Duben 2014

Nominace :D

28. dubna 2014 v 15:41 | Niky
Tak Lea mě nominovala :D co na to mám dál říct.

Nightmare War 13. díl

26. dubna 2014 v 10:52 | Niky |  Nightmare War
Tak je tu další díl Nightmare Night :). Doufám že se bude líbit :).
Musím říct že mě tento díl bavilo psát :). Už přecházíme k více zajímavějším částím :D. Budu se snažit udělat v každém díle trošku akce ,ale to víte někdy to prostě nejde. No uvidím jak se stím poperu :D.
Tak už vás nebudu zdržovat.

Užite si čtení :).

Obrázky (zase :D)

24. dubna 2014 v 17:15 | Niky
Hi !!!
Takže je tu další várka mých obrázků :D. Jen před tím bych chtěla říct něco o dnešku. Rodičovská zchůzka -.- musím si zlepšit známky. Ale to není nic čím bych vás chtěla zatěžovat. No... dneska jsme s Ekologií jeli na den země :D no to k tomu číct stálo to za houby a jediný dobrý bylo že jsme dostaly balonky :3 naplněné heliem. Jsme to helium pak fetovaly :D jsem zněla jak šmoula a takový jsem to vdechla a hned řekla ,,To je ,ale matroš´´ :DDD jsme se před školou válely smíchy.
No už jdeme na ty obrázky :D.

Úkoly už se plní + obrázky

20. dubna 2014 v 21:00 | Niky
Takže chtěla bych vás upozornit že úkoly už jsem začala plnit :D. Zatím jsem splnila úkol od Barbieakoně1 a od Brexicz :D. Další úkoly budu postupně plnit ,ale některé asi vůbec :/ nevím. No naleznout je můžete ZDE. Hlavně se nelekněte mého ksiftu :D a hlavně mého smíchu.
Čekejte že někdy se tu oběví i nějaká písnička :D.

Takže a ted k obrázkům :3
Tady je projek My World withnout borders ( doufám že jsem to napsala správně :D) v češtině Můj svět bez hranic.
Myslím že se mi to docela povedlo :D. Je to hlavně zaměřené na mé koníčky :D. Všechno jsem kreslila sama tedy až na Lokiho přilbu :D tu jsem obkreslila.
Dále AT pro Purple :).
A jako poslední je obrázek RD malovaný pastelkami,fixami a vodovkami. Jsem na něj docela hodně pyšná a musím říct že to byl vážně zápas. Ale výsledek dopadl docela dobře.
A Furčo AT pro tebe už mám z půlky nakreslenou :D takže tu brzy bude.

No nic mějte se křídlovitě :3

Kecy ,kecy a zase kecy -_-:D

19. dubna 2014 v 13:22 | Niky
Takže chtěla bych tu probrat trochu ´´důležité věci´´. A to ten interaktivní příběh a úkoly :D.
Takže co se týče úkolů. Brzy je splním :D jen se ptám jestli chcete důkaz na fotce nebo na videích. Bych to dávala na ask :D protože youtube se mi kvůli tomu zakládat nechce :D. Jistě nějaké úkoly prostě musím nafotit protože sebudu tahat notebook ven :D. Takže pořád mi můžete dávat úkoly do komentářu. Čím švihlejší tím lepší.

Takže a ted ten interaktivní příběh.
Určitě bude docela akční. A tedy většina hlasovala za poníky tak bude poníkovský :D. A už mám i představu . Inspirovala mě Daring Doo. Ale budete hrát jakoby za sebe.
Určitě nakreslím úvodní obrázek :3. No to je asi vše.

Jinak připravuji nový příběh s White Rainbow ,ale ještě nevím jestli ho vůbec napíšu. Uvidím ,ale nebojte oběví se zde až nějaký jiný příběh dopíšu. Podle mích odhadů bude asi nejkratší Monster blood :D chci ho mít brzo za sebou.
V tom příběhu se budou vyskytovat postavy : White Rainbow ,Thunder ,Whirl Wind , Silver Fly (To jméno možná změním :D a je to ten hřebec jak jsem ho kreslila) a možná ještě další prostě jak se to bude hodit :D.

No to je asi všechno :)

Mějte se křídlovitě :D

Monster Blood 11.díl

18. dubna 2014 v 14:37 | Niky |  Monster Blood
,,Mávej křídly jako motýl Tobby . Jako motýl.´´ napovídala Elis hnědé kobyce ,která se snažila letět. ,,Notak Tobby to zvládneš´´ povzbuzovala jí ze vzduchu White Rainbow. Tobby jen mávala křídly. Šlo jí to překvapivě dobře bylo to asi tím že se mění na monstrum ,které ze vzduchu útočí. Brzy už létala docela hodně obstojně a tak se pokračovalo v cestě. Starlight po boku Purple Wish vedly skupinu do nejhlubší části Everfree kde se měl nacházet chrám. Najednou se začalo stmívat a unavené kobylky se snesly k zemi a usnuly jako když je do vody hodí. Jen Purple nepropadla do moci spánku. Její já se začalo plně probouzet. Raději se zvedla a opustila provizorní tábor.

Další ráno se znovu vydaly na cestu. Purple se vrátila do táboru hned jak vyšlo slunce a tak si jejího odchodu nikdo nevšiml. Nikdo se neptal což byla úleva. Nyní však pochodovala celá skupina lesem. Purple Wish ve předu v telekizi držící napnutý luk ,aby mohla rycle reagovat kdyby nastalo nebezpečí. Hned za ní šly Stella ,Starlight a Elis ,která obě dvě kobylky držela ves tínu pomocí svých křídel. Revi hlídala skupinku ze zadu připravená kdykoli se vrhnout na jakékoli monstrum co se oběví.
Nad hlavami poníků létaly White Rainbow a Tobby hlídající okolí. ,,Jsme už blízko´´ informovala poníky Starlight ,která zkoumala mapu zatímco se snažila zůstat ve stínu křídel. ,,Skvěle za jak dlouho tam asi tak budeme´´ zeptala se milým tonem Purple a Starlight se zadívala do mapy ,,Asi tak den a půl cesty´´ schovala mapu do sedlové brašny.
O pár kilometrů dál skupinka zastavila ,aby nabrala síly. ,,Taky máte hlad´´ zeptala se Elis a bylo slyšet jak jí v břiše kručí. ,,Všichni máme hlad Elis´´ sedla si vedle ní Revenge. ,,Jablko´´dala před Elis Tobby jablko. ,,Né díky´´ nakrčila kobylka nos a vztala. ,,Mám hlad ,ale nechci jablka ,ale maso´´ přecházela po mýtince a podívala se na White Rainbow ,která jedla jedno z jablek. Ta hned vyletěla a s křikem ,,Kanibal !´´ se schovala do koruny stromu. ,,Maso, maso hm´´ zamyslela se Revi. ,,Nemůžeme zabít nějakézvíře jen tak´´ zavrtěla hlavou Tobby. ,,A co chcete jako dělat´´opřela se Stella o strom. ,,Jablko tyčáry máry´´ vykoukla White Rainbow z koruny a začala mávat kopýtky jako by kouzila. ,,Zase já´´ mumlala Stella a neochotně si vzala od Stalight knížku. ,,Nuda, nuda ...... recept na koláč !´´ začala číst text. ,,Nuda´´prohlásila po chvíly a otočila několik stran. ,,Dobře mám to´´ položila knihu a namířila roh na jablko ležící na zemi. Vyslala k němu nějaké kouzlo ,ale s jablkem se nic nestalo. ,,Takže Elis ochutnávej´´ hodila jí Stella jablko. ,,Díky´´ hned ho chytila do pusy a kousek ukousla. ,,Fujtajbl to je hnus´´ prohlásila po chvíly. ,,Je to maso Elis´´ zvedla obočí Revi. ,,Stello nemáš tam něco pro batponíky´´ udělala White Rainbow smutný výraz a Stella si odfrkla ,,To jsem nějaký bufet´´ za mrmlání začarovala dvě další a hodila je dvěma kobylkám ,které se hned s chutí zakously a jablko vysály. ,,Starlight přineseš prosím trochu vody´´ požádala Stella kobylku ležící vedle Purple. ,,Jasně´´ kývla a vzala do telekize nějakou misku nebo co to bylo a šla k nedaleké řece.
,,Jsem zpět´´ položila před Stellu misku naplněnou až po okraj a ta jí nějak očarovala. Prohledná voda se zbarvila do červena. ,,Co to je´´,,Krev´´ odpověděla Stella a Starlight se na ní jen nechápavě dívala. ,,Purple co mysíš´´ vzala misku s červenou tekutinou a přešla ke své kamarádce té stačil jen pohled ,,Jo je to krev´´ kývla a Starlight se napila. ,,Fuj´´ vyplázla jazyk a podala misku spátky Stella ,která si taky lokla ,,Máš pravdu je to hnus´´ zatřásla hlavou.
,,Měly bychom vyrazit´´ zvedla se bílá kobylka a podívala se na slunce na obloze ,,Myslím že by žídná z vás nechtěla stanovat ve střadu Everfree. Nebo snad ano ?´´ Purple nečekala na odpověd a hned pokračovala v cestě. ,,Jak chceš´´ zavrčela Revenge a skupinka se vydala zase na cestu.

Pokračování příště

Můj projekt

17. dubna 2014 v 19:56 | Niky
Takže jen taková informace. Zubaře jsem přežila mi vrtal dva zuby jeden kvůly kazu a druhý protože se mi odlomila blomba. Takže dobrý :D přežila jsem ve zdravý. Jsem pak po těch dvou hodinách co jsem nemohla kvůly blombám jíst rychle běžela do kuchyně a pak běžela zpátky s rohlíkem v roce a křičela ,,JÍDLO!!!´´ to víte jsem ráno nic nejedla. Jsem neměla vůbec chut´ k jídlu :/. :D ,ale co už přecházíme k tématu.

Můj projekt je že díky na sebe navazajících úryvků bude sestavat příběh ve ,kterém si vyberete jak chcete pokračovat. Když si vyberete dobře pokračujete když ne zemřete. Je to jakoby hra. Vždy když umřete můžete se vrátit zpět a dát jinou možnost prostě to je takové pro bobavení :). Inspirovala mě NikolsLife s jejím videem které najdete ZDE
Toto ,ale nebude video ,ale příběh. Musím to ještě promyslet ještě ani nevím o čem to bude :) . :D kdyby vás něco napadlo tak napište do komentářů.
Má to být pony příběh nebo lidský ?
Nevím o čem bude ,ale asi o zombies asi ne protože nechci kopírovat.
Co říkáte stojí za to to uskutečnit nebo to je jen stráta času ?

Je to na vás :). A když to bude mít kladné odpovědi tak to tu můžete mít nevím. Určitě za déle protože toho mám moc to víte příběhy, kreslení. A navíc potřebuji vymyslet jak to udělám s těmi možnostmi. No uvidí se :).

Možná by to mohlo mít nějakou tématiku možná Doktor Who ,ale to až pak :D nejdřív skusím udělat neutrální bez tématu a s tématem udělám dyžtak až pak. :) uvidím jak to bude náročné. Chci to udělat vážně pečlivě takže to bude trvat déle.
Takže napadá vás nějaké téma na ,kterém bych mohla tuto příběhovou hru zakládat ? Když vás něco napadne nak napište :).

Mějte se křídlovitě :3

Uplynulé ..... dny

16. dubna 2014 v 17:17 | Niky
:OOO Já byla těhotná a navíc opilá. OMG !!!.
:DD Jste se lekly co no obojí je pravda. Ale hned vám to vysvětlím. Jsme ve škole měly den pokusů a přijely z Pardubické univerzity a ukazovaly různé pokusy a atd. Bylo tam jak se programůjí stroje ,chemie, něco s barvama a něco s matikou. Ale vše jsem nestihla jsem stvrdla u ukázet s lidským tělem :D nebo jak to nazvat. Jsme si mohly zkusit jaké je to být těhotný. Neboli na nás navlíkli nějakou vestu a ta byla vycpaná. :DDD Kdyby jste mě v tom viděly. Pak si tu vestu zkusil i spolužák :DDD. No a pak tam byla další vesta z gumy :DDD na zkoušku hledání nějakých bulek na tu rakovinu prsu. :DDDD to na mě navlíkly a já musela hledat jsem našla čtyři z pěti :DDD jsem dobrá. Škoda že nemám fotku.
Pak nám ukazovaly jak je dítě umístěno v břiše. A porod ..... který jsem bohužel viděla...... bylo to divný :DDD.
No pak jsme si mohly vyskoušet různé brýle ,které ukazovaly poruchy zraku. Chození se slepeckou holí. A nejlepší ...brýle ukazůjící opilost. To byl pocit vidět všechno duhově :DDD všichni se motaly.
Nebo tam byl takový postroj ,který ukazoval jak se cítí starý člověk....bylo to příšerný. Jsem si nemohla ani sednout.
Tak to je asi vše :DD jdeme k jinému tématu.

Kamarádka si mě už spletla v jeden den se dveřmi a židlý -_-:DDD. Pořád jí nechápu jak si mě právě s timahle věcma může splést.
Jinak...
Už nám začaly prázdniny :3 ,ale bohužel jdu zítra k zubaři :(. No ,alespon to budu mít za sebou.
Jinak taky nemáte rádi velikonoce nebo jsem jediná o.O.


Tak a protože se nudím tak jsem vymyslela že by jste mi mohly napsat libovolný úkol ,který musím splnit. Může být co nejšílenější. Jenže né že mi napíšete že mám snít ponožku :DD takovýhle úkoly neplním. No prostě vymyslete co nejšílenější úkol. Nemusí být šílený ,ale prostě úkol. No a já to budu muset zdokumentovat :DD.
Takže pište úkoly můžete jich napsat nejvíce pět.

Takže mějte se křídlovitě :3

Power ponies aneb když šílenci chtějí zachránit svět 16. díl

13. dubna 2014 v 17:49 | Niky |  Power ponies aneb když šílenci chtějí zachránit svět
,,Jsi si jistá Daisy ? Nemyslím si že je to dobrý nápad´´ sklopila uši a začala kopýtkem něco kreslít na zem. ,,Mely já vím že se ti to nezdá ,ale bud´ zaútočíme my první nebo oni je to jednoduché. První zaútočíme my.´´Daisy se podívala se do zdi. V jejích očích bylo poznat že sama si svými slovy není jistá ,,Já jsem za útok. Zapoměla jsem se mu na ten jeho vysmátej obličej podepsat levým hákem.´´ pro potvrzení svých slov Mico udeřila do jedné ze židlí ,která se rozpadla jen co se jí dotkla. ,,Tobby máš připravenou svou armádu radioaktivních šneků ?´´ otočila se na hnědou kobylku Elis a ta kývla. ,,Velitely Hugo je šněčí jednotka připravena na akci ?!´´ zavelela a šněk trochu kývl tykadly jako na znamení souhlasu. ,,Připravena´´ otočila se hrdě Tobby. Stella jen zavrtěla hlavou ,,My jsme teda tým´´,,Už se těším jak si toho malýho chechtálka podám´´ mnula si kopýtka Revi a v očích jí to zajiskřilo. ,,Hm...´´ dívala se nepřítomně z okna White Rainbow ,která přemýšlela nad tím co jí tyrkysový hřebec naposledy řekl.

Ozvalo se zaklepání a světle modrá kobylka sedící ve velkém černém křesle zpozorněla. ,,Dále´´ zavolala a podívala se na toho kdo jí vyrušil. ,,Slečno ?´´ vešel Ocean Storm a Sea protočila očima ,,Nemušíš se skrívat nikdo tu není´´ pohlédla na poníka stojící uprostřed místnosti. Hřebce pohltil nazelenalý plamen a brzy tam nestál Ocean ,ale měnatec. ,,Splnil si úkol ?´´,,Ano madam´´ kývl měnatec a klisnička se zasmála a přešla k oknu ,,Skvěle´´ .

,,Nemyslím si že bylo dobré vybrat zrovna je´´sklopila uši Tobby a sedla si na né moc pohodlnou židly u ovládacího panelu. ,,Proč ?´´ nechápala Daisy a Tobby se nadechla ,,Protože Mely no jako nic proti ní nemám ,ale poslat nevidomou do míst kde se to hemží zlými se zbraněmi. To se mi nezdá.´´,,Vždyt´ s ní letěly Elis a White Rainbow´´,,A to je další problém´´ vznesla hnědá kobylka námitku ,,White Rainbow je nějaká divná a podle slov toho posměváčka je hodně jasné proč´´ušklíbla se při vzpomínce na rudou White Rainbow. ,,Nechápu tě´´ zavrtěla hlavou Daisy ,,A navíc letěla i Elis ta je ohlídá´´ pronesla znuděně Mico. Stella si sedla s Revi na dvě další židle dále od panelu a jen plánovaly jak se pomstí. ,,Centrála volá Mely jsi tam ?´´ pronesla Daisy do vysílačky a čekala na odpověd´.

Pokračování příště

Nevím :D

13. dubna 2014 v 9:35 | Niky |  O mě

BAF !!!

Takže jsou tu další mé výtvory. Já vím jste nadšení :D. Jinak nebojte píšu další díl Power Ponies tak ho tu budete brzy mít ;) nebo Monster Blood :D uvidím na co budu mít víc náladu. Jen prozradím že příjde náhlý zvrat :O. Vlastně ve všech povídkách. A v Nightmare Night to bude asi hodně zajímavý :DDD (Emy). Prostě tu budete brzy mít zase nějakou tu kapitolku ;). Tak jdeme na to. Jen před tím bych vám chtěla ukázat co se mi stalo s notebookem -_- se mi rozbila klávesnice. Tak jsme improvizovaly :DD.


Doctor project chalenge

9. dubna 2014 v 19:49 | Niky
No :D...
Takže zůčastnila jsem se projektu One day with one Doctor project chalenge který vymyslela blogerka Scrat. Je to úžasný nápad tak proč se nezůčastnit že :3. Abych řekla pravdu ( Baf :D) jsem se už trochu do Doktorského ´´světa´´ přenesla díky příběhu Time of the Doctor. No nic ted´ se zachovám jako by ta povídka prostě a jednoduše nebyla a napíšu jednorázovku. Tak užijte si čtení :3.

Takže :D

8. dubna 2014 v 17:50 | Niky
Takže rozhodnuto s Time of the Doktor definitivně končím. Ano čtete správně ruším ten příběh. Já vím že vás asi docela štvu ,ale to víte. No jinak chtěla bych vám sem dát popis nové postavy do nového příběhu Trust me. No možná se bude jmenovat jinak :D ještě uvidím.

Takže jdeme na to.

Jméno : Ashley Blueová
Věk : 20 let
Povolání : Studuje :O
Vzhled:
- Výška : 1,70 m
- Postava : Normální
- Barva vlasů : Tmavě hnědá přecházející do světlé
- Barva pleti : Opálená ,ale né moc
- Barva očí : Tyrkysové více do zelena
Povaha a minulost jsem ještě nevymyslela :D takže to bude překvapení i pro mě. Prostě co mě napadne.

Tak mějte se křídlovitě :3

Tak změna :D

7. dubna 2014 v 17:47 | Niky
No dobře :D v hlavě mi to zase šrotovalo a ukázalo se že můj plán se vecpat do nové povídky je takový no jak to říct divný :D. Jak psala Stella je to takový epický pocit :3 to jí musím dát za pravdu. Ale no myslím že to bude zase jinak :D udělám nějakou jinou postavu. A sakra :D zase se mi to zdá jako super nápad. To víte to je moje myšlení +facehoof+. No stejně když jsem tak přemýšlela by to bylo docela hodně divný být v povídce. A na víc z předchozího příběhu vím jak je těžké vystihnout svou povahu. Jsem v ní nějaký pesimista :D. No tak to by jsme měly.

Jinak :3 jsem dostala nápad ,který nevím jestli uskutečním ,ale budu se snažit :D.
Jde o to že ten kdo se přihlásí bude na takovém velkém společném obrázku. Takže kdo se chce přihlásit tak at´ napíše.

Jméno:
Blog (jen ti co nejsou v SB ):
Obrázek OC (pokud neznám):
Co chcete na obrázku dělat a jak chcete vypadat :

Můžete dělat cokoli :D fantazii se meze nekladou.

Mějte se křídlovitě :D

Nová povídka s Doktorem o.O

6. dubna 2014 v 20:47 | Niky
Vím vím říkáte si jaká to jsem blbka že :D píšu o další povídce ,ale má to háček. Tato povídka bude místo Time of the Doctor a bude se jmenovat úplně stejně no dobře možná jinak ,ale to je jedno. Uvědomila jsem si jaká to byla blbost dávat do povídky sebe :D stejně se vecpu i do té nové povídky takže co. Akorát změním pár věcí. Budu starší :D líbací scény už jedu. To víte věk třináct má jistá omezení a tak jsem se rozhodla to změnit. Nevím proč jsem vůbec začala psát povídku ve ,které vystupuji. Může se to zdát sobecké ,ale myslím že vím proč. Víte já jsem docela pověrčivá ,ale jiným způsobem. Né že bych se bála černých koček a žebříků . Pod žebříkem jsem prošla už několikrát a nic. No víte asi vám to bude připadat jako úplná blbost ,ale kdyby jste si vzaly že povídka by se stala realitou :3. Já vím jsem cvok :D.

Jinak pro ty co Time of the Doctor tak poslední zápletku dokončím a pak konec a nasadím novou povídku jako by ta stará ani neexistovala. Nebo tuhle povídku smažu a prozradím vám konec zápletky já vím že vám to připadá jako zrada ,ale pochopte. Četla jsem co jsem napsala a musím říct :DDD že moje reakce byla ,,Co to kurv* je´´. No takže rozhodnutí je na vás :D mám to dopsat nebo nechat tak i tak se dozvíte konec.

Co se týká ostatních povídek tak budou díly delší a to o hodně. Nevýhoda je že si budete muset déle čekat. No to je asi vše.

Mějte se křídlovitě ;)

Power ponies aneb když šílenci chtějí zachránit svět 15. díl

2. dubna 2014 v 19:26 | Niky |  Power ponies aneb když šílenci chtějí zachránit svět
Tento díl je trochu jiný a prosím nikdo to prosím neberte osobně.
_________________________________________________________________________
Sedm kobylek pochodovalo chodbou a sebejistě se usmívaly. Mico s White Raibow a Elis měly hrdinsky roztažená křídla. Různí poníci ,kteří před nimi uhýbaly jen koukaly. Někdo se usmíval někdo byl vyjevený. Brzy se k nim připojila i Daisy. Skupinka hned došla až na místo a to na velký balkon nebo jak to šlo nazvat. Pod balkonem se schromáždily snad všichni. Madson se postavil na samotný okraj až k zábradlí ,,Mí drazí spolupracovníci´´ začal ,, je mi velkou ctí prohlásit že program Power Ponies se vydařil´´ vyslovil zřetelně a jeho hlas se rozlehl po celé budově. Ale na jeho tváři se neoběvil ani náznak úsměvu. Všichni v místnosti začaly jásat. A všech sedm kobylek + Daisy se usmály pýchou. Pak Medson něco mlel o nějakých věcech a zatímco Daisy dávala pozor a při každém slově se dmula pýchou. Tak ostatní kobylky hrály piškvorky. ,,.....a tak bych chtěl prohlásit...´´ nedořekl hřebec když v tom Elis vyletěla jako střela a zaječela ,,Ale no tak !´´ jasné že si toho všichni všimly. Bílé kobylce se rozpálily tváře až získaly barvu čistě červené. Pomalu slétla dolů a odkašlala si. Madson jen dvakrát mrkl a pak se znovu otočil na dav. ,,Jak jsem řekl chtěl bych prohlásit ....´´nedořekl protože se za jeho zády ozvalo zakašlaní a lehké klapání kopyt jakoby tleskání. ,,Ach jestli to není sám Madson neporazitelný vůdce´´ozval se hlas mluvící dost provokativním tonem. ,,Kdo jsi. Vyjdi na světlo !!!´´,,Ach Madsone copak po všech těch letech nepoznáváš hlas svého nepřítele´´ozvalo se ještě provokativněji a na balkon vyšel sám Ocean Storm. ,,Ocean Storme´´zavrčel Madson a všech sedm kobylek se zadívalo na svého protivníka. ,,Co tu chceš !´´zahřměl Madson a Ocean se jen ušklíbl a popošel k Daisy. ,,Nic vůbec nic´´ řekl jakoby nic a podíval se na kobylku ,,Ty jsi Daisy co ?´´tázavě si jí prohlédl. ,,Ano jsem´´řekla sebevědomě Daisy a dívala se na tyrkysového hřebce před ní. ,,Aha takže ty jsi cvičila tyhle ....tyhle´´ hledal správné slovo. ,,Ano cvičila´´řekla už trochu podrážděně kobylka. ,,Hmmm´´prohlédl si sedm kobylek. ,,Takže vy si myslíte že mě porázíte´´ uchcetl se při pohledu na své protivníky co ho měly zastavit. ,,Jo myslíme a ty se měj na pozoru chlapečku´´ vyjela Mely a Ocean se jen zasmál ,,Tak pláchá a tak odvážná´´ zasmál se nad jejím chováním ,,Nejsi si nějaká moc jistá i když si nevidíš na špičku vlastního čumáku´´neuvážil svá slova než je vyřkl a Mely se zarazila a slopila uši. Bylo vidět že jí hodně ublížil. ,,,Hele nech Mely na pokoji´´ zaječela pobouřeně White Rainbow ,,Kdo si myslíš že jsi ?!´´,,Ten o kterém si myslíš že je sexy´´nahodil provokativní úsměv a White Rainbow se hned začala červenat ,,A sakra´´ pomyslela si. ,,Hej !´´ vyštěkla Elis a střelila pohledem na tři se hihnající kobylky po svém boku. Ty hned stichly. Nesmály se Mely to jí došlo ,ale i sama měla co dělat ,aby se nerozesmála při pohledu na červenající se kamarádku. ,,Co nás urážíš´´ vyštěkla znovu a škočila na Oceana ,ale ten obratně uhnul ,,Trochu vedle chladničko´´ušklíbl se a Elis se na něj podrážděně podívala. ,,Tak která další se mi chce vyrovnat ?´´,,Já´´zaječela Tobby a pokusila se Oceana dostat k zemi ,ale ten se opět obratně uhnul. ,,Na to že jsi tak zavalitá jsi docela hbitá i když nejsi´´zasmál se a Tobby vztala ,,Ty malej´´ zavrčela ,ale už neútočila. ,,To jsem si myslel. Tak kdo další ?´´podíval se na zbývající kobylky s povitaženým obočím. ,, Mikrovlnka,hromosvod....´´při pohledu na Mico se zamyslel ,,....prcku´´zasmál se při pohledu na Micoin vzrůst. Všechny tři kobylky začaly naštvaně vrčet. ,,Ty !´´vyskočila Revi ,ale Ocean zase uhnul ,,Nechápu....´´začal ,ale nedořekl ,,OCEANE !´´zakřičel Madson ,,Zajměte ho !´´nařídil dvoum agentům ,kteří hřebce bez problému odchytili ,ale v tom byl ten problém. Ocean se hned vytrhl a rozeběhl pryč z balkonu. Skočil z něj dolů. Všechny kobylky se hned nahrnuly okraji. Doufajíc že uvidí rozpláclého ,ale to se nestalo. Ten parchant vyletěl zpět k zábradlí na svém prkně. ,,Tak předvedte se já čekám´´ ,,Dobře´´připravila se Mico a roztáhla křídla. Rychle vzlétla a letěla na hřebce. Ten ,ale uhnul. ,,Nuda´´zývl a Mico se na něj vrhla. Tentokrát díky nepozornosti neuhnul. Spadly dolů na zem a Mico ho přirazila k zemi. Hrot rohu položila na jeho krk ,,Ještě jednou pípneš a je po tobě rozumíš !´´zařvala a Ocean se usmál ,,Měla by jsi si všechno nejdříve promyslet´´odkopnul jí a znovu vyskočil na mrkno. ,,Mějte se Power Ponies´´vyletěl otevřeným oknem ,,Brzy se znovu setkáme´´pronesl poslední slova. Zasmál se a zmizel. Všichni v místnosti jen zýrali. ,,Tak tohle je válka´´ dupla Stella a všichni souhlasně kývaly hlavou.

Pokračování příště
:-) :*) :( :EFacehoof
:D :-* :P :rainbowdetermined2: o.O :rainbowderp:
:)) :) %D :'( :-O :-X
;) %-| :applejackunsure: :| -.-
:'((X( ;-) :raritystarry:
:fluttercry: :fluttershysad: :fluttershbad: :fluttershyouch: :-E
ApplecryScootangelUnsuresweetieDerpyderp1