeme začít.

Jen takové pravidílka na konec.
- Hrát můžou jen ti co mají přihlášené postavy
- Nemůžete mluvit s někým kdo je někde jinde
- Hlavně se bavte !

Hug me :D

24. března 2014 v 18:56 | Niky
Upozornuji že tento článek bude o všem možném a nebude vůbec duchaplný takže pokud vám to vadí tak nečtěte :D.

Hug me :D I love you.
Já z toho gifu nemůžu :D.
Loki :O.
I love him :3. I kneel to Loki
Bowties are Cool :3 I Love Doctor :3
Like :D

Vaše drahá Niky se nudí a tak vás ted zaspamuje.
Já tu scénu miluju :,D.

Everybody dance now :D

Moonwalk - Tom Hiddleston style

Já z toho nemůžu xDDDD.

No mějte se křídlovitě :P.

Monster Blood 10.díl

24. března 2014 v 14:28 | Niky |  Monster Blood
,,C-co´´zamžourala Starlight když se podívala do přímého slunce. ,,Kdy jsme usnuly´´ převlátila se na druhý bok Revi a zývla ,,Nevím´´zamručela Stella. ,,RAI !!!´´zaječela Elis a bílá kobylka prudce otevřela oči. White Rainbow držela Elis za pravé zadní kopýtko a ze spaní ho žužlala. No ted už ho nežužlala ,ale jen držela. ,,Rai pust´ mojí nohu´´ zatřepala nohou Elis a Rai se pustila. Vztala a omylem drkla do Tobby. Ta slastně slintala a cumlala si své kopýtko. ,,Co se stalo vždyt jsem usnula támhle´´ nechápala White Rainbow a ukázala na mrak nad stromy. ,,Koho to zajímá. Proč jsi mi cucala nohu´´ zakřičela Elis a Ra otevřela pusu na svou obhajobu. V její puse se zaleskly dva tesáky. Elis hned stuhla a rychle se podívala na svoji nohu. Ani škrábanec. ,,Máš štěstí´´,,Kdo má štěstí´´zamžourala Tobby a zývla. I ona měla tesáky. ,,Tak super všechny máme tesáky to hned můžeme založit klub´´protáhla se Revi a Purple stojící ve stínu stromů se uchechtla. ,,Mám žízen. Krev´´ zavrčela Stella a dívala se na Revi jako by byla koláč. ,,Ani na to nemysly´´ zavrčela a vycenila dva menší tesáky. ,,Dobře dobře byla to jen legrace´´ narovnala se šedá kobylka a hned zacouvala do stínu. Starlight taky zacouvala. Sluneční svit pálalil. ,,Tobby umíš lítat´´,,Jak bych mohla umět lítat když jsem zemní pony´´,,Rostou ti křídla´´,,Co!!!´´ vykřikla Tobby a podívala se na svá záda. Vážně jí rostli křídla. ,,Takže když to schrneme Revi vem si na starost Elis ta se mění ve vlkodlaka i když myslím že to bude na houby tak by jsi jí mohla naučit jak to ovládat.´´ zamyslela se Purple a Revi souhlasně kývla ,,Dobře takže Elis. Sedni !!!´´ vyštěkla na kobylku a ta si hned poslušně sedla. ,,Hodná´´ podrbala jí za uchem vysmátá Revi. ,,Elis neblbni a let´ oblítneme okolí. Roztáhla křídla White Rainbow. Bylo vidět že pelichají a mění se na tmavě modré dračí. Pírka ,která se ještě držela byla do tmvě modra zbarvená a při každém kroku jedno spadlo. ,,Elis !´´ zasyšela Rai a rychle vzlítla. Elis se hned postavila a roztáhla křídla. Párkrát s nimi mávla a odlepila se kopýtky od země. Hned na to ,ale spadla. Podívala se na svá křdíla a hned začala panikařit. ,,M-moje křídla jsem pokrytá srstí´´ zaječela. ,,No jo a já mám v puse dvě hranolky to je toho´´ protočila očima Stella. Elis přešla ke stromu a vzdychla ,,Tak to budu muset přežít´´,,Spíš doufej že se dožiješ zítřka´´řekla nepřítomně Purple a vydala se do lesa.

Pokračování přístě

Obrázky :3

23. března 2014 v 16:18 | Niky
Takže zase mám nové kresby tak je vám sem dám.
Jako první. Doktor :3. Myslím že se mi povedl ,ale ty oči připadá mi jako by šilhal.
Tak tady je AT pro Chime doufám že se líbí. Ta hříva je růžová ,ale díky světlu vypadá jak červená.
Další je ship White Rainbow a Whirl Winda. Spinkají na mráčku :3.
Tak a jako poslední je Will z textovky co hrajeme s kamarádkou. Ty vlasy jsou příšerný ,ale kdybych je neupravila tak by vypadal jak dvojník Hurvínka.

Tak mějte se křídlovitě :3.

Chat

22. března 2014 v 11:00 | Niky
Takže jak jsem měla ten nápad tak ho dneska zrealizuju. Revi navrhla skvělý časy a tak to tak zachovám.
16:00 je zahájení tedy čas kdy se na chatu sejdeme . Doufám že někdo příjde. Už se těším.

CHAT

Heslo je MLP-6

Takže mějte se křídlovitě :3.

By Stella

Power ponies aneb když šílenci chtějí zachránit svět 14. díl

20. března 2014 v 20:48 | Niky |  Power ponies aneb když šílenci chtějí zachránit svět
,,Překážková dráha ?´´řekla překvapeně Tobby a podívala se na usmívající se Daisy. ,,Ano překážková dráha ,ale né ledajaká. Tahle dráha se každou libovolně mění po každém proběhnutí jen pokud si přejete jednu dráhu tak si jí můžete nastavit ,ale jinak to je automatické měnění. Vám to nastavím na středně těžkou dráhu ,která se bude měnit ,ale málo.´´ namačkala na přístroji pár tlačítek. ,,Hm a já budu probíhat taky ?´´ zeptala se Mely a Daisy odpověděla ,,Jistě proč by ne. Tobby jdeš první ,ale před tím vám to ukážu jen tak pro inspiraci´´ postavila se na startovací čáru a podívala se na tunel dlouhý asi tak půl kilometru. ,,Tři dva jedna start´´ odpočítala si pro sebe a vyběhla. Dráha se spustila. Daisy přeskočila první překážku a podběhla tyč ,která se jí zjevila těsně před nosem. Tohle bylo její hobby. Přeskočila příkop ,který se před ní propadl a běžela dál. Když doběhla tak kobylky začaly tleskat. ,,Díky ,díky´´ uklonila se Daisy ,,Už tuhle trat´ běžím po podesáté´´přiznala se a podívala se na Tobby. ,,Tak Tobby myslíš že to zvládneš ?´´,,No...´´,,Skvěle běž na start´´skočila jí do řeči Daisy a Tobby se pomalým krokem dobelhala ke startu. ,,Připravit...pozor...TED´´ odpočítala Daisy a Tobby vyběhla.

,,Vedly jste si skvěle´´ usmála se Daisy a prohlížela si celkové časy. ,,Jo jasně hodně dobře´´ironie v Tobbyně hlase byla hodně znatelná. ,,Neberte to tak vždyt je to na váš první běh dobré dokonce hodně dobré´´. ,,Jo jasně´´ sklopila uši Stella. ,,A kdy vlastně ten náš ´´trénink´´skončí´´zeptala se White Rainbow a opřela se o zed´. ,,Potřebovalo by to akci ,vzrušení něco bombastickýho´´zasnila se a začala létat jako šílená. ,,Hele Rainbow musíte nejdříve co nejlépe ovládnout vaše schopnosti vy s Mico to máte nejlepší máte dobře ovladatelné síly´´podívala se do papírů ,,Ale třeba Mely a Tobby ,které mají spíše psychické schopnosti to mají taky lehké ,ale stejně musejí zapracovat na tom ,aby je plně ovládaly.´´podívala se na Mely a Tobby a ty hned nasadily pohled chápeme ,ale nechceme. ,,A Stella ,Elis a Revenge mají ty nejsložitejší už je docela dobře ovládají ,ale stejně. A i kdyby už jste své síly ovládaly perfektně musíte získat refleksy atd. a to získáte právě tady´´ ukázala na dráhu.
,,Už mlčím´´vzdala se sklamaná bílá pegaska a snesla se dolů. ,,Takže vy tři běžte zase do té místnosti ted mi vypadl název no nevadí. Prostě tam běžte´´usmála se ,,Na starosti si vás převezme Dess´´. Kobylky se hned vydali do místnosti a když zašly za roh tak se Daisy otočila na Tobby a Mely. ,,Vy běžte tady s Levi´´pohodila hlavou ke kobylce co stála u dveří a kobylky se s ní hned vydaly pryč. ,,A vy dvě do dráhy a cvičit´´šla k ovládacímu panelu a něco namačkala ,,Dala jsem vám pegasí nastavení ´´ prohodila a pegasky vyběhly.

Ve čtvrtek ráno

,,Takže Daisy jak si vedou ?´´přišel k Daisy Madson a béžová kobylka jen s úsměvem ukázala dolů. Madson se tam hned podíval. Stály právě na balkonu odkud byl na cvičistě krásný rozhled. Všechny klisničky právě cvičily. Elis ,Revi a Stella proti sobě bojovali. Už plně ovládly své schopnosti ,ale i tak byly vyrovnané. Tobby s Mely zase procvičovaly psychiku tak se Mely zpívala a Tobby se zase věnovala svým šnekům ,kteří ji už poslouchaly na slovo. Mico s White Rainbow létaly nad všemi a snažily se uhýbat útokům té druhé . ,,Myslím že už jsou připraveny. Odvedla jsi skvělou práci.´´ prohodil Madson a Daisy vítězně zvedla hlavu.

Pokračování příště

Textovka - postavy

20. března 2014 v 16:36 | Niky
Tady budou všechny postavy v textovce. Tento seznam se bude postupně doplnovat a aktualizovat.

Mely -
Jméno postavy - Aiko
Vzhled (Barva pleti, vlasů, očí ...) - Tmavě hnědá pleť, černé vlasy, zelené oči.
Povaha - Pohodářská, trochu soutěživá, hubatá a vtipná.
Co má ráda - Surfing, plavání, vodu, dobrodružství, legraci.
Co nemá ráda - Chodit brzo spát.
Vztah - Nic.
Zajímavosti - Hmm...ani nevím? :D

Furča -
Jméno postavy - Elis xD
Vzhled- Světlé blod vlasy, šedo modré oči, celkově působící drobněji (ale není malá ._.)
Povaha - Náladová, někdy j emilá, někdy je strašně uřvaná, všem nadává, většinou je ale spíše klidná a ráda pomáhá
Co má ráda - Zimu,lesy, přírodu, vodu, zvířata, obzvlášť vlky, když je pryč od rodiny :D když je se svou klisnou, noc
Co nemá ráda - Moc veliký ruch, večeře či obědy s rodinou, nepoctivost a zradu
Vztah - Vztah k rodině má spíše negativní, jak jsem předtím psala, je adoptovaná, rodiče asi sourozence (dva bratřia jedna sestra) nemá moc v lásce, jinak moc přátel nemá, jelikož celý den stráví venku, nejčastěji na koni :3 Jinak o žádném jiném vztahu teda zatím nevím.. xD
Zajímavosti - jizvu na krku měla minule tak teď.. většinou miluje chodit v noci ven, ráda se prochází po klidných ulicích.. ano! Občas jí vypadává paměť či něvnímá xD

Jméno postavy- Mia Terrshova
Vzhled (barva pleti,vlasů,očí...)- Hnědé vlasy stočené do loken a v nich občas zelený melír :3
Povaha- Je jí 13.. takže.. xD Staní že hrát na hrdinu, ale ale ve skůtečnoti má strach. I přes to vše dokáže být odvážná. Častěji než aby bojovala uteče. Hodně aktivní a ráda kreslí
Co má ráda- Zmrzlinu, moře, nakupování, hrani ruznych her, psy a hlavně KITIŠKY
Co nemá ráda- Hady, pavouky.. xD taky nemá ráda tmu a... uvidíte xD
Vztah- moc nevychází s nikým ze školy, ale za to je jako Elisina sesta^^
Zajímavost- když chce dokáže vypadat hodně nevině xD


Revi -
Jméno postavy - Revi
Vzhled (Barva pleti, vlasů, očí ...) - Revi: Vysoká, štíhla, dlhé čierne vlasy, ofina podobná EMO, žlté oči, tesáky, očné linky, bledšia pleť ale ne moc
Povaha - sarkastická, drzá, agresívna, výbušná, urážlivá, dobrodružná, zvedavá
Co má ráda - EXO (hlavne slaninu), žrádlo, mlieko, Caprio, Avokádo, dúhu, čiernu, šedú, bielu, lesy, vlke, keď niekoho môže vytrolliť
Co nemá ráda - UHORKY (!), tých, ktorým vadia teplí aziati, ružovú, Barbie, Zasran Bieber, One Buzerejšn, pasti
Vztah - nemá... Ale je to slaninoil o.O
Zajímavosti - Nosí očné linky, je to vlkolak, má rada teplých aziatov (a hlavne slaninu o.O), rada tancuje na dúhe, oči jej svietia, je ultrarýchla (bo môže).
Reviina manželka
Caroline -
Jméno postavy - Kesie
Vzhled (Barva pleti, vlasů, očí ...) - dlouhé blond vlasy s modrým melírem a modré oči
Povaha - otravná, kamarádská, šílená
Co má ráda - jídlo, sušenky, kamarády
Co nemá ráda - hlad, posmívání, nudu
Vztah - nikoho nemá
Zajímavosti - asi žádná

Stella -
Jméno postavy - Stella
Vzhled (Barva pleti, vlasů, očí ...) - dlhšie hnedé vlasy, zelené oči, vyššia, štíhla
Povaha - Trochu výbušná, škodoradostná, občas milá, šibnutá
Co má ráda - špagety, želé, krém, avokádo, dúhu, hudbu, podkušovanie,
Co nemá ráda - Ak na ňu niekto pri rozprávaní pľuje, slaninu
Vztah - Ale áno to je celá ona O.o
Zajímavosti - Je strašne drsná !!!

Starlight -
Jméno postavy - Lilly, ale všichni jí říkají Starlight
Vzhled (Barva pleti, vlasů, očí ...) - kratší černé vlasy s modrým melírem
Povaha - snílek, svobodomyslná, cílevědomá, plachá
Co má ráda - přírodu, déšť, své přátele
Co nemá ráda - velkou společnost
Vztah - zasnoubená
Zajímavosti - žádné

Jita23 -
Jméno postavy - Elizabeth
Vzhled (Barva pleti, vlasů, očí ...) - Opalená pleť, hnědé vlasy s fialovými proužky, krásné zelené oči.
Povaha - Hodná a kamarádská, velký dobrodruh ale občas přehání
Co má ráda - Zvířata, různé elektroniky a knihy.
Co nemá ráda - Buráky a Justina Biebra
Vztah - Nemá, ale kdo ví...
Zajímavosti - nic

Rosel -
Jméno postavy - Nora
Vzhled (Barva pleti, vlasů, očí ...) - kratší hnědé vlasy a červeným melírem,hnědé oči snílek,milá,nedůvěřivá,bláznivá
Co má ráda - přírodu,déšť,kamarádky,volnost
Co nemá ráda - pomlouvací lidi
Vztah - Zadaná
Zajímavosti - žádné
Já - ještě jí nemám promyšlenou

Lea -
Jméno postavy - Emily
Vzhled (Barva pleti, vlasů, očí ...) -Bloncka s kudrnatými vlasy až do pasu, oříškové oči, světlá pleť.
Povaha - Bývala vtipná, vše komentovala.. teď spíš mlčí a přemýšlí.
Co má ráda - Luk, šípy, čerstvý vzduch
Co nemá ráda - ubližování jejímu už dosti zničenému životu
Vztah - Měla, zemřel xD
Zajímavosti - Má velmi zvláštní vztah s kočkami

Já -
Jméno postavy - Anna ,ale všichni jí říkají Andy
Vzhled - Světlejší plet´, vyšší ,ale není dlouhán, delší světle hnědé vlasy nosí nejčastěji stáhnuté do copu, barva očí je tyrkysová více do modra
Povaha - Většinou milá ,chápavá, dokáže přiznat chybu. Špatně snáší smutek jakého koli druhu. Avšak nejvíc se vyznačuje hodně proměnlivou náladou a povahou. Jednou je veselá až šílená a druhý den znuděná a protivná. Záleží na situaci nebo na událostech.
Co má ráda - Vtipy ,knihy ,akci prostě tak ve směs skoro všechno. Ráda v noci sedává na vyvýšená místa a sleduje hvězdy s oblibou říká že jí to pomáhá s přemýšlením.
Co nemá ráda - Namyšlené lidi , ty co ubližují slabším, maliny
Vztah - Nezadaná
Zajímavosti - Hodně proměnlivá povaha jinak asi nic.

Textovka - pravidla

20. března 2014 v 16:30 | Niky
1. Přímá řeč se označuje čárkami. Myslím že většina asi ví jak to myslím. Pro ty co nevím tak ,,Takhle´´. Činnost nebo myšlenky se píšou mezi hvězdičkami *Sednu si na židly. Ten nápad se mi nelíbí.*
2. Když hrajete a tak vždy napište nejprve jméno a pak teprve mluvu nebo činy.
Ukázka: Sky:,,Já ti nevím´´+sednu si na židly+
3. Je zakázáno dělat náhlé kroky jako třeba změnit prudce děj nebo zabít cizí postavu pokud o tom dotičný neví ,ale pokud se domluvíte tak to povoleno je.
4. Postav můžete mít celkem 5 .

Pravidla budu postupně dodávat protože ted už mě žádná nenapadají.

Info + nic důležitého

18. března 2014 v 16:56 | Niky
Tákžé čím bych asi tak začala. Asi textovkou. No do textovky se přihlásily.
Furča
Mely
Revi
Caroline
Dee
Starlight
Jita23
Rosel - Nevím jestli jsi si článek vůbec přečetla ,protože já psala že tahle textovka je lidská né poníkovská. Prosímtě vypln přihlášku ještě jednou.

No už to mám docela promyšlený jen malá úprava každý může mýt nejvíc pět postav. Jinak pokud se ještě někdo chce přihlásit tak přihláška je ZDE.
Jinak hrát se bude na blogu. Pak vytvořím speciální článek jako hrací pole. No jak už jsem psala tak se bude děj odehrávat v budoucnosti a tak bude každý mít vymakaný zbraně hahaha xDDDD. Ano můžeme si říkat elitní komanto xDDDDD.

Tak další věc je že ruším povídku At the Gala protože mám toho strašně moc a už ted moc nestíhám psát takže At the Gala ruším a dyžtak ho napíšu až někdy jindy možná vůbec ještě nevím.

No co bych ještě napsala. Jo už vím už jsem namalovala Daisy a Seu tak vám je sem dám xD.
Tady Sea :D.
Daisy :D
A nakonec dneska jsme koupily nové pastelky a tak jsem je hed vyskoušela. No stejně jsem malovala tima co mám dýl xDDD. No ,ale využila jsem je na první obrázek ,který se mi zkazil díky tomu že jsem přetáhla hřívu a vypadalo to příšerně a tak jsem malovala od znova.
Mějte se křídlovitě :D.

Přihláška do textovky

16. března 2014 v 15:40 | Niky
Takže ano čtete dobře textovka. Konečně jsem se rozhodla založit textovku. Moc děkuju Mely a Furče ,které mi pomáhaly ji vymyslet. Díky bez vás by žádná nevznikla. No ted zpět k tématu. Textovka bude lidská a bude se hrát tady na blogu. Bude z budoucnosti. Nic dalšího nevím to budu muset ještě modrobněji vymyslet xD.

No tak nic tady je přihláška.

Postavy (max. 3) -
Jméno postavy -
Vzhled (Barva pleti, vlasů, očí ...) -
Povaha -
Co má ráda -
Co nemá ráda -
Vztah -
Zajímavosti -

Tak vyplnujte xD. Mějte se křídlovitě.

Nápad

16. března 2014 v 10:26 | Niky
Takže myslím že jsem dostala naprosto geniální nápad. Možná tento nápad už někdo dostal ,ale protože jsem vážně geniální zapomětlivka tak jsem na to zapoměla. No v tom případě by to nebyl můj nápad. To je jedno nic si nepřivlastnuju.
Takže nápad zní. Většinu z vás moc neznám a myslím že by bylo super se víc pozant tak proč neuspořádat Chatový den, ráno, večer ,pomeranč. Na tom se musíme domluvit. No já osobně jsem si zatím psala jen s Chime, Revi, Mely a Stellou. Pak trochu mín s Moony, Juice ,Purple, Elzou a Adelaide. Jinak myslím s nikým. No prostě myslím že by bylo fajn se domluvit na nějakým dnu kdy by věšina měla volno a domluvit se na času a prostě udělat společný chatový den. Kdyby se to podařilo tak by se to mohlo někdy zvopakovat. Takže potřebovala bych vědět kdo by se tak nějak zúčastnil.

Tak co říkáte. Stálo by to za uskutečnění nebo to je naprosto negeniální a nemá to cenu vůbec řešit. Chci slyšet váš názor tak pište.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jinak jdete někdo na chat. Tady je dyžtak odkaz miniaplikace.blueboard.cz/chatboard-ontario.php?id=274298 a heslo je MLP-6 ,
Mějte se křídlovitě xD.

xD Info - Power Ponies - dvě strany

15. března 2014 v 10:43 | Niky
Takže jak tak koukám xD na vaše názory na trest pro Ocean Storma tak musím říct. Chudák xD.
No jinak jak to tak vesměs čtu tak proti Ocean Stormovi by byly. Počítají se jen ti co jsou přihlášení.
Stella
Revi
Mico

A na jeho obhájci asi to tak vypadá.
Me xD White Rainbow
Elis
Mely

Tobby mi svůj názor nenapsala a tak jí dám asi proti němu no xD nevím. Bude to hodně zajímavý. Nebojte budu se snažit psát co nejvíce protože mě to začíná strašně bavit. Jinak jdu kreslit Seu xD ,aby jste věděly jak přesně vypadá a asi nakreslím i Daisy a Medsona asi nenakreslím xD. Možná ano ,ale zpíš ne.

Info Power Ponies aneb Ocean Storm

13. března 2014 v 18:26 | Niky
Takže jak se bude ubýrat tato povídka samozdřejmě neprozradím ,ale chtěla bych se zeptat.

Jaký by jste zvolili trest pro Ocean Storma

Tot otázka pro přihlášené ,ale můžou odpovídat i ti co se nepřihlásily. Jak by jste potrestali Ocean Storma kdyby jeho život ležel na vašem rozhodnutí. Milost nemilost. Trest, rozhodnutí. xD Revi mi svůj názor už nevědomky napsala do komentů. Koncentrák xD chudák. Takže otázka byla vyřčena. A pište vážně bych to chtěla vědět. Ti co tu zrovna nejsou tak tich se zeptám až později ,ale ostatní co tu jsou napište. Je to povinné.

Power ponies aneb když šílenci chtějí zachránit svět 13. díl

12. března 2014 v 16:52 | Niky |  Power ponies aneb když šílenci chtějí zachránit svět
,,Zkouška číslo jedna´´zakřičela temně šedá klisna a začala mačkat několik tlačítek. Stroj se s mírným rachotem spustil a v hlavici se oběvila tyrkysová energická koule. ,,Ted´´´ zavelel Ocean Storm a stroj vystřelil. Terč trefil na milimetr přesně. ,,Skvěle´´zasmál se. Vyskočil na stůl ,,Tak a ted si můžeme konečně podmanit svět´´ místností se ozval jásot. ,,a zničit Power Ponies´´ dodal pro sebe. Sea stojící v rohu se pousmála ,,Nebo tebe bratříčku ´´.

,,Takže Revenge řekni jak se cítíš´´promluvila do mikrofonu Daisy. ,,No jako bych byla uvězněná v kleci´´uchechtla se Revi. ,,Revi ,ale ty jsi v kleci´´zavolala ironicky Mico. ,,Neříkej´´ nasadila překvapený výraz Stella a nasadila si sluneční brýle. ,,Tři dva jedna nula´´odpočítávala Mely a Daisy zmáčkla červené tlačítko. Do klece začal proudit elektrický proud pro normálního poníka smrtelný. Revi zavrčela bolestí. ,,Vstřebej ji´´ zavolala Daisy a Revi se ušklíbla ,,O co myslíš že se snažím´´. Narovnala se a kolem jejího rohu se začala hromadit elektrika. ,,Vypadá to že z Revi se stal hromosvod´´ zasmála se Mico hledící na klec. Reviny oči zbělely a nasbíraná elektrika se uvolnila. Ozvala se rána a záblesk nachvíly oslepil přihlížející kobylky. Stella si promnula oči ,,Tak to bylo zajímavý´´,,A hlasitý´´zaknučela Mely a zatřásla hlavou. Náhlý výbuch rozbil klec na malé kousky. ,,Skvělá práce´´,,Já vím jsem úžasná´´oprášila si uniformu Revi a odešla z místnosti pryč. Nastoupila do výtahu ,který ji zavezl ke skupince. ,,Další´´zavolala Daisy do mikrofonu a do místnosti vztoupila Elis a postavila se do středu místnosti podle instrukcí. ,,Připravená ?´´zeptala ze strojírny Daisy a až když Elis kývla na souhlas tak pohnula pár páčkami a v místnosti začala být zima a pokrýval jí led. Elis polkla ,ale pak zavřela oči. Musí se soustředit. ,,Nefunguje to´´ křičela po chvíli a uskakovala před ostny ledu co se kolem ní začaly oběvovat. ,,Soustřed´ se´´,,To se ti snadno říká´´ odsekla zoufale bílá kobylka a polkla když jí osten prosvištěl hned vedle krku. Pro její štěstí začaly mezery mezi ostny zamrzat a už se netvořily další. Bohužel i pro její smůlu jí začal pomalu led věznit a obklopovat jí. Nemohla utéct. Led se jí začal hromadit kolem kopyt a postupoval až ke krku až Elis zamrzla celá. ,,A je po ní ,´´hlesla Revi ,,Koho budeme ted otravovat ?´´. ,,Hele radši bych se otočila´´ čučela White Rainbow na zamrzlou Elis. Led začal roztávat a drtit na malé kousky až se Elis osvobodila. Byla soustředěná a to dokazovaly čistě bílé oči. Zmrzlé kousky se začaly znovu hromadit ,ale tentokrát do různých tvarů. Pod Elis se začal hromadit led a stoupal a Elis s ním. Po pár minutách se Elisiny oči zase změnily na normální modré. ,,Tadá´´zasmála se a zvedla vítězoslavně kopýtko. Stála na ozdobeném podstavci ,který se vypínal na ledu ve tvaru vln a okolo byly ledové sloupy také perfektně ozdobené. ,,Skvěle další´´zamumlala do mikrofonu ohromeně Daisy a zmáčkla tlačítko čímž se led rozpustil a Elis dopadla lehce na zem. Odešla s úsměvem z místnosti a Stella hned vešla. ,,Připravena´´,,Jako nikdy´´ přikývla Stella a připravila se. Podlaha začala hořet a ohen se přibližoval k šedé kobylce ,která se jen usmála a rozvítila svůj roh. Zavřela oči a snažila se ohen ovládnout ,ale nepodařilo se. Ohen si dál plápolal podle svého. ,,Pálí,pálí,pálí´´pobíhala po místnosti Stella a skákala mezi ohněm. ,,Zavři oči a soustřed se nic jiného ti neporadím´´řekla omluvně Daisy a Stella se zastavila. Zavřela oči a soustředila se. Po čele jí stekla kapička potu. Ohně najednou začal zhasínat a formovat do nějakého obrazce na zemi. Stella otevřela oči ,které byly čistě bílé ,které se po chvíli vraceli do její podoby. Kolem ní se vyobrazilo její znaménko. Usmála se a za potlesku odešla. Už chtěla jít Tobby ,ale Daisy jí zadržela ,,Pro vás zbylé mám něco jiného a vy co už jste proskoušely ovládání svých schopností. Vy tím projdete taky´´ujistila trojici kobylek ,které hned začali protestovat.

Pokračování příště

Obrázky

9. března 2014 v 11:38 | Niky
Tak chtěla bych se s vámi podělit o nějakou tu moji tvorbu. No jdeme na to.
No zkoušela jsem kreslit lidičky no takhle to dopadlo xD když se jeden nudí tak vznikne věcí xD. Jinak já jsem ta z brýlemi. Ta vedle mě je má kamarádka Kája a ta s tím jablkem na triku je moje druhá kamarádka Kiki. Když jsem jim tenhle obrázek ukázala tak se hned rozesmály s tím že je to super. Že jsem je skvěle vystihla xD.
Tak tento obrázek neberte tak jak ho berete. Je to obrázek který jsem kreslila jen tak z nudy. Rai ještě dítě nečeká hodně dlouho. Vždyt je jí 17 xD. No ten modrý je její přítel Whirl Wind a ten šedý její bratr Thunder. Obrázek dostal název Pod dozorem xD věřte že to tak vážně dopadne xD.
Tak a konečně obrázek Lyndren pro Kristin. Myslím že se mi povedla. Doufám že se líbí.
Mějte se křídlovitě.

Revenge challange day 7.

9. března 2014 v 9:48 | Niky
Tak zadání bylo co nejšílenější obrázek. No obrázek se vám zjevý když kliknete na tento ,ale pozor je to šílené.
Mějte se křídlovitě xD.

Revenge challange day 6.

8. března 2014 v 20:37 | Niky
Tak nakreslila jsem naprosto fascinující duhu. Doufám že se líbí xD.
Mějte se křídlovitě xD.
:-) :*) :( :EFacehoof
:D :-* :P :rainbowdetermined2: o.O :rainbowderp:
:)) :) %D :'( :-O :-X
;) %-| :applejackunsure: :| -.-
:'((X( ;-) :raritystarry:
:fluttercry: :fluttershysad: :fluttershbad: :fluttershyouch: :-E
ApplecryScootangelUnsuresweetieDerpyderp1