Říjen 2015

Skryté obavy 9.díl

14. října 2015 v 19:55 | Niky |  Skryté obavy
Takže mám tu pro vás další díl Skrytých obav :), doufám, že se bude líbit.
Užijte si čtení :).

Projekt X - Christoph

4. října 2015 v 0:44 | Niky
Jméno: Christoph
Věk: +- 20 let
Národnost: Britská
Vzhled: Je vysoké štíhlé postavy, má světle zelené oči a pleť celkem bledou, jen lehce opálenou. Světle hnědé vlasy má dlouhé po lopatky, ale váže si je do culíku, aby se mu nepletli. Ne že by je musel mít nutně dlouhé, ale je líný si je stříhat a dokud mu vážně nepřekáží, nechává je růst. Obvykle si na sebe vezme první co najde ve skříni, takže nemá žádný daný styl, ale nejčastěji ho můžete vidět v košili, vestě a tmavě hnědých kalhotech nebo v pouhém tričku a džínách.
O něm: Vyrůstal v malém průmyslovém městě ve Velké Británii a už od mala se zajímal o různé přístroje, hlavně ty staré. Jeho dědeček byl opravovač hodin a jeho otec mechanik, od nich okoukal všechno co potřeboval k vlastnímu bádání. I když je už moderní doba, vždy radši do všeho zapojuje staré věci. Na co digitální hodinky, když si může opravit staré hodinky co našel ve skříni? Proto má taky obrovskou sbírku starých koleček, šroubků a různého dalšího náčiní.
Povahou to je velmi přátelský, ale také svým způsobem nesnesitelný člověk. Velmi rád provokuje a dělá jako by ho nic nezajímalo, ale jak ho něco nadchne, nebojí se to ukázat a je zvědavý jako malé dítě. Ke všemu má vždy nějakou poznámku a jen málokdy mu dojdou slova. Nikdy nechce být vůdce, protože se má za toho v pozadí. Jak byste mu dali do rukou nějaké mapy a řekli ať něco naplánuje místo vůdce, byl by v koncích. Nerad poslouchá rozkazy, tedy pokud mu jsou velmi zpříma nakázány.
Jinak to je jak říkám, vcelku přátelský člověk.
Má rád: Miluje lékořici, když říkám miluje, myslím tím miluje. Neuběhne den kdy by neměl alespoň kousek u sebe. Za den dokáže spořádat až nezdravé množství. Jinak má rád také mechaniku a staré věci.
Cholerik/melancholik/flegmatik/sangvinik: Sangvinik
Obrázek:
:-) :*) :( :EFacehoof
:D :-* :P :rainbowdetermined2: o.O :rainbowderp:
:)) :) %D :'( :-O :-X
;) %-| :applejackunsure: :| -.-
:'((X( ;-) :raritystarry:
:fluttercry: :fluttershysad: :fluttershbad: :fluttershyouch: :-E
ApplecryScootangelUnsuresweetieDerpyderp1